Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, mam do was pytanko. Mój kolega ma C+ i chce odbierać ją na dwóch tv z tym że sygnał ma być rozdzielony. Czy wystarczy kupić dodatkowy tuner i odpowiednio podłączyć ?

 

Witam, mam pytanie dotyczące zawartości pakietów. Mój znajomy ma C+ od ponad pół roku, płaci ok 40 zł/msc. Jestem zdziwiony ponieważ ma wszystkie kanały z wyjątkiem premium ( 4x Canal+, 3x HBO, 2xCinemax i chyba jeszcze Filmbox). Pozostałe ma dostępne (Eurosport 2, TVP Sport, wszystkie Discovery i AXN-y i reszta). Jeszcze dziwniejsze jest to że nie ma Orange Sport info. Jak to wszystko jest możliwe ? Są takie promocje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać ma Komfortowy+ z 30% rabatem. Cena wychodzi jakieś 44zł. Jeśli nie ma Orange Sport Info, to albo nie przeprogramował dekodera, kiedy wprowadzali ten kanał albo ma coś z anteną. Jeśli ma taki rabat, to albo niedawno podpisał umowę, albo ją przedłużył.

XXmen: Pamiętaj że zaświadczenie musi być od autoryzowanego dystrybutora Cyfry, bo inaczej Ci nie uznają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taki problem (Pakiet Komfortowy+) ale wczoraj zainstalowałem programy jeszcze raz i Orange Sport Info jest teraz odkodowany. Pojawił się również Eurosport 2 HD.

 

Posiadam teraz małą antenę Cyfry + (dekoder Strong 6880, sygnał 90 – 95%; jakość 95 – 100%).

 

Czy mogę podłączyć do tej anteny dekoder HD i nadal będę mógł oglądać kanały SD?

Czy przy dekoderze HD do oglądania SD potrzebuję większej anteny (nawet jak nie będę korzystał z kanałów HD)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś udzielić odpowiedzi na temat National Geographic HD? Chodzi mi głównie jakość HD tego kanału i reklamy. Czy przerywają program reklamami, czy reklamy są pomiędzy pozycjami programowymi. Czy jest dużo reklam- a co za tym idzie czy bardzo to wkurza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś w okresie minimalnym, to na pakiet Powitalny+ nie przejdziesz.

Jeśli masz umowę na czas nieokreślony, albo jakaś klauzula w umowie nie mówi inaczej, to przejście na pakiet Powitalny+ kosztuje 59,- PLN.

Do pakietu Powitalnego nie możesz zostawić opcji premium, żadnej, w tym Canal+ oczywiście też.

Na pakiet Podstawowy+ możesz przejść przy każdej umowie, opłata 10,- PLN, możesz przy nim pozostawić Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...