Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytałem troche na temat tego rachunku, ale jedynej sensownej informacji jaką udało mi się wytrzasnąć to to że jest to promocja ogólnopolska... Więc jakbyście tak mogli coś dodać, bardzo proszę... Bo chciłbym Pakiet Podstawowy+ Canal+ i Canal+ HD ewentualnie dekoder PVR (Lub HD), jaki upust dostanę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest OK, w wystarczyło włączyć i wyłączyć dekoder i ograz HD sie pojawił...

A to że najlepiej pod koniec tyg. no pierwsze słyszę a że na początku miesiąca to tak, zawsze więcej za Free ale mnie to trąca czy mam za Free 2tyg czy miesiąc... Aby było :)

 

EDIT

 

Nie można. Canal+ tylko od pakietu Podstawowego w górę

 

Na ulotce pisze Opcje Premium dla pakietów Podstawowego + i Komfortowego+, teraz także dla Powitalnego+ Więc mozna dokupić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo proszę o pomoc gdyż już się zagmatwałem w tych promocjach C+, na stronie główniej jest tylko jedna i to słaba za to na innych jest strasznie pomieszane, tzn ja nic z tego nie wiem...

A więc mam N ale teraz nastąpiła zmiana regulaminu i mogę rozwiązać umowę, chcę przejść do C+ ze względu na Canal+Sport.

Priorytetem jest również TVN CNBC Biznes więc muszę mieć pakiety podstawowy+ ? nie da się jakoś utargować na powialny + TVN CNBC Biznes? ;)

Czyli wychodzi na:

Pakiet Podstawowy+ -> 40zł

Canal+, +sport, +film, +sport2 -> 29zł

Canal+Sport/Film HD 6zł

Nat Geo HD + Eurosport HD - 10zł

Dekoder HD PVR - 20zł

W sumie 105zł/miesiąc... masakra!

Więc mam pytanie, czy jest jakaś promocja typu jak była na święta umowa na 13 miesięcy a 10 czy 12 mies było -50%.. wtedy abonament by wyszedł ok 55zł/mies i będę zadowolony.

Czy może jest jeszcze aktualna ta promocja: https://satkurier.pl/news/46000/nowa-ods ... cyfry.html ? Coś podobnego jak było na święta, wszystko -50% przez prawie cały okres trwania umowy.

Jeszcze dziś o kolejnej promocji słyszałem w radiu dla abonamentów innych platform, czyli mógłbym pokazać rachunek od N ale co na tym zyskam? na stronie w ogóle nić nie mogę znaleźć

Proszę o pomoc, liczę na propozycję gdyż na prawdę już się pogubiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o taki zestaw to:

Powitalny+ 19zł w promo 15,20zł

Canal+ 29,90zł w promo 23,20zł

Canal+ HD 6zł w promo 4,80zł

3 x HD 12zł w promo 9,60zł

 

Co ci daje przy umowie 13mc przez 12mc abo 52,80zł a ostatni 13mc za 66,90zł

Więc się wyrobisz a ostatni miesiąc jakoś przetrwasz...

 

Do tego dokoderek 199zł za HD lub 16zł przez 12mc za PVR i ostatni miesiąc za 20zł

 

Wybór nalezy do ciebie

A co to jest za promocja? Ciekawa dosyć...Nigdzie nie mogę o niej info znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirus15 aktualnie jest słaba promocja poczekaj do początku lipca jest duża szansa,że bedzie ciekawsza promocja.

 

Może wziąć na ten miesiąc Podstwowy+, Canal+, Canal+HD, NatGeo HD, Eurosport HD, MTVN HD, opcja Filmbox w tym Filmbox HD do tego dekoder PVR HD w sumie wszystko za 38zł i po miesiącu wypowiedzieć tą umowę. Akurat będzie połowa lipca ;)

Tylko żeby z tego skorzystać musisz pokazać rachunek od innego operatora telewizyjnego.

 

A skąd wiesz że jest szansa na lepszą promocję w lipcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...