Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@LewyZąb, dzięki za odpowiedź ale czy jest to pewne?

W grudniu 2011 r. po zgłoszeniu rezygnacji z pakietów dodatkowych (m.in.Sport HD) otrzymałem listownie od Polsatu dokument "Potwierdzenie Zmiany Warunków Umowy" z którego wynika , że umowa obowiązuje mnie w tylko w zakresie pakietu podstawowego czyli Familijnego HD. Tak więc moim zdaniem PWU nie dotyczą już dodatkowych pakietów takich jak np.Sport HD.

Jest pewne, dla potwierdzenia zadzwoń na infolinie, zapytaj o to, wtedy bedziesz miałdodatkowo podkładkę w postaci rozmowy telefonicznej nagranej, ale jest to pewne, jeśli masz familijny hd z możliwością dobrania dodatkowych pakietów to możesz

 

Masz 100% racji. :smile:

Upewniłem się u źródła czyli na infolinii i bardzo miła Pani konsultantka potwierdziła możliwość rozwiązania umowy bez ponoszenia konsekwencji z powodu wycofania kanału Polsat Futbol w terminie najpóźniej 30 dni od zaistniałej zmiany.

Rozmowa oczywiście zarejestrowana więc gdyby coś się zmieniło to jest podkładka. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pewne, dla potwierdzenia zadzwoń na infolinie, zapytaj o to, wtedy bedziesz miałdodatkowo podkładkę w postaci rozmowy telefonicznej nagranej, ale jest to pewne, jeśli masz familijny hd z możliwością dobrania dodatkowych pakietów to możesz

Powinieneś to wiedzieć że konsultant na infolinii może mówić co chce ponieważ nie ponosi za to żadnej odpowiedzialności......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego wzoru podania, który został podany kilka stron wcześniej. O co chodzi z tym numerem identyfikacyjnym, bo w umowie tego nie mam? Tak samo nie ma nic o numerze modułu CA. Rozumiem, że numer seryjny dekodera to np. HD5000. Aha i tak jak wspomniałem, na dekoderze głównym miałem polsat futbol a na dodatkowym nie, więc rozumiem, że wypełniam wszystko na podstawie dekodera głównego.

Jednocześnie informuję, że przedmiotowe wypowiedzenie Umowy Abonenckiej wysyłam zgodnie z zapisem Regulaminu Świadczenia Usług $7 punkt 5 tj. w terminie do 30 dni od czasu wystąpienia przedmiotowej zmiany przypadającej na dzień [tu wpisz właściwą datę] i wnoszę o zaprzestanie świadczenia usługi zgodnie z zapisami przedmiotowego Regulaminu Świadczenia Usług $7 punkt 5 tj. ze skutkiem na koniec Okresu Rozliczeniowego w którym przyjęto pisemne oświadczenie Abonenta o rozwiązaniu Umowy Abonenckiej bez zachowania okresu wypowiedzenia, czyli z dniem [tu wpisz właściwą datę]

 

Z kolei tu to rozumiem, że najpierw daję 1 czerwca a potem 4 czerwca (czwartego wysyłam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszą być jakieś formułki, piszesz, ze rozwiązujesz umowe, bo został wycofany polsat futbol i tyle, widziałem pisma ludzi, którzy mają po tysiac zadłużenia i były pisane pisma na wyrwanej kartce w kratke z zeszytu z dopiskiem prosze o rozłożenie zadłużenia na raty i tyle. Ważne, żebyś napisał z dwa zdania dlaczego i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A po co dwa zdania dlaczego? Wystarczy napisać, że rozwiązuję umowę z powodu wycofania z oferty kanału Polsatu Futbol i tyle. Należy też podać swoje dane typu imię, nazwisko, adres, a przede wszystkim PESEL i numer karty, aby nie musieli natrudzić się w szukaniu odpowiedniego abonenta w swoich systemach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa zdania wiking: Wypowiadam umowę abonencką .... z powodu wycofania z oferty programowej kanału Polsat Futbol. I po tym zdaniu albo czekam na oferty, które pozwolą mi pozostać z Cyfrowym Polsatem jeśli chce się coś ugrac, albo drugie zdanie Proszę o nie telefonowanie z propozycjami nowych ofert jeśli wiesz, ze juz z CP nie chcesz korzystać. Ja napisałem ta drugie zdanie jak rozstawałem się z Enką i nikt do mnie nie zadzwonił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Powyżej pisałeś o dwóch zdaniach dlaczego, a nie dwóch zdaniach rozwiązania. Pamiętaj też, że w przypadku wycofania kanałów rozwiązujemy umowę, a nie wypowiadamy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak to jest kwestia mało istotna. :) Ale z formalnego punktu tak powinno być, ale skoro Cyfrowy Polsat nie trzyma się reguł do dlaczego ma to robić szary abonent? ;)

 

@mpal

Nie i co mi zrobisz? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przygotowałem swoje wypowiedzenie z powodu wycofania Polsat Futbol, może komuś się przyda. Wydaje mi się że nie ma sensu podawania numerów kart czy dekoderów bo po co? Chyba żeby zrobić błąd czy literówkę i dać im szansę na nie uznanie wypowiedzenia. Bardzo proszę o opinię czy to wystarczające wypowiedznie:

Miasto, 4.06.2012 r.

 

Imię Nazwisko

Adres

Nr umowy: .......................

 

 

 

 

Cyfrowy Polsat S.A.

ul. Łubinowa 4a

03-878 Warszawa

 

 

 

WYPOWIEDZENIE UMOWY

 

Rozwiązuję umowę abonencką numer ........................ bez zachowania terminu wypowiedzenia z powodu wycofania z oferty programowej kanału Polsat Futbol. Jednocześnie informuję, że przedmiotowe wypowiedzenie Umowy Abonenckiej wysyłam zgodnie z zapisem Regulaminu Świadczenia Usług Rozdział 5, &7, punkt 5.

 

 

 

Z poważaniem,

....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeżeli podasz numer karty bądź PESEL twoje pismo szybciej trafi w odpowiednie miejsce w systemie. :) Dzięki podaniu tych dwóch numerów jest większa szansa, że Twoje pismo nie zagubi się po drodze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...