Skocz do zawartości

Przetarg na transmisje Ekstraklasy


El Loco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zwycięzca będzie znany przed pierwszą kolejką rundy wiosennej,czyli przed 25 lutym.Z tego co można było wyczytać w ostatnich artykułach to ekstraklasa dała czas na negocjacje ze stacjami do połowy lutego ,a więc w okolicach 14 lutego. Tak więc podsumowując zwycięzce możemy poznać gdzieś pomiędzy 14-25 lutego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekstraklsa.tv nie ma racji bytu, gdyz kluby nigdy sie nie zgodza na taki twór. Tylko Canal+! Nie wyobrazam sobie, żeby kanal Premium ( canal+ ) mogł przegrac bitwe ze zwyklym kanalem informacyjnym Nsport. Szkoda tylko, że polsat PRAWDOPODOBNIE polaczyl sily z canal+ i bedzie mial pare kolejek u siebie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy milionowe straty. Na pewno nastąpiłby odpływ klientów, ale też nie od razu, ponieważ nie byłoby możliwości (jak niektórzy sądzą) natychmiastowego rozwiązania umowy. Należy też pamiętać ile kasy by zaoszczędzili. W sumie to nie wiem czy im by to na dobre nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że jest POLSKA nie znaczy, że jest dobra. Ja osobiście nie jestem fanem Ekstraklasy. Polak który lubi i interesuje się dobrą piłkę, w ostatniej kolejności ogląda Polską ligę. Ale najwidoczniej ci maniacy Ekstraklasy nie zwracają uwagi na jakość, a tylko na to, że to Polska piłka i trzeba ją oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że polska liga jest slaba, jednak jest to OJCZYSTA liga i powiedzmy, jezeli jestes z Zabrza i masz mecz Legia-Gornik na C+sport i o tej samej Liverpool-Stoke na Canal+Sport 2 to chyba oczywiste, ze wybierzesz tem 1-wszy. Nie rozumiem Cie. Rozumiem hity jak Chelsea-Arsenal i mecze w naszej lidze, ktore cie nie interesuja - normalne, że wybierzesz ten 1-wszy, jednak w innej okolicznosc ZAWSZE ekstraklasa bedzie na 1 miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś jest fanem jakiejś drużyny z polskiej ligi - typu Lech, Legia, Wisła, Górnik.... i jego drużyna gra o tej porze co np Real - Valencia to oczywiste, że będzie oglądał swoją drużynę!! obojętnie z kim by nie grała! oczywiście jak nie gra "moja" drużyna tylko np. inny mecz polskiej ligi to wolę oglądać np. Arsenal - Stoke!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocze z toba dyskusje, bo szkoda moich nerwów, Dodam na koniec, że moga sie zalozyc, że w przynajmniej 60% abonamentów Canal+ przekonalo ich to, że moga ogladac polska ekstraklase.

 

Zgadzam się z tym co mówisz, może tylko troszkę przesadziłeś z tymi 60% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś jest fanem jakiejś drużyny z polskiej ligi - typu Lech, Legia, Wisła, Górnik.... i jego drużyna gra o tej porze co np Real - Valencia to oczywiste, że będzie oglądał swoją drużynę!! obojętnie z kim by nie grała! oczywiście jak nie gra "moja" drużyna tylko np. inny mecz polskiej ligi to wolę oglądać np. Arsenal - Stoke!

 

Ja na przykład mam Canal+ "tylko" dla meczów Wisły Kraków i nawet jakbym miał do wyboru mecz Wisły i mecz np. Barcelona -Real to na pewno wybiorę Wisłę. Niestety w rundzie jesiennej mogłem oglądnąć na żywo tylko 10 z 15 meczów Wisły, gdyż pozostałe 5 były transmitowane "w tygodniu" a Ja w tygodniu pracuję, a wolne mam tylko weekendy. A od przyszłego sezonu może być jeszcze gorzej, gdyż mają być jeszcze mecze w poniedziałki, więc jak Mi przepadnie z połowę meczów, to płacenie tyle pieniędzy za parę meczów w sezonie przestanie mieć dla mnie sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parampampam- roznica jest taka ze ty jestes piknikiem, ogladaczem,milosnikiem futbolu itd (jak zwal tak zwal) a my jestesmy kibicami swojej druzyny !

co do zerwania umowy- ktos napisal ze to jet niemozliwe - ja jestem abonentem od 10 lat i Cyfra przedluza sama umowe a ja nie mam nic przeciwko- jednak jesli straca prawa do naszej ligi to po prostu wypowiadam im umowe i zadnej kary nie place !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz podpisane z Cyfra+ umowe,, w ktorej zobowiazales sie placic do konca za paczke canal+ to nie mozesz zerwac umowy na ten pakiet. Jezeli nie masz takiego zoobowiazania ( czyli nie placisz 25 zl tylko 29 zł ) to po prostu przestajesz placic. Tak samo masz w kablowkach. Jednak spokojnie, bo canal+ raczej nie straci tych praw ;) DO konca lutego bedzie wszystko jasne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...