Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis dostałem listownie od cyfry formularz polecenia zapłaty (pusty do wypełnienia) wraz z tym niezbednik abonenta i list powitalny , ani śladu np magazynu abonentów czy rozliczenia , a powinienem dostać blankiety do wpłaty na dwa miesiące , nowa umowe podpisywałem pod koniec czerwca , może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie martw,przyjdzie oddzielną pocztą.Rachunek,magazyn przychodzi osobno.Standardowo zachęcają do polecenia zapłaty ale z tym uważałbym bo nagle zerwiesz umowę np. z powodu zmiany regulaminu a oni i tak pobiorą środki z konta i wtedy trzeba pisać faksy proszące o zwrot kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tides

zaloguj się na stronie ICA. Zobaczysz tam m.in. dane dotyczące finansów.Może tak być,że przesyłkę z rachunkiem dostaniesz po upływie terminu,lepiej za pierwszy miesiąc zapłacić korzystając z w/w strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chcialem spytac o taka sprawe-czy nie mozna dzierzawic tunera HD bez nagrywarki bo dorwalem gdzies ulotke z cyfry i pisze ze tuner HD zwykly mozna tylko kupic za 499 zl a w dzierzawe tylko PVR ?? Mi nie zalezy na VOD a cena 20 zl za dzierzawe tez jest wysoka.Wogole warto kupowac tego Philipsa HD za tyle kasy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 500 złotych może znajdziesz gdzieś inny tuner HD z czytnikiem uniwersalnym bo jeśli jest tylko CI to i tak musisz dołożyć

trochę kasy za moduł (aston, ice), wtedy problem z kiepskim oprogramowaniem DSR-a masz z głowy ale będziesz musiał dbać sam o aktualizację softu (jak działa poprawnie i jest OK to w zasadzie nie trzeba) i listy kanałów co C+ robi automatycznie (stracisz też możliwość korzystania z niektórych usług multimedialnych lub pakietów radiowych choć dla mnie to kicha a radio i tak można znaleźć wybierając odpowiedni transponder). Gdyby nie to parszywe oprogramowanie w DSR i PVR można brać bez zastanowienia od C+ ale tak to bym się zastanowił, poczytaj jeszcze trochę forum i być może jeszcze forumowicze do twojego pytania jeszcze coś odpowiedzą to sobie zdanie wyrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viki no w tym wlasnie problem ze w ulotce nowej ktora dostalem tego Philipsa HD bez nagrywarki nie ma w opcji dzierzawa jedynie tylko do kupna dlatego zadalem pytanie.To ta ulotka gdzie na okladce jest słon z Horton slyszy Ktosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Chciałbym skorzystać z oferty Cyfry+, dokładnie interesuje mnie promocja dla abonentów z innych platform:).

 

1) Czy wiadomo jak długo będzie ta promocja jeszcze obowiązywać? W polsacie mam 3 miesięczny okres wypowiedzenia, chciałbym zeby nie placic w jednym momencie dwoch abonamentow

 

2) Czy muszę brać ich dekodery? Czy mogę wziąć samą kartę?

 

3) Jeżeli nie muszę korzystać z ich dekoderów, to czy ktoś może mi polecić w miarę tani dekoder HD abym mógł korzystać z w/w karty?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wszystko dokładnie jest wyjaśnione na stronie domowej Cyfry +.

2. W Cyfrze można wziąć samą kartę kodową, bez dekodera, jeśli chodzi o CP to raczej nie ma takiej opcji.

3. Można wziąć np. któryś z Philipsów od Cyfry, jednak moim zdaniem lepszy jest Ferguson FK 8500 HD, który można kupić już za ok.450zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. promocja dla abonentów innych platform raczej wejdzie na stałe do ofert platformy bo to nowy sposób walki o klientów i inne platformy tez będą go stosować albo juz stosują.

2. z tego co wiem to mozna wziasc sama karte ale jakby Ci dawali dekoder za symboliczna złotówkę na własność to tez weź i sprzedasz go sobie w internecie i z tego będziesz mial kase na nowy dekoder.

3. jakąś konkretna marke trudno polecac bo kazda ma swoich zwolennikow i przciwnikow a opinie sa różnorakie.

