Skocz do zawartości

Cyfra HD MIX


Rawik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A ja dzisiaj włączyłem bbc hd i tvp hd i foxlife hd i natgeo wild hd i mi wszystkie odblokowali. miałem komfortowy + z canalem hbo i 5xHD, tydzień temu dzwonił do mnie konsultant czy nie chce za 8zł innych hd, a ja mu powiedziałem że nie bo i tak nie oglądam dużo tv. W ICA widzę że mi się pojawiła opcja HD MIX. Czy oni mi to włączyli wbrew mojej woli????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak nie wyraziles zgody na wlaczenie to nie powinni ci wlaczyc pakietu, moze po prostu wlaczyli ci na zachete zebys jednak zmienil zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mwisnia

Już wielokrotnie były takie przypadki i wygląda na to, że w Twoim przypadku doszło do podobnego nadużycia ze strony konsultanta, który zarobił prowizję. Powinieneś zadzwonić w tej sprawie do CTA i złożyć reklamację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie trochę.

 

Chodziło mi o to, że mnóstwo ludzi włączyło w czerwcu HD MIX tylko po to żeby mogło obejrzeć Mistrzostwa Świata w RPA po polsku w jakości HD (TVP HD), a po mundialu zapewne będzie chciało wyłączyć tą opcję. Ja tak na pewno zrobię i jeszcze w tym miesiącu wyłączę HD MIXa. Szczególnie, że każdego miesiąca jest możliwość zmiany pakietu HD MIX na 5xHD (i odwrotnie), a tym samym zaoszczędzenia 50% wydatków na opcje HD. Natomiast Cyfra+ w przeszłości już wielokrotnie obniżała ceny osobom, które zadzwoniły do CTA i zadeklarowały chęć wyłączenia posiadanej opcji dodatkowej (premium). Miało to na celu zachęcenie abonentów do pozostawienia aktywnej opcji z której korzystali do tej pory. Ostatni raz taka akcja miała miejsce co najmniej od marca do maja bieżącego roku i dotyczyła opcji CANAL+ oraz HBO (50% zniżki przez kilka kolejnych miesięcy za pozostawienie w/w opcji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dziwny problem właczyłem pakiet HDMIX miałem 5HD w promocji swiątecznej gratis no i miałem dopłacać 8 złotych dziś przyszedł rachunek a tam naliczanie za pakiet HD MIX za 0 złotych pisze, że rabat 24.90 czy ktoś też tak ma? o co chodzi

 

Też mi naliczono rabat 24,90 zł, chociaż miałem dopłacać 8 zł. Początkowo myślałem, że to błąd w ica ale przyszedł rachunek wczoraj właśnie na kwotę 87,45 zł (50% prestiżowy+ + HBO Digital) i na tyle zrobiłem dziś przelew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...