Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu trzeba dobrze ustawić antenę.Whookie,jeszcze raz zapytam,żeby się upewnić,pisałeś wcześniej,że miałeś zablokowane wszystkie kanały?Przecież powinienieneś odbierać wszystkie spoza pakietu.Jeżeli jest tak jak piszesz to coś nie tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tym sensie . Ok dzięki wczoraj dzwoniłem do sklepu gdzie mam zamiar kupić tnk hd i zapytałem czy mi tam aktywują powiedział gość że bez problemu więc będę miał w domu łatwiej jeśli będzie trzeba poruszać anteną . A będzie dobry kabel HDMI od kina domowego LG HT-904TA ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko.Ważne,żeby antena była dobrze ustawiona.Jak masz około 70% jakości sygnału będzie ok.Ja mam zwykły kabel hdmi i chodzi super.Napisałem wcześniej jak sms aktywować i uważam,że to szybki sposób.Zrobisz jak chcesz.Poza tym to NIE JEST "n".Z n to nie ma nic wspólnego.Jak dzwoniłem na początku do n kiedyś,to mi powiedzieli,że nie mają z tym nic wspólnego.Adres inny i telefon też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi podpowie co mam robić kupiłem przed chwilą . Tam gdzie kupowałem to mi coś sciagał soft czy coś i tam od razu aktywowalem karte . Zaszedłem do domu i znow sciagnolem ale o wiele szybciej i mam Ekran Aktywacyjny jest napisane zadzwoń do BOK lub wyslij sms tylko ja tego sms'a wysłałem więc co teraz ?? wziaść pomiń aktywacje ??

 

. Już obczaiłem aktywował mi się . Tylko mam inne pytanie dla czego kanały SD są jakieś małe ? po bokach są czarne pasy . Da się ustawić listę ulubioną ?? czy nie? ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się dowiadywałem przed kupnem,raz dzwoniłem,to mówili,że będzie można odbierać inne programy jak się nie będzie płacić,a tu wiedzę,że jest inaczej.Chyba,że od września to się zmieni.Tak samo pytałem się o konwentery ile można podłączyć,to mówili,że 4.Jak na razie tylko 2.Widać jaką mają wiedzę i jeszcze trzeba płacić za telefon 1.22/Min z komórki.Najbardziej przegieli z tym,że epg jest tylko na programy pakietowe.Ogólnie i tak się opłaca tyle programów hd za taką cenę i bez umów.Pozostaje czekać do jutra i zobaczymy,czy powłączają różne nowe opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero teraz w godzinach wieczornych karta zostala uruchomiona,dodatkowo musialem sms-em wlaczyc pakiet HD premium,troche lipa bo jezeli nie bedziesz mial oplaconego pakietu podstawowego to mozesz dekoder zaniesc do piwnicy,tez myslalem ze sama karta wystarczy do ogladania programow FTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum n pojawił się pan Tomasz Berezowski odpowiedzialny za technologię w n, więc zadałem tu takie pytanie dotyczące TNK HD:

glyzewski

Witam, mam pytanie, czy TNK HD udostępni wyszukiwanie własnych programów i dodawanie ich do listy. Oraz, czy po zakończeniu okresu doładowania można oglądać programy FTA (pytam, bo na pewnym innym forum pojawiły się informacje, że nie ma takiej możliwości).

 

1. Tak, wyszukiwanie własnych programów pojawi się niebawem.

2. Programy FTA ( oraz DVB-T) można oglądać po wygaśnięciu doładowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież whookie pisał,że jak mu termin minął to nic nie mógł oglądać.Dopiero po doładowaniu i sprawa podłączenia więcej niż 2 konwenterów.Zanim kupiłem,dzwoniłem do nich,to mówili,że można podłączyć,a jak widać na razie 2 tylko działają.Jeszcze brak kanałów cnn,bbc.Jak wszystkie to wszystkie,a nie jakaś lista wybranych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wg ciebie ma oznaczać pełną funkcjonalność?Nie wiem czy multiroom działa,a poza tym,to co miało być jest.Nagrywanie ma dysk np.Nie ma skanu,dowolności ustawienia satelity,tylko hotbird i astra,2 konwentery ma razie można podłączyć. Na jakiej stronie był ten facet od oprogramowania na oficjalnym forum n?No i w jakim wątku,nie chce mi się przeglądać wszystkich.Zapytałbym go diseqc itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej stronie był ten facet od oprogramowania na oficjalnym forum n? No i w jakim wątku,nie chce mi się przeglądać wszystkich. Zapytałbym go diseqc itp.

Tak, na oficjalnym forum n, w wątku Hyde Park -> TNK & Tnk Hd. Osoba którą zapytałem o TNK HD to Tomasz Berezowski, ale niestety z tego co widziałem to ostatnio rzadko pojawia się na forum. Jest to dosyć ważny człowiek w n, jest członkiem zarządu ITI Neovision i jest odpowiedzialny za technologię (z tego co mi wiadomo to on decyduje o wprowadzeniu nowych funkcji w n i tnk).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...