Skocz do zawartości

Przetarg na transmisje Ekstraklasy


El Loco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze ktos nam tu znowu odlecial.

Jesli nie nastapi trzesienie ziemii, Nka NIE KUPI hiszpanskiej conajmniej w ciagu najblizszych 10 lat, bo LFP (jak nie wiesz co to jest to sobie wygooglaj) JEST i BEDZIE ZADOWOLONA z tego, ze Canal + placi tyle ile chce. A Canal+ MUSI placic coraz wiecej, zeby nie skonczyc tak jak teraz nsport...

Ja wiem, ze sie ferie koncza, ale to nie powod zeby poraz 1000. wypisywac takie bzdury i wykazywac swoja frustracje z powodu niechybnego powrotu do szkoly...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ma je Canal+ to czemu by za kilka lat nie miało być w N? Mam 2 platformy ale jestem bardziej za rozwijaniem się nowej, po to żeby starsza platforma

nie zastygła w ruchu. Bo N napędza resztę.

Nikt nie odleciał. Przepraszam bardzo ale chłopcze nie wiesz ile mam lat. Więc nie wypisuj bzdur. Zastanów się na 2 raz. Troszeczkę 2 taktu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że N i Orange ma większe szanse na Ekstraklasę. Może uruchomi nowy kanał, lecz ja myślę że mogli by pokazywać mecze na Nsport.

Mogły by powstać Nsport 2 . Były by 2 kanały Nsport i Nsport 2 ktróre kosztowały by 15zł dla najniższego pakietu w N,

10zł dla opcji minifull i 5 zł dla full. Do oczywiście moje gdybanie ale bardzo możliwe.

Wtedy dokupić sobie prawa do Premier League, Primera Division, Ligue 1 i przedłużyć prawa LM. To by było coś :jupi::jupi::jupi:

Skoro ma je Canal+ to czemu by za kilka lat nie miało być w N? Mam 2 platformy ale jestem bardziej za rozwijaniem się nowej, po to żeby starsza platforma

nie zastygła w ruchu. Bo N napędza resztę.

Nikt nie odleciał. Przepraszam bardzo ale chłopcze nie wiesz ile mam lat. Więc nie wypisuj bzdur. Zastanów się na 2 raz. Troszeczkę 2 taktu...

 

Proszę odstaw to zioło bo ci na mózg źle wpływa. Po co łączysz prawa do polskiej ligi z prawami do lig zagranicznych będących w rękach C+. Kończą się one w różnych terminach, zazwyczaj odległych terminach.

Pomyśl chwilkę nim coś napiszesz i nie rób za internetowego trolla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla sezonu 2008/2009

Według badań AGB Nielsen jedne z najpopularniejszych meczów ekstraklasy w marcu 2009 roku, Polonia – Legia, Ruch – Górnik, Bełchatów – Lech, przyciągnęły przed telewizory odpowiednio 70 tys., 41 tys. i 63 tys. abonentów Canal+. Oglądalność znacznie poprawiła się w listopadzie minionego roku. Spotkanie Wisły z Cracovią oglądało 151 tys. abonentów, a Legii z Polonią – 126 tys. Obecnie telewizyjna popularność ekstraklasy przedstawia się na podobnym poziomie.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/410873,polska_liga_dziesiata_wsrod_najdrozszych_w_europie.html

http://media2.pl/badania/58935-canalplus:-polska-liga-najpopularniejsza.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z danych AGB Nielsen Media Research za ostatni weekend wynika, że największą popularnością wśród abonentów Canal+ cieszą się transmisje polskiej ligi, przyciągając przed telewizyjne ekrany ponad sto tysięcy widzów. W ubiegły weekend najpopularniejszą pozycją stacji była transmisja derbów Krakowa - ponad 151 tys. widzów.Mecz Realu z Rancingiem obejrzalo 33 tys abonentow,Athtletic -Barcelona 12tys a Juventus -Udinese 10 tys "