I wytarguj od nich pakiet komfortowy z multipakietem canal plus za gora 60 zlotych bo to optymalna w tej chwili oferta na rynku i nie podpisuj umowy dłuższej niz 15 miesiecy bo przy przedłużaniu dadza ci dobra oferte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wszystko dokładnie jest wyjaśnione na stronie domowej Cyfry +.

Własnie szukałem jakiegoś regulaminu i nigdzie nie mogę znaleźć niczego ciekawego.

 

wytarguj od nich pakiet komfortowy z multipakietem canal plus za gora 60 zlotych bo to optymalna w tej chwili oferta na rynku i nie podpisuj umowy dłuższej niz 15 miesiecy bo przy przedłużaniu dadza ci dobra oferte.

 

jak to wytarguj? Można w jakiś sposób się z nimi targować?

 

Co do umowy to proponowano mi 13 miesięczną umowę. Przez 12 miesięcy mam komfortowy+ za 38zl, przy 13 miesiącu płacę wartość normalną. Dodatkowo mam canal+ i opcje HD przez 2 miesiące za darmo.

 

2. z tego co wiem to mozna wziasc sama karte ale jakby Ci dawali dekoder za symboliczna złotówkę na własność to tez weź i sprzedasz go sobie w internecie i z tego będziesz mial kase na nowy dekoder.

Zapewne starego, dobrego pionka?:))) Faktycznie, nie pomyslałem o takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zainteresowana przejściem z Polsatu na Cyfrę. Skorzystałabym z promocji dla abonentów innych platform, ale zastanawia mnie jedna rzecz.

Przez czas obowiązywania umowy (13 miesięcy) raczej nie wykupię kanałów hd, ale fajnie by było pooglądac sobie te 2 miechy za darmo canal+ i hd :) Więc nie wiem czy istnieje możliwośc najmu dekodera hd przez te 2 miechy, a potem rezygnacja z najmu i wykup u nich zwykłego, albo na własną rękę jekiegoś Fergusona. :roll:

No i jeszcze jedno. Chcę miec pakiet komfortowy za 38 zł, czy mogę do tego wziąc Pakiet Canal+ za 29,90, po czym zamieniac go z pakietem HBO (raz Canal+, raz HBO). Czy takie zamiany (kiedy bedę dzwonic pod koniec miesiąca i prosic o przełączenie na inny pakiet) są bezpłatne? Czy trzeba podpisywac jakąs lojalkę na opcje dodatkowe?

 

Z góry thx za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o zamianę C+ na HBO to można to robić bezpłatnie co miesiąc. Z każdymi opcjami premium tak jest.

Odnośnie rezygnacji z kanałów HD i dekodera to tutaj nie jestem pewien, czy nie stracisz zniżki na abonament. Moim zdaniem nie powinnaś ale niech jeszcze ktoś się lepiej wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Istnieje możliwość najmu PVR na 2 miechy, tylko, że później za SD będziesz płacił 10zł. Więc bardziej się opłaca zostawić PVR i wziąć jeden program HD np. NGC HD. Wykupić po 2 miesiącach SD nie będziesz mógł, no może po interwencji na infolinii Ci pozwolą...nie wiem dokładnie.

 

2. Pakiety można włączać i wyłączać co miesiąc, bez żadnych dodatkowych aneksów do podpisu. Czyli można się bawić w takie cuś jak napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zupełności zgadzam sie z przedmówcami, pakiety dodatkowe możesz zmieniać do woli niestety dekoderami juz tak żonglować sie nie da. Wez dekoder hd i jakis kanał hd do tego np national geo hd bo to dobry kanal i wszystkie kanaly discovery razem wzięte oprócz worlda sie od niego umywaja a w dodatku będziesz mieć świadomość ze tylko w Cyfrze możesz mieć nationala w jakosc hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym tunerem HD to się tak teraz nie napalaj do czasu aż poprawią oprogramowanie no chyba że ktoś ma własny sprzęt to niech kartę bierze bo ja bym się bał komuś proponować tuner HD z tym softem no chyba że ktoś lubi się bawić lub jest niespotykanie spokojny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem zainteresowany przejsciem z polsatu do cyfry i mam pytanie ile bedzie mnie kosztowal dekoder SD czy mozna go kupic na wlasnosc czy trzeba placic co miesiac za dzierzawe bo na stronie cyfry nie moge znalesc info na ten temat (jak jest prosze o link :smile: ) i czy jest dekoder z mozliwoscia ukladania wlasnej listy kanalow :?: jak tak to ktory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...