Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już mam gotowe wypowiedzenie umowy tak samo jak napisał użytkownik n17 http://img513.imageshack.us/img513/8448/cyfrowypolatrozwiazanie.jpg Dokładnie tak samo, dodam jeszcze na dole przy nazwisku datę 31 stycznia i chyba będzie git. A powiedzcie mi, pisałem o tym wcześniej, jak wygląda pakiet Familijny HD + 3 pakiety dodatkowe. Trzeba płacić 89.99 ? chciałbym tylko Familijny HD + Sport HD, cena tych dwóch to 59.90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA: Wszyscy abonenci, którzy mają pakiet Familijny lub wyższy i Ci którzy w świadczonych usługach mają wymienione te kanały - kanały są wymienione na umowie lub w przypadku NCP w PWU (Promocyjne Warunki Umowy). Z umową jest, jak napisał @swojadroga, regulamin, cennik i PWU. To mogą wypowiedzieć umowę bez okresu wypowiedzenia. Stosowne pismo musi wpłynąć do CP w ciągu 30 dni od dokonanej zmiany, czyli najpóźniej 2 marca 2011r. i wtedy umowa jest rozwiązywana z końcem aktualnie trwającego okresu rozliczeniowego. Bez żadnych konsekwencji !!! W wypowiedzeniu trzeba zaznaczyć, że z tego powodu rozwiązuje się umowę. Jeśli tego się nie zrobi to CP potraktuje to jako normalne wypowiedzenie.

 

I nie ważne jest to czy umowę się podpisało 2 tygodnie temu i jest się w okresie gratisowym czy 2 lata temu, itp., itd. Każdy abonent, który ma zapewniony ten kanał przez umowę może rozwiązać umowę. Mam nadzieje, że to wyczerpie odpowiedzi na kolejne, powtarzające się pytania ;)

 

P.S. Oczywiście ta zmiana nie obowiązuje abonentów z Mini oraz MiniMax.

 

Podpisujac umowe w grudniu na NCP otrzymalem tylko ta umowe wlasnie bez Cennika i PWU. Na internecie znalazlem tylko PWU do oferty jesiennej 2010, ktora wydaje sie bardzo podobna do mojej, gdzie sa te same pakiety i w pakiecie familijnym sa wymienione kanaly BBC. Mysle ze w Ofercie Swiatecznej te kanaly tez sa zagwarantowane, ale chce sie upewnic bo jak mowie nie mam tego PWU, a skoro umowa byla podpisywana miesiac temu to moze CP wiedzial ze wspolpraca z BBC moze sie skonczyc i tych kanalow nie umieszczal w spisie?

 

W przypadku rozwiazania umowy to konczy sie ona takze na 2 dekoder z pakietem mini HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem w wątku obok, ale napiszę tu jeszcze (właściwie to skopiuję):

Też będę chciał rozwiązać umowę teraz w lutym z powodu tego BBC.

Tylko ja podpisywałem umowę w grudniu 2009 i na tej kartce co ja mam (składa się ona ze stron A i B) to nie ma tego zapisku o możliwości rozwiązania w przyp. zmiany kanałów.

Na stronie A jest nagłówek Umowa z dnia XX.YY.ZZZZ, moje dane i kanały jakie są w pakiecie i coś tam o promocji (dawno minęła). Na stronie B zaś Umowa Abonencka. I tam szukałem tego punktu co jest tak teraz podawany i - nie ma go. Co mam zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CSA ma rację, na takiej kartce to znalazłem, teraz jakimś dziwnym trafem nie mogę znaleść :P

 

EDIT: Jest znalazłem, taki mały druk, że nawet ja, młody człowiek nie mogę tego doczytać normalnie bez lupy :P

 

EDIT 2: Najnowsza umowa jaką mam podpisaną to umowa z dnia 09.09.2010r. Wtedy pamiętam dostałem od nich 5 miesięcy pakietu Super Film za darmo. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam zwykły Familijny + Relax Mix i chodzi mi o to jak wygląda pakiet Familijny HD + 3 pakiety dodatkowe, ponieważ gdy tą umowę rozwiąże chcę wziąć ten pakiet + dekoder HD z 1PLN.

Ja mam Familijny + Relax Mix i rozwiązuję umowę, ale jak już ją rozwiąże to chcę zawrzeć nową na Familijny HD + 3 pakiety dodatkowe. Dlatego moje pytanie z tym związane, jak wygląda ten pakiet, cena na stronie CP to 89.99 ale też jest napisane, że gdy się wybierze 1 pakiet to cena to 59.99, dlatego jak wygląda moment wyboru pakietów i same opłaty do tego momentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o familjny zapytaj w innym ale jest to płynne możesz zmieniać pakiety kiedy chcesz ale raz w miesiącu, możesz z pakietów rezygnowąc wtedy cena spada do 59,90. Ale gdybyś brał trzy kanały z wymaganymi do zatrzymania 0, to minimalnie spadnie Ci do 39,90

 

okres rozliczeniowy kończy się gdy musisz zapłacic za kolejny miesiąc, czyli jak zapłacisz za luty i wypowiesz to już nie musisz płacić za marzec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, Ci którym będzie brakować BBC rozwiążą i podpiszą nową umowę z CP :lol: . @M_arek zastanów się nad tym co piszesz. Ci, którzy wykorzystają zniknięcie kanałów BBC, to tacy, którzy są nie zadowoleni z oferty CP i tego, że "słoneczna" ostatnio za bardzo zaniedbuje ofertę TV skupiając się na telefonie i Internecie, więc raczej pójdą do konkurencji zamiast podpisywać nową umowę z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411,Nie każdy moim zdaniem rozwiąże umowę z powodu braku kanałów BBC. Pewnie znajdą się i tacy, którzy zrobią to z innego powodu. Brak tych kanałów może być tylko pretekstem do rozwiązania umowy.

Jeżeli ktoś ma się zastanowić co pisze, to na pewno nie ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...