Skocz do zawartości

Dla tych co mnie wyśmiewali


JarDor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem ta dyskusja zaczyna się robić bezcelowa. Za chwilę zacznie się obrzucanie błotem.

Ja jak pisałem kilka postów wyżej uważam, że jeżeli CP reklamację uznał to uznał i koniec. Widocznie uznali swoją winę i chwała im za to. Można się spierać co do wysokości rekompensaty, ale tu też CP dał tyle ile uważał. Te wszystkie dyskusje o [beep]ości, organizacjach charytatywnych itp. nie wiem czemu mają służyć. Po prostu CP nie dopełnił swoich obowiązków względem niektórych abonentów i tyle. W imię czego "poszkodowani" abonenci mają nie dochodzić swoich praw? Szczególnie, że wielu z nich (np. ja) ma stare dekodery i od wielu lat regularnie płaci. Tacy klienci to skarb i CP chyba zaczął o nich dbać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat uważam za zakończony wiedziałem że będą rózne głosy w tej sprawie ja uważam że miałem prawo napisać reklamację inni że nie (troche tego nie rozumiem) dlaczego nie jak już wczesniej napisałem warto by tą sprawę nagłośnić i chyba sie udało poczekamy do jutra i zobaczymy ja niko nie obrażam więc chcę aby nikt mnie nie obrażał bo obraźliwe teksty pisane na moją osobę świadcza tylko o waszej niskiej kulturze (albo zazdrość czemu to nie ja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje że dali mu te 14 zł żeby się odczepił

Zastanawiam się dlaczego dostał tylko 14 zł.? Ja wyliczyłem że moja rekompensata powinna wynosić 43,70 zł :!: -> płacę w sumie 69zł.(14.10 dzierżawa dekodera) abonamentu i również w reklamacji wnosiłem o 50%, a wyliczyłem to w następujący sposób - 69 : 30 = 2.3 x 19(dni bez odbioru)=43.70zł a to już nie są grosze z których się niesłusznie zresztą wyśmiewacie bo szanować trzeba każdą złotówkę, CP się z nami nie patyczkuje jak tylko wpłata nie dotrze na czas (nawet nie z naszej winy- ja tak miałem) to odrazu wyłączyli mi Relax Miks choć później się okazało że akurat ten pakiet miałem opłacony jeszcze za dwa miesiące !!, ale dla nich to nie miało znaczenia- Familijny abonament nie dotarł nie popatrzysz na RMiksa :!: paranoja :!::!::shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie wyliczenie byłoby słuszne, gdybyś nie miał żadnego kanału - reszta działała, więc wyliczenie ma się nijak do rzeczywistości - podziel to jeszcze na łączną ilość kanałów (nawet 14 nie wyjdzie)

 

Co więcej czy Polsat obiecywał kiedykolwiek, że doda Eurosport? A no właśnie - nie. Mógł go wogóle nigdy nie dołożyć, więc całe to zamieszanie jest bez sensu z mojego punktu widzenia - mogli ich nie dodać i wogóle nie byłoby sprawy - każdy byłby szczęśliwy :lol:

Dodali kanały, mieli full problemów, to jeszcze abonenci zamiast się cieszyć żerują na wpadce - CP na przyszłość wyciągnie wniosek następujący - po co dodawać nowe kanały - tylko same kłopoty są z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszyć, bo i tak było wiadomo, że możliwość będzie mieć każdy i jest to kwestia czasu. Oczywiście źle zrobili, że nie informowali co jest i "trzymali w niepewności", ale to tyle - kanały dołączono i to powód do radości, bo w innym wypadku nigdy byście ich nie zobaczyli (i wogóle nie byłoby prblemu).

