Skocz do zawartości

Przetarg na transmisje Ekstraklasy


El Loco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiecie dobrze ze przez transmisje ektraslasy mecze lig zachodnich nie leca w canal+ hd i jeszcze niech kupia wszystkie pakiety to juz nigdy zadnego meczu lig zachodnich w hd nie bedzie!!!!! Czy macie tylko dekodery sd czy co? Oni puszcza mecz np o 17 i leci do 19 a pozniej magazyn nawet do 22 i cały canal sport hd zajety!!!! Co wy wlasciwie wolicie ogladac w szczegołowej rozdzielczosci polskich kopaczy bez techniki czy wirtuozow futbolu z lig zagranicznych?

Kupi canal plus jeden pakiet z wyborem 1 meczy i i tak bedzie az tego za duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zastanawiam się czy nie dojdzie do takiej sytuacji że mecze Legi Warszawa będą w n sport a Śląska w Polsacie a Wisły w Canal+

moim zdaniem ekstraklasa trafi do canal + (bo transmitują już ligę ok 12 lat i myślę że maja prawo pierwokupu , zgodzę się że żadna inna stacja nie pokazywała tak naszej Ekstraklasy kopaczy najlepiej jak jest obecnie canal + i orange sport )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, nie mamy tu do czynienia z czyms takim jak pierwokup. Nie rozumiem do konca ostatnich doniesien ze jak pan Masiota zostal jakimstam dyrektorem rady to cos sie zmieni. Prawda- jest to prawnik, glosowal przeciw Lacie podczas wyborow na prezesa, jako jeden z pierwszych ostro skrytykowal sprzedaz praw do reprezentacji za smieszne pieniadze firmie sportfive. Ale dla najbardziej sprawiedliwego podzialu pieniedzy powinni przeprowadzic jakies niezalezne badania popularnosci i medialnosci, a takze wziac pod uwage potencjal.

 

Mimo wszystko. Wiecej niz 300 mln za te 3 sezony nadawcy nie powinni zaoferowac. Ekstraklasa czuje sie bezczelna i dyktuje ceny juz teraz, pompujac balon do nienormalnych granic. Dosc z tym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydzielacie cyfrze jakbyscie chcieli zeby bylo ale to jest tak skonstruowane zeby jak najwiecej wyciagnac z tego przetargu.

A ja uważam, że Ekstraklasa S.A. może się na tych pakietach przejechać. Nikt nie da niewiadomo jakiej kasy, jeśli nie będzie na to wyłączności. Żadna platforma nie zdobędzie "na ekstraklasę" nowych klientów, bo konkurencja też to ma.

Na ten moment to jak nie wyciagna 500mln z tego to pewnie uniewaznia i iti skusi wisłe i lecha bo nawet po 10 mln rocznie to ich zadowoli. Tylko ile by to było meczow 45 czyprawie drugie tyle wliczajac rewanze? Byloby to ok 80proc najciekawszych spotkan w lidze wiec reszta juz by zbyt duzo nie zarobiła.
Z tego co wiem to ma byc 90mln na sezon, a to jest po 30mln na klub. Niezła kasa i myślę, że te kluby mocno się nad tym zastanawiają. Ale ITI słono przepłaca moim zdaniem.

 

Cały ten podział pakietów to kpina, nie tylko nie przyniesie spodziewanych zysków, ale i spowoduje, że kibice będą musieli korzystać z kilku platform. Nigdy nie wiadomo, w której telewizji będzie mecz ich drużyny. Mam tylko nadzieję, że Ekstraklasa będzie realizowała transmisje na takim samym poziomie jak to teraz robi C+. Mecz Lecha z Wisłą i z kamerą pająkiem w roli głównej był świetnie zrealizowany. Oby więcej takich transmisji!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://spam.org/news.php?readmore=7626

http://media2.pl/media/70728-bunt-w-eks ... zi-tv.html

http://www.sport.pl/sportGW/1,91756,859 ... eszta.html

 

wszędzie 90 mln rocznie

jest też kilka artykułów, gdzie nie jest sprecyzowane za jaki okres czasu jest ta kasa.

Nie pisz więc, że nigdzie nie było napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że główny pakiet 4 meczy zgarnie Canal plus a resztę OS. Kanał OS wchodzi za dodatkową opłatą do pozostałych platform i kablówek. Retransmisje wszystkich meczy w obu kanałach z 1 dniowym poślizgiem.Tak Canal plus zyska jeden mecz więcej na żywo.To wydaje mi się najbardziej realne do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aldek-taka sytuacja jak ty opisujesz jest praktycznie nierealna.Canal+ nie będzie zainteresowany pakietem z 4 meczami, gdyż to są 4 najgorsze mecze w danej kolejce. Pierwszeństwo wyboru meczów dają pakiety 1 i 2(każdy z dwoma meczami) i canal+ będzie się raczej starał zdobyć te 2 pakiety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aldek-taka sytuacja jak ty opisujesz jest praktycznie nierealna.Canal+ nie będzie zainteresowany pakietem z 4 meczami, gdyż to są 4 najgorsze mecze w danej kolejce. Pierwszeństwo wyboru meczów dają pakiety 1 i 2(każdy z dwoma meczami) i canal+ będzie się raczej starał zdobyć te 2 pakiety

Tak masz rację coś pochrzaniło mi się z tymi pakietami, ale myślałem jak TY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ tradycyjnie złożył ofertę, Polsat i N zapewne też no i TVP na 2 mecze sezonu + migawki

Są trzy największe pakiety, C+ wygra te dwa pakiety które mają pierwszeństwo w wyborze meczów a ostatni pakiet czyli 4 mecze na żywo będzie walka Polsatu z N w którym raczej wygra Polsat, albo najzwyczajniej na świecie C+ rekordowo da kasę na Ekstraklasę całą ! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...