Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście czekam z wysłaniem wypowiedzenia do 1 lutego. Jak im udowodnię że konsultant podał mi taką a nie inną informację ?.

Pójdę i założę sprawę w sądzie ?

Kilka dni mnie nie zbawi tym bardziej że mam w tej chwili jeszcze okres promocyjny (czyli gratisowy).

Dzwoniłem 2 razy w sprawie wypowiedzenia i konsultanci podawali mi każdy swoją wersję zawartości takiego pisma.

Jeden twierdził że musi być numer umowy, karty i dekodera. Drugi że wystarczy nr karty i pesel.

Na wszelki wypadek (oprócz wszystkich wymienionych) dodam jeszcze numer dowodu. A co im będę żałował.

 

Pozdrowienia.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przedstawię tu swoją sprawę i proszę o wyrozumiałość jeśli się coś powtórzy, choć nie znalazłem odp. która by mnie satysfakcjonowała.

 

Z racji tego że nie będzie bbc w pakiecie CP chcę zmienić na C+. Mam abonament zapłacony do października na CP. Umowę z CP podpisałem jesienią 2008 po skończeniu umowy po prostu płaciłem dalej.

 

1. czy oddadzą mi tą nadpłatę za 9 miesięcy

2. jak zgłosić rezygnację i kiedy (po pierwszym lutym) , czy mogę to przez neta czy w punkcie CP wszystko załatwię

3. czy nie będzie żadnej kary pieniężnej za to

 

Dziękuje z góry za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Oddadza nadplate, w wypowiedzeniu zaznacz ze wolne srodki maja ci przelac na twoje konto, podajesz swoj numer konta.

2. Wypowiedzenie najlepiej wyslij 2 lutego, za potwierdzeniem odbioru i priorytetem.

3. Jak rezygnacje wyslesz 2 lutego to zadnej kary nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, ktos skasował moje posty to pytam dalej, wy nie kasujcie postów szanowni moderatorzy tylko kupcie lepsze serwery bo forum chodzi jakby mogło a nie mogło, na internecie 10 mega wczytuje mi sie strona ok 3 min :/

 

Czy trzeba pisać coś takiego: Wypowiadam umowę z DNIEM... i co tu wpisać... moze byc 1.02.2011 czy też tego nie pisac i napisac ta data w gornym prawym rogu i to wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz wysłac tak aby doszła, o ile inaczej nie napisza w liście co otrzymasz to wyślij, poleconym za potwierdzeniem odbioru, nie pchaj się w deklarowane wartości bo szkoda kasy

 

Tylko pilnuj czy aby wszystko wsadzisz w paczkę!

 

Ja miałem dość przykry przypadek, dawien dawno za czasów Sagemów z internetem popsuł mi sie pilot. CP go nie wymienia i musiałem kupić go sam w punkcie CP za 30zł. Przy oddawaniu sprzetu bo nie był mój, nie umiesciłem w nim pilota bo skoro sam kupiłem to jest mój, a starego już nie miałem, dawno wywaliłem.

naliczyli mi karę w wysokości 70zł za brak pilota.

Odwoływanie od tego nic nie dało, pilot byc powinien a nie było, takie było tłumaczenie CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy oddawaniu sprzetu bo nie był mój, nie umiesciłem w nim pilota bo skoro sam kupiłem to jest mój, a starego już nie miałem, dawno wywaliłem.

 

To powinna być przestroga dla wszystkich posiadaczy HD5000 i tego badziewiastego pilota, którzy używają wygodniejszych zamienników, jak juz go gdzieś odkładać to odkładajcie go do pudełka. Nie będziecie potem płacić 70zł za nic.

