Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziabolek przeciez napisałem,że na stronie CP gdzie są pakiety wejdz na kanał discovery hd i z boku patrzac na minitor po prawej stronie jest napisane w jakich pakietach jest dostepny discovery hd.

Przeczytaj mój post wyżej!!! - drugi od góry.

Już nie pracuję w CP, a jak pracowałem zawsze pisałem jak było na prawdę i to co chciałem, nieskromnie powiem że zawsze się sprawdzało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazimierz Siarka, idąc Twoim tokiem myślenia, to sprawdź sobie w jakich pakietach jest na przykład National Geographic HD, też go nie będziesz miał bo jest dostępny tylko w Premium i Familijnym Max HD, a tak na serio, gdzie jest moderator, bo wątek się zaśmieca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dziobek robi zament i pisze tak jak kaze mu CP.

w 100% mamy prawo do wypowiedzenia umowy z winy operatora bez ponoszenia kar umownych , CP zrobił tak ,że nowe kanały dał tylko nowym abonentom to teraz my starzy abonenci się im odwdzieczymy wysłanym wypowiedzeniem umowy!!!

 

Oczywiscie CP dał otwarte okno ,ale co to ma być????!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro Discovery twierdzi ze "Uruchomienie wersji simulcast Discovery Channel HD jest zmianą programową w naszym portfolio" to określenie to nie wpisuje się w klasyczną definicję rebredingu...

Każdy kto ogląda kanały z grupy Discovery wie również że Discovery Showcase istotnie różni sie w swej ofercie programowej od klasycznego discovery w sd (chodzi tu o samą ramówkę i treść nie tylko jakość) Dodatkowo Showcase adresowany był do specyficznego targetu nieco innego niż discovery sd... (nie wiem jak ze sprawą koncesji, która być może rozstrzygnąć może o możliwości rozwiązania umowy)

 

Jednak pomimo przytoczonych argumentów jesteśmy jedynie abonentami będącymi na łasce interpretacji przepisów CP, bo to platforma ustami rzecznika w najbliższych dniach stwierdzi, czy istnieje możliwość wypowiedzenia umowy

 

Argumenty jakoby Discovery HD było dostępne wyłącznie w pakiecie Fam Max HD jest infantylny - oczywistym jest fakt, że kanał dostępny będzie również dla posiadaczy fam hd +extra (w innym razie platforma w swych poczynaniach była by nierozważna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro Discovery twierdzi ze "Uruchomienie wersji simulcast Discovery Channel HD jest zmianą programową w naszym portfolio" to określenie to nie wpisuje się w klasyczną definicję rebredingu...

Dla marketingowej propagandy kanały CBS, czy teraz Discovery HD, są nowymi kanałami, ale gdy chce się wypowiedzieć umowę z powodu usunięcia starych kanałów z oferty, to jest to już tylko rebranding, czyli zmiana nazwy, logotypu, oferty programowej, ale nie kanału. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdury. Kasują Showcase i zamiast tego dają kolona Channel SD tylko że w HD.

Dla mnie to ewidentnie zubożenie oferty. Jak by dali Channel HD i Showcase HD to rozumiem.

Ale jak usuwaną Showcase ze swoją właśną ramówką inną niż channel SD to ewidentnie usuwają mi kanał i rozwiązuje umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informujemy, że 17 stycznia 2013 r. kanał Discovery HD Showcase zmienił swoją nazwę na Discovery Channel HD.

Powyższa zmiana nie narusza warunków umów zawartych pomiędzy Cyfrowym Polsatem a Klientami, w związku z tym nie ma podstawy do ich wypowiadania.

 

Oficjalne stanowisko CP, nie powiem "a nie mówiłem" bo nie trzeba być alfą i omegą żeby to zrozumieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale @dziabolek tu jeszcze będzie dyskusja na 8 stron, że to nielegalne, nieuczciwe, że wszyscy pójdą do prawnika z tym, że będą straszyć ich sądami, a nikt tego nie zrobi, bo niestety taka jest mentalność naszego narodu, pokrzyczeć, pokrzyczeć, ale nic nie zrobić z tym. Doskonale było wiadome, że nie będzie można wypowiedzieć z tego powodu umowy, ot cała dywagacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informujemy, że 17 stycznia 2013 r. kanał Discovery HD Showcase zmienił swoją nazwę na Discovery Channel HD.

Powyższa zmiana nie narusza warunków umów zawartych pomiędzy Cyfrowym Polsatem a Klientami, w związku z tym nie ma podstawy do ich wypowiadania.

 

Oficjalne stanowisko CP, nie powiem "a nie mówiłem" bo nie trzeba być alfą i omegą żeby to zrozumieć...

 

Kolego podaj link do strony gdzie znalazle te info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz wiedzieć? Z umowy i PWU kolego... a przez takich jak Ty, którzy zamiast zapoznania się z umową która podpisali od razu pytają tutaj (zazwyczaj o to na co odpowiedź była udzielana wielokrotnie), to forum "staje się przegadanym kółkiem miłosników odpowiadania pytaniem na pytanie, gdzie znalezienie tematów trwa godzinami z powodu bezproduktywnych postów "

 

@gutek1988 info pochodzi z oficjalnego kanału informacyjnego dla dystrybutorów CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...