Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A zamawiałeś HBO przy umowie??

Ja miałem tak samo, powinienem mieć HBO przez 3mc za darmo ale tylko jak bym go zamówił przy podpisaniu umowy (oczywiście po 3mc można z tego zrezygnować) po fakcie jak zakapowalem oco chodzi to było już zapóźno

Niestety nic nie mówiłem przy zamawianiu. Myślałem że będzie to oczywiste. Na pewno nie da się tego odkręcić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zamawiałeś HBO przy umowie??

Ja miałem tak samo, powinienem mieć HBO przez 3mc za darmo ale tylko jak bym go zamówił przy podpisaniu umowy (oczywiście po 3mc można z tego zrezygnować) po fakcie jak zakapowalem oco chodzi to było już zapóźno

 

Bzdury piszesz ! Ja wykonałem jeden telefon do infolini ( 5 dni po podpisaniu umowy ) i zwróciłem im uwagę, że nie mam HBO- 15 minut i miałem. Dobrałem sobie przy okazji kilka programów HD - i też miałem po 15 minutach !

sqill działaj i daj znać , jak poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na infolinię, nie robili problemów. Kanał miał się pojawić w ciągu godziny. Jak na razie go nie widać i nie słychać, ale jak włączę napisy to są. Nie wiecie czym to może być spowodowane? Konsultant wspominał coś o problemach technicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i by się przydała ale chyba jej nie będzie. Osoby które zrezygnują będą miały do wyboru albo CP albo CYFRE. Szału cenowego w cyfrze niema ale moim zdaniem i tak przyciągnie sporą rzeszę klientów szczególnie jeszcze jak dojdą nowe kanały które w pewnym stopniu wzbogacą ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam dekoder PHILIPS DSR 6201/91 i mam dwie anteny 80 cm, jedna skierowana na Hot Birda druga na Astrę, przewody od ich pojedynczych konwerterów są połączone przełącznikiem Diseqc. Teraz chciałbym przejść na dekoder PVR. Więc żeby móc nagrywać coś innego z Hot Birda niż oglądam muszę zmienić na konwerter twin przy HB. I czy wtedy ten przewód od Diseqc podpiąć pod wejście 1 przy dekoderze, a drugi przewód od Hot Birda pod wejście 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

1. Czy jest dalej aktualna promocja: CYFRY+ dla klientów Plusa ?

2. Jeżeli tak to który z dekoderów SD byłby najlepszy? (Strong, Pace, Thomson, Sagem)

3. Czy na antenie z CP, aby działał mi dekoder z C+ wystarczy zakup konwentera Twin ? Jeśli tak to, który byłby odpowiedni ?

 

Jako, że nie zabardzo się znam proszę o odpowiedź i wyrozumiałość. :smile:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@El-Cid

 

Co do 1 i 2 nie znam odpowiedzi ale jeśli chodzi o ostatnie pytanie to rozumiem, że do tej anteny oprócz dekodera CP chcesz podłączyć dekoder Cyfry (a nie zamiast)? W tej sytuacji wystarczy twin (jeśli oba dekodery NIE są PVR). Gdybyś natomiast chciał podłączyć dwa dekodery w tym przynajmniej jeden PVR to musisz mieć konwerter typu quad (takie coś mam do domu - podłączone są PVR Cyfry oraz dekoder SD Polsatu Cyfrowego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...