 

Co do wysyłania, moim zdanie list można wysłać nawet teraz, CP już informuje że BBC znika, nigdzie nie pisze od kiedy można wysyłać, pisze tylko do kiedy i tak rozwiązanie przychodzi na koniec lutowego okresu rozliczeniowego. Najlepiej wysłać 31 stycznia w poniedziałek, żeby zacząć dobrze tydzień, 1 lutego CP dostanie mase korespondencji :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślisz?A ja uważam,że 01.02.br.CP wcale nie dostanie dużo korespondencji z wypowiedzeniami umów,bo tak naprawdę te kanały BBC miały słabą oglądalność i tylko grupka zapaleńców je oglądała /przyznam,że należę do tej grupy,ale nie zamierzam rezygnować z CP/,a przy takiej oglądalności patrząc na to z ekonomicznego punktu widzenia przedłużanie umowy przez CP byłoby dopłacaniem do interesu,a nikt zdrowo myślący nie będzie tak robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie ze wypowiedzenie mozna wyslac dopiero po 1 lutym inaczej bedzie ono nie wazne. Dekoder odsyla sie dopiero po otrzymaniu listu z cp.

jak to się ma do informacji przekazywanych przez infolinię?

spróbować zawsze można żeby się wyrobić przed kolejnym okresem rozliczeniowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli by się okazało że przez ICOK, infolinię udzielają informacji że można wysyłać wcześniej po czym by naliczali kary albo unieważniali wypowiedzenia to by była gruba przesada i sprawa nadająca się do prokuratury. Ponieważ mam okres rozliczeniowy do 5 lutego wysłałem 25 stycznia, napisałem że rozwiązuję umowę w związku z wprowadzeniem zmian od 1 lutego i powołałem się na oficjalną informację ze strony internetowej która została umieszczona dokładnie 19 stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez myśle że 1 lutego nie będą mieli az tylu wypowiedzeń, a czemu??

1-2 luty ludzie wtedy dopiero beda wysyłac po 1 lutego i licząc zę będa to polecone, listonosz zasypie ich listami ok. 4 lutego

 

O kurcze, teraz wchodze na ICOK, aby sprawdzic dokładnie kiedy mi sie kończy okres i co

Termin następnej płatności: 2011-02-03

Czyli lepiej jak wyśle wypowiedzenie dziś czy jutro??

Bo jak wysle pierwszego to nie mam pewności że dojdzie do 3 lutego, a wtedy bedzie lipa. Bo jak dojdzie wypowiedzenie do 3 lutego to 4 lutego mi juz wyłącza TV??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Specjalnie się zarejestrowałem na forum.

Wypowiedzenie wysłałem w dniu 20.01.2011. W treści - standard - czyli nie akceptuję zmian wprowadzanych od 01.02.2011. Wcześniej rozmawiałem z BOA i uzyskałem informację że można wystąpić z takim pismem wcześniej (przepisy regulaminu mówią tylko o maksymalnym terminie 30 dni od zmiany). Wczoraj dzwonił Polsat informując mnie że pismo dotarło, że proponują różne darmowe okresy itp itd (co mnie nie interesowało - mimo że przy każdej mojej odmowie sympatyczna pani pytała a jeżeli zaproponuję panu jeszcze dodatkowo ......). Umowa będzie rozwiązana z dniem 07.02.2011 bez ponoszenia opłat dodatkowych kar czy tym podobnych. Otrzymam pismo dot. rozwiązania umowy i odesłania dekodera (mam czekać na to pismo).

Także umowa można spokojnie wysłać pismo wcześniej, tylko trzeba się powołać dokładnie na zmiany w ofercie. (wraz z podaniem dat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jeszcze jedno... Jaką trzeba napisac date na wypowiedzeniu...? W gornym prawym rogu napisać.. jaką date.... ? 1.02.2011r czy koniec okresu rozliczeniowego... ( ja mam zapłacić abonament do 9 Lutego) czyli napisać 9.02.2011r?

 

Czy moze tam w gornym rogu napisac dzisiejsza date w w WYPOWIEDZENIU napisać coś takiego..Wypowiadam umowę zawartą w dniu 09-12-2009r między mną, tj. imie i nazwisko

a Cyfrowym Polsatem S.A. z końcem okresu rozliczeniowego tj. 9.02.2011r

 

TRZEBA PISAC Z KONCEM OKRESU ROZLICZNEIOWEGO CZY NIE?! Ludzie weźcie napiszcie w końcu jak to jest, niech jeden napisze jakiś wzór i będzie spokój a nie później są takie kwiatki że każdy się pyta !!

 

 

I czy jeszcze jak mam umowę na kanał Discovery HD to też muszę wysłać 2 wypowiedzenie czy wysłać jedno..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...