 

PS: Nie pracuję w CP - jakbym pracował to bym im kazał zrobić nowe softy, zwłaszcza do Sagemów, żeby dało się normalnie kanały dopisywać bez kombinowania :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mr. orbita zaczynam myślę że pracujesz w cyfrowym polsacie twoje myślenie jest błędne z czego mieliśmy się cieszyć jak nie mieliśmy możliwości ich odbioru na testy mieli czas skoro sobie nie poradzili to mogli oficjalnie ogłosić wejście kanałów poźniej

Też mi to przemkneło przez myśl ale już się wytłumaczył, dziwisz się że domagamy się rekompensat- ja na telefony do CP straciłem prawie 20zł- a te barany/ice wciąż kazały mi robić różne sztuczki z dekoderem - ładować softy, przywracać ustawienia, czekać na nowy soft i gapić się w czarny ekran :!: a nie mogli od razu przekazać wszystkim, którzy mają problemy z odbiorem aby uzbroili się w cierpliwość i przeprosić ? ile było telefonów jakie koszty ponieśli abonenci CP z tego powodu? choć by za to k... pare groszy nam się nie należy :?::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie macie rację. Cyfrowy Polsat powinien przewidzieć kłopot

z Eurosportami. Powinien to w jakiś sposób zrekompensować tym abonentom którzy nie mieli tych kanałów. Ale jest i druga strona tego medalu. Część osób upomina się o zwrot kasy za brak Eurosportów, ale czy z czystym sumieniem może powiedzieć, że płaci np. abonament RTV?

 

:wink: Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że masz Echostara tak jak i ja, więc dobrze wiesz, że zanim dorzucili Eurosporty na listę CP to u nas już były odkodowane. Wniosek jest taki, że mogli je przecież przetestować przez te swoje archaiczne dekodery. :wink: Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na telefony do CP straciłem prawie 20zł- a te barany/ice wciąż kazały mi robić różne sztuczki z dekoderem - ładować softy, przywracać ustawienia, czekać na nowy soft i gapić się w czarny ekran :!: a nie mogli od razu przekazać wszystkim, którzy mają problemy z odbiorem aby uzbroili się w cierpliwość i przeprosić ? ile było telefonów jakie koszty ponieśli abonenci CP z tego powodu? choć by za to k... pare groszy nam się nie należy :?::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

 

Jak taki madry jestes to po kiego grzyba dzwoniles do tych baranow/ic??? Sam powinienes wszystko wiedziec. poza tym kto ci kazal tam dzwonic??? Ludzie opanujcie sie troche ostatnio uslyszalem od jednego klienta ze powinnismy do nigo przynajmniej raz w tygodniu dzwonic i pytac, czy mu dekoder dziala... To spoleczenstwo zaczyna robic sie chore...

 

P.S.

 

mr Orbita- pewien gatunek ludzi nigdy tego nie zrozumie...

"jak jego sasiad moze juz odbierac, a on nie??!!!!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JarDor taka koleżeńska rada teraz uważaj żebyś nie spóźnił się z opłatą za abonament bo mogą się wtedy na Tobie odgryźć.

Miałeś chłopie szczęście, ale jakby sie uparli nic byś nie wskórał gdyż nie miałeś podpisanej umowy z CP na kanały Eurosportu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JarDor taka koleżeńska rada teraz uważaj żebyś nie spóźnił się z opłatą za abonament bo mogą się wtedy na Tobie odgryźć.

Miałeś chłopie szczęście, ale jakby sie uparli nic byś nie wskórał gdyż nie miałeś podpisanej umowy z CP na kanały Eurosportu.

Pozdrawiam

 

 

AHA to w przyszłosci jakby CP dodawał nowe kanały to trzeba bedzie biegac do punktu dystrybucji i podpisywać aneks- bo inaczej za kilka dni miesięcy moga zniknąc i znowu nie mozna bedzie miec pretensji.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Ale jest i druga strona tego medalu. Część osób upomina się o zwrot kasy za brak Eurosportów, ale czy z czystym sumieniem może powiedzieć, że płaci np. abonament RTV?

