Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

raz piszą że nawet jak ktoś nie miał tvn +1 w PWU to i tak może rozwiązać umowę a innym razem jest napisane że nie może ...

 

Jak jest w końcu ? Chciałbym się w końcu pozbyć tego syfu, wczoraj po raz kolejny nagrał mi się czarny ekran zamiast filmu;/ na cudownym dekoderze ESI88 a reklamować sobie mogę i mogę i CP ma nas w du.e, 14 razy wymieniłem dekoder przez ostatnie 6 miesięcy i dalej nic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z Polsatem od 2002 roku brałem Cp na mundial :)teraz się z nim pożegnam częściowo na rzecz Cyfry + nie wiem znudziłem się do tej platformy :) miałem n ale to nie dla mnie 0 sportu :) Podwyżka będzie myślę w czasie po połączeniu n z C+ nie wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzwonilem wczoraj do Polsatu i konsultant powiedzial ze kanal TVN HD+1 zniknie z dniem 1 lutego,dlatego mozna bez ponoszenia kary zerwac umowe,sam mam umowe podpisana 19 Kwietnia 2011 roku.Ja jutro wysylam takie pisemko

 

Wypowiedzenie umowy

Powołując się na Regulamin Świadczenia Usług Cyfrowego Polsatu ( Rozdział 5. Warunki świadczenia Usług § 7 ).Zgodnie z prawem, rozwiązuję umowę bez ponoszenia kary.

Decyzję tą motywuję tym, iż brak kanału „ TVN HD+1” w pakiecie z którego korzystam, sprawia że Wasza oferta staje się dla mnie nieatrakcyjna i niekorzystna.

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

 

 

Jeszcze mam pytanko czy mozna to zrobic przez ICOK lub w najblizszym salonie czy trzeba wyslac pismo na Łubinową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę jeszcze raz oficjalne stanowisko CP w tej sprawie, zresztą my z kolegami z APSów od początku dokładnie to samo piszemy.

 

Informujemy, że zgodnie z decyzją nadawcy od dnia 1 lutego 2012 r. z oferty Cyfrowego Polsatu zostaje wycofany program TVN HD+1.

 

Możliwość rozwiązania umowy ze względu na powyższą zmianę dotyczy jedynie Abonentów, którzy podpisali umowę w okresie 05.05.2011 – 13.10.2011.

 

W tym okresie tylko kanał TVN HD+1 był gwarantowany umową, mimo że był dostępny w CP wcześniej i później.

Konsultanci opowiadają co chcą, a wypowiedzenie będzie odrzucone jeżeli umowa nie była zawarta lub zaneksowana w podanym okresie.

Za koszt poleconego z potwierdzeniem odbioru można dobre piwo wypić, ale jak ktoś chce to niech wysyła :)

Tylko jasno sformułujcie oświadczenie, bo zamiast odrzucić mogą potraktować to jako zerwanie umowy przed czasem i naliczyc karę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę jeszcze raz oficjalne stanowisko CP w tej sprawie, zresztą my z kolegami z APSów od początku dokładnie to samo

Za koszt poleconego z potwierdzeniem odbioru można dobre piwo wypić, ale jak ktoś chce to niech wysyła :)

 

[wycięta wycieczka osobista]

Potwierdzenie odbioru jest zbedne, jesli odbiorca twierdzi, iz listu nie otrzymal, sprawe zalatwia sie bezplatna reklamacja na poczcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tam może wyglądać pismo do CP w sprawie TVN HD+1

 

Wypowiedzenie umowy

 

 

 

 

 

Informuję, iż nie zgadzam się z wprowadzonymi zmianami w dniu 01-02-2012 w ofercie programowej i wycofaniem kanału TVN HD+1 W związku z tym nie zamierzam kontynuować umowy. Zgodnie z prawem, rozwiązuję umowę bez ponoszenia kary. Umowa zawarta była w dniu 12-05-2011

pomiędzy mną tj.

 

nr Dowodu osobistego –

Nr Umowy-

nr karty abonenta -

a Cyfrowy Polsat S.A. ul. Łubinowa 4A, 03-878 Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...