Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Info nie ma,ale dzwoniłem dziś do CP z zapytaniem czy moje wypowiedzenie wpłynęło i czy zostało zarejestrowane. Dowiedziałem się,że dotarło i, że CP ma miesiąc czasu na odpowiedź. Czekam więc na tą odpowiedź.

Po godzinie od mojego dzwonienia zadzwonił CP z z ofertami,ale nawet tego nie słuchałem. Krótko odpowiedziałem: żadnych ofert, pozdrawiam!

 

Czekam na pisemną odpowiedź od CP!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wszystko było jasne.

 

Ja nie czekam na ich nowe propozycje w ofercie. Ja czekam na rozwiązanie umowy z winy Cyfrowego Polsatu. Każda ingerencja w podpisaną umowę jest jej naruszeniem. Żeby odbyło się to bez konsekwencji, to strony, które podpisały umowę muszą się na te zmiany zgodzić. Jeśli jedna ze stron nie wyraża zgody na zmiany, to ma prawo do zerwania umowy bez konsekwencji. Ja podpisywałem umowę w której był program Club TV. Teraz tego programu nie ma. Wszystko na temat!

 

Ludzie nawet dodanie jakiegoś programu do pakietu za który nie płacimy dodatkowo (mowa o dodanym programie do opłacanego pakietu), jest zmianą umowy i nie musimy się na to zgadzać. Musicie to zrozumieć! Podpisana umowa jest świętością i jakakolwiek ingerencja w taką umowę wiąże się z konsekwencjami dla tego, który łamie taką umowę!

 

Koniec i kropka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy na to?

 

Rozwiązuję umowę abonencką numer xxxxxxxxxxx

Zgodnie z Rozdziałem 5 par.7 pkt 5 Regulaminu Świadczenia Usług w ofercie programowej doszło do zmiany.

Kanał ClubTV, który jest wymieniony w załączniku do umowy został zmieniony na kanał CBS Drama.

Nazwa kanału i jego oferta nie jest zbliżona do oferty kanału ClubTV.

Do zmiany w ofercie doszło w dniu 3.12.2012.

Zgodnie z przytoczonym paragrafem mam prawo do wypowiedzenia umowy bez konsekwencji w terminie 30 dni od dokonania zmiany.

 

Te punkty i paragrafy muszę szukać w swojej umowie czy tu jest już czarno na białym ? wszystko wiem ale te prawne bzdety nie wiem jak w mojej umowie było. Umowa z września 2011 "Nowy Cyfrowy Polsat - wiosna 2011"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie małe pytanko jeżeli podpisywałem umowe w Grudniu 2011r. na pakiet Familijny HD miałem też gwarantowany kanał CLUB TV.

Czy mogę teraz zrezygnować z umowy z powodu usunięcia tego kanału. I czy dostał ktoś już odpowiedz na rezygnację z tego powodu.

Do kiedy muszę wysłać wypowiedzenie ???

 