Oczywiscie dane sprzed roku ale pokazuja chyba popularnosc danej ligi !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla wiekszosci fanow pilki lepiej aby wygral c+ bo tam bedzie niemal cala pilka i nie trzeba dodatkowych dekoderow, zawsze ktos powie ze jest jeszcze liga mistrzow ale tak na prawde to 25 meczy na zywo w roku, jesli nie bo transmisje ida rownolegle na upartego moze byc cos wiecej jak ruski beda grac wczesniej ale nie ulega watpliwosci ze to tylko 12 meczow na wylacznosc bo w srody najlepszy jest na polsacie ktory tez jest w cyfrze. troche malo jak na fana pilki biorac pod uwage to ze w sezonie w weekend na c+ jest 10 meczow i licze tylko te ktore sie nie pokrywaja z innymi i nie licze tez eurosportu bo jest u wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z kolega wyzej. Dla kibica i rozwoju polskiej pilki najlepiej aby ekstraklasa dalej byla w Canal+. Najwyzszy poziom transmitowania meczów, do tego wprowadzaja najnowsza technologie jak spider-cam i inne fajne rzeczy. Juz widze, jak "rozwinięty technicznie" Polsat robi takie rzeczy :lol2: Jeszcze jeden wielki plus to fakt, ze Canal+ to kanał premium i na pewno NIGDY sobie nie pozwoli na jakieś jaja z widzami, jak np. nie emitowanie jakiegos meczu, bo jest jakas inna dyscyplina w tym czasie. Porownuje tutaj ze zwykla stacja (nie premium )Polsat, ktory nie raz dawał takie jaja z transmisjami, ze czlowieka szlag trafiał.

 

Ekstraklasa S.A niech sie cieszy, że ktoś w ogole chce dać ponad 400 mln zł za marna ekstraklase. A oni chcą 500 mln jeszcze. Paranoja! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z danych AGB Nielsen Media Research za ostatni weekend wynika, że największą popularnością wśród abonentów Canal+ cieszą się transmisje polskiej ligi, przyciągając przed telewizyjne ekrany ponad sto tysięcy widzów......

No i tu się zgadzamy. Najciekawsze spotkania typu Lech-Legia czy Wisła-Legia ogląda nawet 170 tysięcy abonentów natomiast przeciętny mecz kolejki ligowej ogląda około 100 tysięcy. Jak podawał serwis media2.pl spotkanie z 6 listopada ubiegłego roku pomiędzy Legią Warszawa a Jagiellonią Białystok oglądało 164 930 widzów. Nigdzie nie ma takich danych mówiących o 250 tysięcznej widowni przed telewizorami jak podawałeś w poprzednich postach.

http://media2.pl/badania/70944-ekstraklasa-w-tvp2:-1,5-mln-widzow.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@serbinek26 jeśli myślimy o tym samym spotkaniu, to spotkanie na które się powołujesz oglądało 190 tysięcy widzów co można nawet przeczytać na stronie legia.net. W obszernym artykule który dotyczy ubiegłego sezonu jest napisane, że według danych AGB Nielsen średnio mecz Ekstraklasy przyciągał przed telewizory 99,5 tysiąca widzów canal+ i canal+ sport.

Różnica miedzy nami jest taka, że ja operuje faktami i danymi które można znaleźć w sieci, a ty podajesz liczby z sufitu i próbujesz mi wmówić, że tak jest.

Nie musisz się tak unosić podaj tylko źródło twoich informacji, skąd masz takie dane o tak wysokiej oglądalności spotkań Ekstraklasy ?

http://www.legia.net/index.php?typ=news&id=37280

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies czytalem ze mecz tego sezonu Legia-Lech ogladalo 210 tys abonentow ale ok- przyjmijmy ze to 190 tys- trzeba dodac tych ktorzy ogladali mecz na Canal+ HD wiec spokojnie przekroczy 200 tys ! Ale nawet nie o to chodzi- chcialem tylko pokazac ze np liga wloska ma ogladalnosc 20 razy mniejsza niz nasza !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuje co pojawiło się na forum Canal +

"Ciekawi mnie jedno od lutego C+ zaoferował dużo lepsze promocję niż w Święta i tu nasuwa się pytanie, czy C+ przegrał przetarg (zrezygnował) i zaczyna łapać klientów, czy może w okresie świąt sprzedaż była tak tragiczna i teraz próbują podgonić?!?!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale glupoty. jaka lepsza oferta? Przedtem byla umowa na 19 miesiecy i srednio za optimum z paczka Canal+ wychodzilo 66zł, teraz umowa na 22 miesiace i srednio za to samo placisz 75zł. :roll: Wiekszych glupot nie czytalem. Normalna oferta taka jak zawsze po okresie swiatecznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolega to się na wszystkim zna i na każdym forum jest ALFA i OMEGA a co do cen to wystarczy popatrzyć na sam optimum bez C+ za 51 zł to normalna oferta :) myślałem ze 63,90 zł Ale ALFA I OMEGA qqq123 lepiej wie, co do przetargu to jeżeli C+ chce inwestować jak w wytwórnie (przejęte przez N, bo wyłożyli dużo więcej niż dawał C+) to może to się skończyć jak poprzednia walka pomiędzy C+Cyfrowym a ITI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...