Skocz do zawartości

dylemat co wybrać!!


zaq13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam straszny dylemat ponieważ nie wiem co wybrać.

W domu mam kablówkę w której mam te kanały:

 

# SAT-3 - 111.25MHz (S-1)

# EUROSPORT - 119.25MHz (S-2) Angielski

# CNN - 127.25MHz (S-3)

# SUPER RTL - 135.25MHz (S-4)

# TVN-24 - 143.25MHz (S-5)

# NOVA - 151.25MHz (S-6)

# CTV-1 - 159.25MHz (S-7)

# RTL - 167.25MHz (S-Cool

# TVP-1 - 175.25MHz (6)

# TVP-2 - 183.25MHz (7)

# TE-DE - 191.25MHz (Cool

# TVP-3 - 197.25MHz (9)

# POLONIA - 207.25MHz (10)

# POLSAT - 215.25MHz (11)

# BBC - 231.25MHz (S-9)

# SAT-1 - 239.25MHz (S-10)

# VOX - 247.25MHz (S-11)

# DW - 255.25MHz (S-12)

# RTL-2 - 263.25MHz (S-13)

# PRO-7 - 271.25MHz (S-14)

# DSF - 279.25MHz (S-15)

# TV-5 - 287.25MHz (S-16)

# TV KULTURA - 295.25MHz (S-17)

# PLANETE - 303.25MHz (S-1Cool

# CTV-2 - 311.25MHz (S-19)

# ALE KINO - 343.25MHz (S-23)

# DISCOVERY TRAVEL - 351.25MHz (S-24)

# ANIMALS PLANET - 359.25MHz (S-25)

# NATIONAL GEOGRAPHIC - 367.25MHz (S-26)

# DISCOVERY - 383.25MHz (S-2Cool

# CARTOON NETWORK - 391.25MHz (S-29)

# DISCOVERY CIVILIZATIONS - 399.25MHz (S-30)

# DISCOVERY SCIENCE - 407.25MHz (S-32)

# VIVA POLSKA - 431.25MHz (S-34)

# POLSAT SPORT - 439.25MHz (S-35)

# ZDF - 471.25MHz (21)

# 4FUN - 479.25MHz (22)

# POLSAT-2 - 495.25MHz (24)

# INFO-GAJ - 511.25MHz (26)

# KABEL-1 - 519.25MHz (27)

# TVN - 535.25MHz (29)

# TVN STYLE - 543.25MHz (30)

# POLONIA 1 - 559.25MHz (32)

# TELE 5 - 567.25MHz (33)

# TVN-7 - 575.25MHz (34)

# PULS - 583.25MHz (35)

# TV BIZNES - 615.25MHz (39)

# TVN METEO - 623.25MHz (40)

 

I rozmawiałem z naszymi specami, którzy oznajmili ze w najbliższym czasie nie przewidują dodania do oferty programowej nowych kanałów.

Zależy mi najbardziej na AXN-ach, Kino Polska i kanałach z bajkami dla mojego 3latka. Wiec ustaliliśmy z żoną, że dozbroimy nasz zwykły 21'' TV w dekoder cyfrowy. Bierzemy pod uwagę Cyfrowy polsat za 50 zł lub N za 26zł miesięcznie (Hity filmowe i dzieci).

Proszę was pomóżcie nam podjąć długoterminową decyzje na co mamy się zdecydować!!??

Jest jeszcze 3cia możliwość podobno wkrótce Dialog ma mieć też ofertę tv i może poczekać i zobaczyć co to będzie??

 

P.S.

Admini sorry ale nie wiem gdzie miałem to napisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale ja nic innego nie robie!!!

 

Ja mam tylko 21" TV Daewoo i w ciągu najbliższych 2lat nie zmienię go wiec HD jest dla nas zbędne.

W N-ce przeraża mnie to, że darmowe kanały popakowali w pakiety, ale to małe piwo bo mam je w kablowce.

Jednak boli mnie to że nie ma możliwości oglądania TV Trwam /czyli ASTRY/

:evil:

A znowu w Polsacie maja tylko tego Echostara 616 czy on wytrzyma ten okres skoro dają go na własność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale ja nic innego nie robie!!!

