Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy pilne:

 

Czy w zestawach Mini i w tym drugim podstawowym dekoderze był kabel Euro w komplecie ??? Umowa z Listopada 2009 (2 dekodery)

Wydaje mi się że nie ale nie jestem pewien.

Zestaw składa się chyba z następujących elementów:

 

Pudełko

Dekoder

Zasilacz

Karta

Pilot

Instrukcja obsługi

 

Czy to wszystko ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj wysłałem wypowiedzenie poleconym piorytetem. Trochę się obawiam, czy zdąży CP odebrać przed 2 III ;) Czy CP może robić jakieś komplikacje z odbiorem listu?

 

Dojdzie napewno. Zwrotka przyjdzie do 2 tygodni.

 

Czy w zestawach Mini i w tym drugim podstawowym dekoderze był kabel Euro w komplecie

 

Był. Od dawna z opakowania wyjmuję pilot, dekoder i zasilacz a reszta nienaruszona czeka na swój czas. W zestawie są jeszcze baterie i karta gwarancyjna.

 

Dzisiaj wysyłałem brata dekoder pocztą. Przesyłka na warunkach szczególnych priorytetowa 1,9kg 21zł, potwierdzenie odbioru +1,9zł i deklarowana wartość 2zł za każde 100zł (warto zadeklarować jakąś wartośc bo paczka jest monitorowana i nie zaginie)- razem 24,90zł. Znajomy zadeklarował 500zł za hd5000 i zapłacił 32,90 przesyłka u celu po 2 dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie jakieś konkrety.

Konsultantka powiedziała, żebym już niczym się nie przejmował, umowa podobno 19stego została rozwiązana i teraz już nic nas nie łączy. Płacić podobnież już za marzec nie muszę (co prawda w iCOK pisze co innego). Pisma już żadnego nie będzie, bo dekoder zostaje u mnie. Czyli, koniec. :)

Czy mówiła prawdę, czy znowu 'ale o so chozi' z ich strony?

 

W czw. biorę eNkę, jak CP będzie chciał jeszcze zapłaty, to najpierw zadzwonię, zeklnę ich i złożę skargę do UOKiK. 8)

 

 

Ponawiam. Czy wszystko jest ok z ich strony i czy w nast. miesiącu już nie będę płacił?

Bo jutro chcę N brać.

 

 

A, i w iCOK mam:

Następna płatność:

2011-02-23 - 5,00 zł

 

I jeszcze coś takiego

http://img683.imageshack.us/i/dfdw.png/

Chyba to już jest koniec, a 5zł to Pre-paid, tak? :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzejkop bez obaw możesz wziąć jutro N-kę. Choć z doświadczenia wiem że w icoku będziesz miał jeszcze niezły bajzel. Ja tak miałem gdy wypowiadałem umowę z powodu wycofania kanału E!. Jeśli okres rozliczeniowy skończył Ci się 19 lutego to na 100% umowa została rozwiązana. Monituj tylko w Cyfrowym Polsacie fakt nieprawidłowości w icok ale z doświadczenia wiem że poprawią to niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam. Czy wszystko jest ok z ich strony i czy w nast. miesiącu już nie będę płacił?

Bo jutro chcę N brać.

 

 

A, i w iCOK mam:

Następna płatność:

2011-02-23 - 5,00 zł

 

I jeszcze coś takiego

http://img683.imageshack.us/i/dfdw.png/

Chyba to już jest koniec, a 5zł to Pre-paid, tak? :brawo:

Wychodzi, że masz nadpłatę (37,90 zł w wolnych środkach), a te 5 zł musiałbyś dopłacić żeby skorzystać z pre-paidu - 42,90 zł za Familijny :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując mogę napisać, że rozwiązałem umowę z CP na podstawie usunięcia BBC.

Z mojej strony poczekałem aż znikną kanały, potem wysłałem wypowiedzenie umowy, powołując się właśnie na brak BBC, miałem telefon z pytaniem czy moja decyzja jest ostateczna. Później odcięli kanały i w końcu przyszło pismo, w którym pisze, że (...) umowa została rozwiązana zgodnie z regulaminem (...). Cała sprawa trwała od 1.02.2011 do 23.02.2011.

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja wysylalem rezygnacje 10 lutego, 14 lutego otrzymali, 19 lutego koniec cyrku (umowa zostala rozwiazana), 24 lutego otrzymalem zwrotke. ;)

Dekoder moge juz wysylac do CP bo otrzymalem emaila z informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłalscie pismo z UK? Bo już zaczynam się martwić dziś mija dwa tygodnie i nie ma odpowiedzi . Oczywiście wysłałem poleconym.

 

Benek spokojnie jak czekam juz 3 tygodnie. W CP skrecilem dym w tej sprawie z biedny konsultant zadzwonil do przelozonego. Zapewniono mnie ze mam spokojnie czekac na odeslanie wypowiedznia listownie z ich strony. Moje wypowiedzenie wyslalem 1l lutego a dotarlo 5 lutego(bylo w ich systemie). Proponuje zebys zadzwonil do CP i sie zapytal co z twoim wypowiedzeniem. Konsultant dopiero po 3 moim telefonie raczyl wpisac do dzialu technicznego notke iz nie zostalo do mnie wyslane zadne wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonię codziennie i nie ma go w systemie do dziś a wysłałem z Manchesteru poleconym dwa tygodnie temu a czas się kończy i nie chcę mieć ich już na głowie bo za BBC polecieli w kulki i mam ich dość to były ulubione programy całej mojej rodziny . Mieszkamy w UK i przywiązalismy się do BBC . Na szeście mamy NKĘ dlatego nie bedę trzymał CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to możliwe żeby nie doszedł list z Manchesteru polecony wysłany 11 02 2011? Mam serdecznie dość moim zdaniem Polsat kłamie ! Na wszelki wypadek szwagierka wysłała w Warszawie drugi polecony priorytet i na kiedy on dojdzie ? Bo nie mam zamiaru pozostać w CP ani chwili dłuzej wybralem N i Cyfrę razem o wiele lepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, znam osobiście przypadek, kiedy to C.P. jawnie okłamywał klienta że nie dostali wypowiedzenia umowy. Nie spodziewali się że klient wysłał list ZPO (za potwierdzeniem odbioru), gdzie na karteczce zwrotnej miał datę i nazwisko odbierającego. Dopiero jak stwierdził że spotkają się w sądzie bo ma dowód i kieruje sprawę na policję, to nagle, w ciągu kilku sekund wypowiedzenie się znalazło.

Oszuści i krętacze.

Ja na wszelki wypadek wysłałem oczywiście ZPO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież ZPO to polecony a oni na notują numer listu poleconego. to jak mogli nie wiedzieć? Jesli chodzi o polecony bez ZPO to gdy CP twierdzi że nie doszło, sprawa jest jeszcze prostsza - pismo do Poczty z informacją że odbiorca nie otrzymał przesyłki, wtedy poczta wysyła informację urzędową że w dniu tym i tym pismo zostało dostarczone pod wskazany adres przez listonosza tego i tego a odebrał ten i ten. I to jest najmnocniejszy kawałek papieru w walce z oszustwem. Oczywiście może się okazać że faktycznie zaginęło, to wtedy jest odszkodowanie od poczty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...