Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ojciec chce zmienić CP na którąś z innych platform.

Warunki są 3

- Rachunki do 55-60zł

- możliwości nagrywania + timeshifting

- ok 10 kanałów HD

 

Ja mu polecałem n-kę ale dla formalności zadzwoniłem do C+

Czy to co konsultant proponuje to jest jedyna opcja czy mają jakieś kagańce, z których nie mogą się wyzwolić ?

Pytam dlatego bo to mi zaproponowano to jakaś historia sprzed epoki kamienia łupanego.

Podstawowy + 9HD + nagrywarka to 5mcs 43zł a resztę czyli 13mcs wychodzi 86zł miesięcznych opłat (składa się na to abo+HD+nagrywarka).

Można coś u nich wskórać co jest chociaż zbliżone ofertowo do CP i n ?

 

Raczej nic nie wskurasz... Takie oferty są na start i nie da się tego zmienić. W tym przedziale cenowym to tylko "n" daje rade z Twoimi wymaganiami ;) dodatkowo jeszcze biorąc "n" do końca sierpnia miałbyś ją bezpłatnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko. czy dwa konwertery quad i do tego 4 przelączniki diseqc (kazdy do jednej pary LNB1 LNB2 , w sumie 4 pary). to bedzie działać z PACE PVR ? tzn 2 kable z dwóch przełączników idą do dwóch wejsc LNB w tunerze ?

 

i drugie. czy lepiej działają przelącnziki tylko na jedną parę (2/1) czy taki na 2 pary i 2 wyjscia (4/2) tez podejdzie ?

 

i trzecie - czy przelączniki ktory ma konfiguracji sygnał przełączania 2.0, obsluzy mi PAce ktory ma w konfigu 1.0 ? i jesli tak to mam rozumiec ze jezeli diseqc ma w konfigu sygnał przełączania 2.0 tzn ze ma rownież wszystkie ponizej czyli 1.0 1.1 1.2 1.3 itd ??

 

bardzo baaaaaaaaaaaaaaardzo prosze o odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pytanie otóż mam Cyfrę + już jakieś 2 miesiące i dlaczego mam kanały z satelity hotbird, jak zrobić żeby znaleźć kanały z astry? Czy trzeba antene przestawiać? czy cos w dekoderze

Pozdrawiam.

Zależy jaki masz dekoder od Cyfry... jeśli obsługujący DiSEqC to żaden problem, wystarczy mieć antenę o średnicy ok. 80 cm i zmienić konwerter na Monoblock.

Sporo dekoderów automatyczne zacznie odbierać (jeśli masz kanały od nr 650 wzwyż to jest już lista z Astry), w niektórych (np. Strong) trzeba taką listę wyszukać, a jeszcze inne nie obsłużą DiSEqC'a i nie ma tematu.

Przy zakupie Monoblock'a trzeba tylko zwrócić uwagę, żeby sygnał z Hotbirda wchodził pierwszy do DiSEqCa, natomiast z Astry jako drugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie wsp dodania do mojego pakietu Orange Sport. Aktualnie posiadam pakiet komfortowy+ i canal+ w promocji bodajże wiosennej za 64,80 pln. Teraz ze względu na start Ligi Polskiej chciałbym dokupić Orange Sport. Jednak kiedy w Internetowym Centrum Abonenta wybiorę ten program w symulacji płatności wyświetla mi iż będę musiał płacić 89,80 pln (Orange Sport kosztuje 10 pln). Czy to po prostu błąd ich systemu i przy dodaniu OS będę płacił 74,80? Dodam, że symulator przy moim aktualnym pakiecie podaje iż powinienem płacić 79,80, czyli może nie uwzględnia promocji z której skorzystałem? Czy ktoś miał podobny problem?

 

Edit: dzięki lukas876. Po prostu się obawiałem, że może przy zmianie pakietu lub dodaniu jakiegoś programu zostanie anulowana promocja na tamte pakiety (co by było trochę bez sensu ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie na forum pisano o złych wyliczeniach płatności w ica. Jeżeli do tej pory co miesiąc płaciłeś 64,80 zł to po dodaniu OS będziesz płacił 10 zł więcej. Przecież nawet jest błąd co do ceny twojego pakietu wraz z C+. Płacisz co miesiąc 64,80 zł, a pokazuje ci 79,80 zł.Więc sam widzisz..Możesz bez obawy włączyć OS. Na pewno przyjdzie rachunek na 74,80 zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...