Skocz do zawartości

Kanały TVN już w HD


Digi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiły się pierwsze dwa kanały Grupy ITI nadawane w HD. Są to TVN i TVN SIEDEM. Nadają na częstotliwości 11.258 H i są kodowane w Conax. Tu pojawia się kolejna nowość. Ta częstotliwość oznacza że ITI już wynajmuje kolejne miejsca na transponderach dla kanałów swojej nowej platformy.

 

P.S. Mam nieodparte wrażenie że pierwsze mecze Ligi Mistrzów pojawią się w TVN Siedem i dzięki temu TVN dotrzyma umowy i przeprowadzi transmisje meczów na kanale kodowanym i tak jak obiecał już w standardzie HD (mimo że kanał sportowy TVN-u jeszcze nie nadaje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, sorry. Ale na forum trochę porządku musi być, a tak troszke ułatwiłem zycie moderatorowi.

 

Tu nie ma moderatorów, jest administracja i mam nadzieję, że nigdy modem nie zostaniesz bo spartolisz to forum. Juz spartoliłeś merytorykę w 60% i dodam, że omijam Twoje posty dalekim łukiem. Po prostu mi i nie tylko zaczynają przeszkadzać, robisz śmietnik, to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szmat_kurier a skąd Ty masz takie informacje? Nie wiesz co szykuje TVN i ITI a do tej pory jeżeli brali sie za coś to to było na wysokim poziomie. W tej chwili jeżeli ktoś chce zaistnieć na polskim rynku satelitarnym musi pokazać "coś więcej" niż inni do tej pory. Jeżeli ITI inwestuje ogromne pieniądze w platforme cyfrową to na pewno nie robi tego "na odwal się". Zapłaciliby za to zbyt wielką cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

nie, nie, TVN24 w HD jest sprawą chyba jednak trudniejszą, chyba, że mówimy o HD w studiu. Bo poza studiem trzeba byłoby kupić niezłą ilość sprzętu jak sądzę.

 

A TVN HD? Idiotyzmem, głupotą i nieodpowiedzialnością za własny produkt byłoby nie uruchomienie TVN HD w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Na pewno muszą to zrobić wcześniej niż Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały ogólnodostępne w HD uczynią prawdziwą rewolucję, na początku będzie mało pozycji ale z każdym rokiem coraz więcej. TVN swoje seriale już kręci w HD, może i programy typu Taniec z gwiazdami też. Teraz okazało sie że Polsat też coś w HD uciułał. Jest dobrze, bedzie lepiej. Trzeba byc optymistami, a nie ciągle narzekać jak na Polaka przystało. Już wkrótce może nas czekać mała rewolucje, a nawet to się już dzieje. marzy mi się żeby jakość obrazu z Cinemax i AXN odeszła w końcu w niebyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie HD mogłoby nie być. Po1. nie mam takiego telewizora.

TVN w HD :lol: Polsat w HD. Czekam na wszystkie kanały na świecie w HD to dopiero sobie kupię telewizor HD 8)

 

 

Typowe podejscie Polaka na wschodzie..Wiem,bo sam stad jestem i wiekszosc tak mysli.Jakby wszyscy tacy byli to nadal ogladalibysmy co najwyzej czarno-biale obrazki w takichze odbiornikach.Ale na szczescie sa jeszcze ludzie chcacy sie rozwijac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja kolorowemu byłem przeciw :twisted:

Uważam jednak że póki większość kraju nie zaopatrzy się w takie odbiorniki to...

przykładowo.

U mojego dziadka jest 19 letni Unitra Helios TC400(czy 500).

Ja mam w domu 15 letniego Panasonica, i 2 letni tv marki Electric Co.

 

Ja nie widzę różnicy HDTV czy SDTV...

Czekam na UHDV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zareczam,ze jesliby nawet do konca roku powstalby TVN UHDTV,to i tak wiekszosc wlacznie z Toba do konca tego dziesieciolecia nie kupilaby takiego odbiornika.Ty ze wzgledu na to ,ze bylby to tylko jeden kanal w tej jakosci,a wiekszosc wlacznie ze mna i na pewno z Toba tez ze wzgledu na horrendalna cene takiego tv.Dlatego tlumaczenie,ze sie czegos nie ma,bo sie czeka na dalszy postep technologiczny jest oszustwem i jest smieszne.To zwykle usprawiedliwianie sie,glownie przed samym soba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym UHDV to trochę żartowałem.

Oczywiście HDTV prędzej czy później wyprze SDTV...nie zaprzeczę że w polsce za 5 lat połowa kanałów będzie w HDTV. Co ma być to i tak się stanie, postęp jest nieunikniony. Jednak polakom (przynajmniej mi się tak wydaję) będzie ciężko się przesiąść. O ile ja za kilka lat (Panasonic wysiądzie ;)) kupię HDTV pomyśleć co będzie ze starymy babkami. Już widzę jak jakaś co ma czarnobiały tv leci do sklepu po jakiś tv z HD ready. Druga sprawa jeśli umrą ale... :)

 

ps. żeczywiście zaskoczyło mnie to. znalazłem porównanie SD do HD. muszę powiedzieć że jako fan "dużych telewizoró" jakoś jest niezła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie także wydaje się, że będzie to rewolucja, ale na mój nos to nie koniec. Coś czuję, że kanały te wystartują jednocześnie i oba będą dostępne w obu platformach, tak samo w CP jak i w N. To takie moje przypuszczenia, więc proszę się niczym nie sugerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albert - chcesz powiedzieć, że TVN HD i Polsat HD będą na obu platformach ? :) Byłoby ciekawie... Ale skoro Nka nie umie dodać zwykłego Polsatu, to w HD tym bardziej bym nie wierzył.

No ale pożyjemy, zobaczymy ;)

 

nie ze nie umie ale polsatu nie ma nigdzie poza cp (wprzeciwienstwie do tvn). z kolei tvp w cp jest nie dokonca legalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...