Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, obecnie Polsat Futbol nie jest w ofercie pakietu Sport HD, ale Ty w swojej umowie (patrz Promocyjne Warunki Umowy) masz zagwarantowany Polsat Futbol w pakiecie Sport HD. Pakiet musisz aktywować przed zakończeniem emisji Polsatu Futbol. A gdy Polsat Futbol zakończy emisję to nabędziesz prawo do rozwiązania umowy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy kiedy dokładnie zaprzestana zostanie emisja Polsatu Futbol. Zapowiedzi są, że na koniec maja, ale może być to wcześniej, więc może lepiej aktywować trochę wcześniej. A na jaki dzień przypada Ci okres rozliczeniowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, w Cyfrowym Polsacie okres rozliczeniowy jest liczony od dnia zawarcia umowy czyli w Twoim przypadku od 14 dnia danego miesiąca. Jeżeli emisja Polsatu Futbolu zostanie zakończona z końcem maja to Ty pakiet Sport HD musisz aktywować najpóźniej do 14 maja czyli tego dnia pakiet Sport HD musi być aktywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem czemu ale akurat podałem Ci z fakturki. Data wystawienia 2012.02.07 Okres rozliczeniowy 2012.1.02-2012.02.01 Termin płatności 2012.02.28. Tak mam na fakturce.

No ale skoro na bank będę mógł zrezygnować z umowy to na wszelki wypadek aktywuje ten pakiet tak około 20-stego kwietnia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Użytkownicy, mam takie pytanie, czy jak posiadam pakiet MINI HD (gdzie w umowie mam możliwość zmiany pakiety i wymieniony kanał PW Futbol) to czy także będę mógł wypowiedzieć umowę bez ponoszenia konsekwencji przy wycofaniu w/w kanału sportowego?. Bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla pewności zadzwoniłem i się zapytałem. Tak więc jest możliwość rozwiązania umowy jeśli miałeś ten pakiet w PWU. Wtedy bez ponoszenia konsekwencji możesz rozwiązać umowę w ciągu 30 dni od wyłączenia kanału:)

Kolego, w Cyfrowym Polsacie okres rozliczeniowy jest liczony od dnia zawarcia umowy czyli w Twoim przypadku od 14 dnia danego miesiąca. Jeżeli emisja Polsatu Futbolu zostanie zakończona z końcem maja to Ty pakiet Sport HD musisz aktywować najpóźniej do 14 maja czyli tego dnia pakiet Sport HD musi być aktywny.
Dowiedziałem się, że przez to iż mam multiofertę nie mam okresu rozliczeniowego. Rachunki mam płacić wtedy kiedy przyjdzie rozliczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...