Skocz do zawartości

[C+] HBO COMEDY


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O czym wy marzycie ? Ja już się nie łudzę, że z Cyfrą będzie lepiej- oni po prostu swoich abonentów mają gdzieś. Te ankiety na ich stronie www też są tylko dla picu ile razy już je wypełniałem, ile razy dzwoniłem na infolinię i wysyłałem maile. Nie dołączyli ani jednego kanału który proponowałem: MTV Hits, MTV Dance i MTV Base (mogliby je dać zamiast tego durnowatego Trance Tv w końcu byłby porządny pakiet muzyczny), Viasat Explorer i History, Jetix Play, Boomerang no i Fox Life. Oczywiście VOD i porządne dekodery (bez narzucanej odgórnie listy kanałów) i z twardym dyskiem. Ale tego to się pewnie nigdy nie doczekamy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marzyc zawsze można i nikt nikomu tego nie zabroni. Może wkoncu się zmobolizują do pracy i dadzą wielkachnego kroka na przód. A Trace jest dla mnei całkiem fajny, lecz MTV przyznam przydałyby się i inne VH1. Mówię Ci wkońcu dorosną jak każdy człowiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem, że to będzie jedno wielkie g..... ! Same powtórki, lepiej daliby Fox Life, na którym lecą seriale nie emitowane jeszcze w polskiej telewizji (oczywiście nie wszystkie). Miałem zamówić pakiet HBO ale po przejrzeniu ramówki szkoda wydawać te 29 zł.

 

Nie jest tak zle myslalem ze bedzie wiecej seriali. Na szczescie jest wiecej filmow :wink: A co do Fox Life to chyba zartujesz stary :D Takiego dziadostwa nie chcialbym nawet gdyby mi doplacili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu michael22 nie kupisz sobie poprostu tunka pvr.ja kupiłem sobie pvr-a twina,mam w nim swoją listę kanałów.dwa programy np.HBO i CANAL+ nagrywam sobie na dysk w jednym czasie,a ogląm sobie np.HBO COMEDY.jeszcze dodałem do niego moduł CP i mam dwie platformy w jednym.polecam takiego tunka.wszystko praktycznie obejrzysz co chcesz. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeładowany jak Garbus po wizycie w Ikei. Oprócz tych 10 kanałów jest jeszcze kanał HDTV - LuxeHD.

Z dużą dozą prawdopodobieństwa można powiedzieć, że jakość HBO Comedy będzie tragiczna. Nie zadba o nią HBO bo jak wiadomo jakość techniczną mają w du**e a ten transponder na pewno nie pomoże.

Nie wiem Arsenal jesteś tak negatywnie ustosunkowany do Cyfry to takie odstresowanie po niezabardzo udanym debjucie n-ki.Więc się chłopie nie martw obraz nie jest tragiczny a wręcz dobry.A swoją drogą zgłaszaj swoje uszczypliwe uwagi po fakcie.Pozdrowienia

Czytaj ze zrozumieniem. Kpiłem sobie z HBO a nie z Cyfry+. I nadal kpię bo telewizja Premium a jakość techniczna beznadziejna. HBO Comedy tylko nieznacznie lepiej wygląda. Gdzie temu do Canal+Film czy TVN. Przepaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym wy marzycie ? Ja już się nie łudzę, że z Cyfrą będzie lepiej- oni po prostu swoich abonentów mają gdzieś. Te ankiety na ich stronie www też są tylko dla picu ile razy już je wypełniałem, ile razy dzwoniłem na infolinię i wysyłałem maile. Nie dołączyli ani jednego kanału który proponowałem: MTV Hits, MTV Dance i MTV Base (mogliby je dać zamiast tego durnowatego Trance Tv w końcu byłby porządny pakiet muzyczny), Viasat Explorer i History, Jetix Play, Boomerang no i Fox Life. Oczywiście VOD i porządne dekodery (bez narzucanej odgórnie listy kanałów) i z twardym dyskiem. Ale tego to się pewnie nigdy nie doczekamy....

 

Narazie nie mają miejsca, poczekaj na nowe transpondery. Cyfra i tak ma najbogatszą oferte programową, a że również najdroższą, no cóż takie jest życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michael22 wiesz co to by było, gdyby oni dodali te kanały na swoje TP, które mają teraz :?: miałbyś jakość poprostu najładniej mówiąc byla jaką(gorszą niż teraz), bo teraz też jest byle jaka, ale jeszcze jakoś ujdzie a jakby dodali kanały, które Ty chcesz, żeby dodali to byłoby ciężko z tą jakością, okropność może około 1 Mbps(obraz) i 96-128 kbps(dźwięk) to chyba byłoby max :!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie wydaje że póki co są powtórki komedii i seriali komediowych z HBO i HBO2 ale docelowo pewnie sie to zmieni i na HBO i HBO2 wogóle nie zobaczymy takich pozycji filmowych tylko od razu będą puszczane na HBO Comedy. Np. takie HBO na stojaka, być może bedzie mieć premiere od razu na HBO Comedy.

 

Ja tak to sobie wyobrażam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Mysle, ze nie da sie zrobic kanalu bez powtorek. A ten kto w to wierzy, jest zwyczajnie naiwny. Ale jak to sie mowi nadzieja matka glupich, a kazda matka kocha swoje dzieci i moze kiedys sie doczekamy prawdziwego kanalu z samymi premierami. Tylko na zdrowy rozum gdyby nie te powtorki to niektorych filmow nie daloby sie obejrzec. Przeciez nie siedzi sie 24 na dobe przed TV. Jest jeszcze praca, dom, jedzenie, zakupy i wiele wiele innych przyziemnych spraw, ktore nalezy zalatwic. Podsumowujac mysle, ze w sumie powtorki sa przydatne, ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO nie jest kanałem serialowym...jeśli szukasz seriali to na AXN-pak, FOX LIFE, COMEDY CENTRAL :wink:

 

Chyba lepiej jak są nowe seriale, niż powtórki filmów. Zreszątą 2 godziny ramówki na seriale, to raptem 1 emisja filmu, a wszyscy byliby zadowoleni.

 

A ja mysle ze lepiej niech sa powtorki filmow nawet 5 razy na dobe czy chociazby starsze produkcje (bo po to jest kanal filmowy) niz te denne serialiki :P Co ty masz z tymi serialami czlowieku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...