 

:wink: Romar7.

 

No własnie? Jestem pewien , e nie a i za psa podatku pewnie nie uiścił :D

Romar7 o czym ty chłopie piszesz? Wiesz dobrze co jest tematem tego watku. Kogo obchodzi podatek rtv? Nie zapłacił i co? Nie ma prawa do reklamacji w CP a takze w orange plusie i erze :D o Tpsa nawet nie wspominam bo moze ma zaległosci.

A jak w przeszłości dzwonił przez op NOM i nie zapłacił to juz wogóle- powinien siedziec w piwnicy i nie wychodzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tym gatunkiem jesteś ty

 

jeżeli już pracujesz w CP w co wątpię to wypadało by się przyznać że to wasz błąd był i przeprosić a nie udawaliście głupców

 

nikt nie udawal glupcow - oficjalny komunikat mowil o problemach technicznych zwiazanych z odbiorem eurosportow na starych dekoderach i bylo to prawda. przeprosiny dostales w odpowiedzi na pierwsza reklamacje, wiec nie wiem o co ci chodzi.

 

Mysle ze ta dyskusja nie ma sensu - ciesz sie ze dostales zwrot kasy, jezeli uwazasz ze slusznie - twoja sprawa. ja na pewno mysle inaczej, ale to jest moje osobiste zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe oficjalny komunikat nie rośmieszaj mnie powiem ci że oficjalny to był taki co napisałeś i to że w najbliższym czasie włączą te kanały no chyba że ja i ludzie z CP "najbliższy czas to 2 tygodnie"

 

a z opłatami nie zalegam i nie mam zamiaru jak już ci napisałem możesz to sprawdzić

i jeszcze jedno płacę wam abonament zawsze 1 danego miesiąca z góry czyliczyli za grudzień mam już zapłacony i już dwa razy wyłaczyli mi sygnał bo wy na tej infolii twierdziliście że cykl rozliczeniowy jest od pierwszego więc powienieniem zapłacić dwa tygodnie przed pierwszym i pan z którym rozmawiałem nie mógł załapać że opłacam pierwszego na następny miesiąc bo tak wygodniej tłumaczył mi że muszę 15 i koniec czyli za grudzień powieniem zapłaciś w połowie listopada rozbawił mnie ten pan i dołożyłem słuchawkę przecież nie będę tłumaczył godzinę porosiłem o włączenie kanałów i zostały włączone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że kwota którą odzyskałem nie jest duża ale liczy się fakt że każdy zgodnie z umową ma prawo oglądać za to co płaci bez względu czy oni dołączyli te kanały i nie pobierali opłaty czy ją pobierali dostałem takie pisemko od polsatu i jestem zadowolony

 

Szanowny Panie,

 

Uprzejmie informujemy, że traktując Pana sytuację wyjątkowo, z uwagi na okres, w którym korzysta Pan z dekodera, Pańska reklamacja została rozpatrzona pozytywnie.

Zgodnie z Pana prośbą, o obniżenie należności o 50 % za każdy dzień, kiedy nie mógł Pan korzystać z pełnej oferty programowej,

na Pańskie konto abonamentowe została zwrócona kwota w wysokości 14,31 zł., która została zaksięgowana na poczet wolnych środków i może zostać wykorzystana do aktywacji dowolnego Pakietu (po dokonaniu dopłaty w odpowiedniej wysokości). W chwili obecnej łączna kwota wolnych środków na Pańskim koncie wynosi więc 23,21 zł.

Dla cięzko zaskakujacych(wiem, ze jest mrozno ale żeby az tak mulic)!!

Chyba widać z powyzszego cytatu, ze gośc nie zalega z opłatami!!!wręcz przeciwnie mał nawet ponad 9zeta nadpłaty!!!!I co , który cwaniaczek ma tez nadpłatę, ze tak krzyczy i wypisuje głupoty o zaległosciach!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...