Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie banalne wręcz pytanko

kończy mi się umowa z c+ i zamierzam ją przedłużyć. dziele sygnał greenem na dwa dekodery, jeden od cyfry drugi vu+. przedłużając umowę chce wziąć dekoder hd od cyfry i teraz pytanie bo wyczytałem wcześniej że karty z sagemem będą parowane i nie będzie się dało podzielić ją spliterem. prawda to? bo jest też możliwość przedłużenia bez dekodera więc karta musiała by działać w każdym dekoderze, a co za tym idzie w spliterze również. wolę więc dopytać żeby błędu nie popełnić. dzwoniłem też do obsługi klienta i tam powiedzieli mi że tylko multiroomem można dzielić sygnał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. W cyfrze posiadam zarejestrowany tuner Strong a używam Fergusona HD. W ICA nie mogę włączyć HD ponieważ piszą mi ,że mam nieodpowiedni dekoder do odbioru HD -Strong. Czy mogę im napisać ze mam tego fergusona i żeby włączyli mi ofertę HD ,czy może to nie jest zgodne z ich prawem i lepiej siedzieć cicho?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wczoraj o dziwo w krótkim czasie (godzinka - a jestem kompletnym laikiem) udało mi się zamontować antenę i właściwie ją ustawić.

Programy działają i wszystko gra. Ale podłączając i ustawiając antenę działałem tylko na jednym kablu podpiętym do PACE PVR - WEJ 1

Gdy popiołem drugi kabel do WEJ 2 to dzieje się coś dziwnego.

Na WEJ 1 wszystko śmiga jakoś i siłą bez zmian a WEJ 2 jest "martwa" Brak jakiegokolwiek odczytu siły i jakości.

Co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...