 

Ja mam tylko 21" TV Daewoo i w ciągu najbliższych 2lat nie zmienię go wiec HD jest dla nas zbędne.

W N-ce przeraża mnie to, że darmowe kanały popakowali w pakiety, ale to małe piwo bo mam je w kablowce.

Jednak boli mnie to że nie ma możliwości oglądania TV Trwam /czyli ASTRY/

:evil:

A znowu w Polsacie maja tylko tego Echostara 616 czy on wytrzyma ten okres skoro dajągo na własność?

A już Cię miałem za inteligentnego faceta, który jak ma dylemat prosi o pomoc, ale jak przeczytałem że martwisz się że będziesz "pozbawiony" odbioru TV Trwam to dam Ci radę najprostszą - kup sobie zestaw TVsat od papcia Rydzyka :lol::lol::lol: będziesz miał i jego stację i bajek do woli w Jego własnym :shock::shock: wykonaniu :!::!::!::wink:(tylko nie wiem czy ta opasła "buźka" zmieści się na 21 calach :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była tylko ironia do N -ki, że zblokowali Astre.

Bo jak by nie blokowali to wziąłbym N z Hitami filmowymi i bajkami, a muzyki bym miał bardzo dużo z kanałów FTA z HB i Astry.

 

A tak chyba faktycznie poczekam do 15 na nowe echostarki i wezmę sobie Polsata za 49.8zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale ja nic innego nie robie!!!

 

Ja mam tylko 21" TV Daewoo i w ciągu najbliższych 2lat nie zmienię go wiec HD jest dla nas zbędne.

W N-ce przeraża mnie to, że darmowe kanały popakowali w pakiety, ale to małe piwo bo mam je w kablowce.

Jednak boli mnie to że nie ma możliwości oglądania TV Trwam /czyli ASTRY/

:evil:

A znowu w Polsacie maja tylko tego Echostara 616 czy on wytrzyma ten okres skoro dają go na własność?

 

 

spoko, bierz CP :) Echoś przerzyje nawet Ciebie :wink: Skoro "dziadek" Sagem mi hula tyle lat (a jest to gorszy dekoder od Echosia) to Twój tez będzie działał przez lata :D

Nie ma co się zastanawiać - udaj się w poniedziałek do dystrybutora CP :D

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra na nboxach będzie już niedługo (pracują nad tym, a trochę to trwa bo muszą ponadawać programom odpowiednie sygnatury ze względu na zawartość aby można było blokować programy na przykład tylko od 12)

A to trochę musi potrwać nie sztuka wrzucić wszystko jak leci, po to jest funkcja ograniczająca dostęp aby działała zawsze a nie tylko na wybranych kanałach.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wszystkim za pomoc :D

 

Już wybrałem, kupiłem podłączyłem i oglądam, narazie tylko z HB ale w najbliższej przyszłości będzie i zez.

 

Ten Echostar 616 wcale nie jest taki zły!!

 

Wszystko już działa, tylko trzeba się wczytać i poukładać kanały!!

 

Jakość bardzo ok

 

P.S.

Jak coś to można jeszcze odstąpić od umowy w 10dni!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też pomyślałem i zrobiłem.

Nie mam 32" TV HD, a cyfrowypolsat pod względem zawartość programowa/cena, według moich odczuć wychodzi najkorzystniej.

 

Myślę ze te 17 miesięcy przeleci szybko i że polsat przez ten okres też nie pozostanie w miejscu tylko będzie się rozwijał więc będzie ok.

 

 

:D Jak zarazie to jestem nowym bardzo szczęśliwym abonentem CP z pakietem Podstawowym & RelaxMIX :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze jest to, że podjąłeś decyzję.

Mój pogląd jest taki:

Odpowiada mi to, za co chcę zapłacić. Jest to relacja kwoty i proponowanej oferty.

Polsatu ani Cyfry co prawda już nie mam (ale miałem), jednak ile w końcu programów można oglądać. Mam tylko nadzieję (i obym się nie mylił), że już niedługo ci co opłacają abonament TVP będą mieli możliwość oglądania bez dodatkowych opłat państwową telewizję z satelity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...