Pozdrawiam

Czeka mna INFO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musiecie wierzyc przed chwila zadzwonila Pani z CP z propozycja umowy na 15 miesiecy. (Umowe mialem dluzsza okolo 20 miesiecy jeszcze wiec sie skrocila). Propozycja przedluzenia 3 miesiace 89.90 pozniej 114,90zl z multiroomem. (internet + telefon kontynujacja). Co jest zastanawiajace wyslalem 3 grudnia pismo wypowiedzenie umowy w zwiazku UWAGA z wycofaniem z oferty ZONE ROMANTICA. Pani zapytala dlaczego chce wypowiedziec umowe wiec powiedzialem szczerze ze jestem chetny kontynuowac jesli bede mial mozliwosc dostepu do pelnej oferty programowej. (czyli do kanalow z nowych pakietow) . Umowa ma wejsc w zycie od 22 grudnia a uprawnienie na dwa dekodery maja byc nadane dzis. Obecnie posiadam modul CAM i dekoder mini SD wiec upewnilem sie ze bede mogl wymienic SD na drugi HD do multiroomu. W tej chwili wychodze wiec na ewentualne pytania odpowiem pozniej (godzina 20).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana sd na hd - mozliwa tylko przy pakiecie PREMIUM ( idziesz do APS`u i wymieniaja za darmo). To, że w pismie zawarles inf, ze głównym powodem było wycofanie w/w kanału nie ma większego znaczenia. jestes przy 20 mies umowy, wiec najkorzystniejsza umowe jako udałoby Ci sie wynegocjowac to umowa na 15 mies, z czego 5 mies gratis. Jezeli byłbys przy 24 mies umowy to dostałbys max umowe na 12 mies / 5 gratis. Internet w najkorzystniejszej konfiguracji przy tym pakiecie to POLSAT NET 4 za 29,90 zł - dostajesz 5 gb w ciagu dnia + 5 za pakiet PREMIUM ( po miesiacach promocyjnych mozesz wylaczyc HBO GO I IPLE i płacisz 89,90 zł + multiroom ( nie pamietam juz jaka była opłata, ale chyba 5 zł przy tym pakiecie). Co do ZR to bede wiedział więcej po 17 grudnia. 15 maja dostac na DUK`u jakies wytyczne odnosnie wycofania kanałów, wiec istnieje duuuuuze prawdopodobienstwo,ze juz niedługo bedzie mozna wypowiedziec umowy z zachowaniem 1mies okr wypowiedzenia no i oczywiscie nie płacąc kary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku grudnia twierdzili ze nie mam w ogole mozliwosci przejscia na nowe pakiety . Kilka dni temu w korespondencji meilowej proponowali juz ewentualne przejscie na nowe pakiety i 29 miesieczna umowe ale upierali sie przy multiroomie sd. Nie wiem dokladnie jak to jest z ich multiroomem bo wczesniej mialem dekoder dodatkowy z pakietem za 5 zl rodzinny HD zdaje sie. Czyli rozumiem ze teraz moge udac sie do APS i wymienic dekoder SD na HD (jaki daja na wymiane HD ?). Zdaje sobie sprawe ze ZONE ROMANTICA pewnie nic tu nie miala do gadania byc moze ogolne stwierdzenie o zmianach programowych. Po 3 miesiacach rozumiem ze moge wylaczyc HBO GO i IPLE ? Jaka jest oplata za HBO GO w polsacie bo nie moge znalezc. Zastanawiam sie co mi sie bedzie bardziej oplacilo rezygnacja z tej uslugi w polsacie czy w cyfrze. Dzieki za ewentualna odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musiecie wierzyc przed chwila zadzwonila Pani z CP z propozycja umowy na 15 miesiecy. (Umowe mialem dluzsza okolo 20 miesiecy jeszcze wiec sie skrocila). Propozycja przedluzenia 3 miesiace 89.90 pozniej 114,90zl z multiroomem. (internet + telefon kontynujacja). Co jest zastanawiajace wyslalem 3 grudnia pismo wypowiedzenie umowy w zwiazku UWAGA z wycofaniem z oferty ZONE ROMANTICA. Pani zapytala dlaczego chce wypowiedziec umowe wiec powiedzialem szczerze ze jestem chetny kontynuowac jesli bede mial mozliwosc dostepu do pelnej oferty programowej. (czyli do kanalow z nowych pakietow) . Umowa ma wejsc w zycie od 22 grudnia a uprawnienie na dwa dekodery maja byc nadane dzis. Obecnie posiadam modul CAM i dekoder mini SD wiec upewnilem sie ze bede mogl wymienic SD na drugi HD do multiroomu. W tej chwili wychodze wiec na ewentualne pytania odpowiem pozniej (godzina 20).

Jest to dowód na to, że menagerowie w CP to osoby inteligentne i nastawione na dialog oraz zysk.... Klient mysli, że jego wypowiedzenie jest zarejestrowane i uszczęśliwiony decyduje się przedłużyc umowę na warunkach dostępnych dla kazdego kto w chwili obecnej zadzwoni do Partyline i zechce przedłuzyc umowę rozszerzając swą ofertę programową..... Jednak inne bylo by stanowisko operatora w sytuacji gdy klient byłby zainteresoany wyłacznie rozwiązaniem umowy z CP .... - tożsame z tym prezentowanym przez C+ - zachecam do lektury wątku poswięconego konkurencyjnej platformie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Posiadam Pakiet familijny HD oraz na drugim dekoderze pakiet mini extra HD. Na poz 63 na dekoderze winien być kanał TVN CNBC i o ile na 1 dekoderze on jest w dalszym ciągu to na drugim od dziś wyświetla się komunikat kanał niedostępny w ramach abonamentu. Czy ktoś z Was wie coś na temat wycofania tego kanału z pakietu mini extra hd, czy to tylko chwilowe??? Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wczoraj dzwoniła do mnie Pani z CP i powiedziała że nie mozna wypowiedzieć umowy z powodu Club TV i powiedziała że jeśli nie wyśle do nich anulowania wypowiedzenia to otrzymam kare 500zl :/ za zerwanie umowy przed jej zakonczeniem a wyraźnie pisałem o tym że z ich winy chce zerwać!! O co chodzi?!

 

"Zgodnie z Rozdziałem 5 par.7 pkt 5 Regulaminu Świadczenia Usług w ofercie programowej doszło do zmiany.

Kanał ClubTV, który jest wymieniony w załączniku do umowy został zmieniony na kanał CBS Drama.

Nazwa kanału i jego oferta nie jest zbliżona do oferty kanału ClubTV.

Do zmiany w ofercie doszło w dniu 3.12.2012.

Zgodnie z przytoczonym paragrafem mam prawo do wypowiedzenia umowy bez konsekwencji w terminie 30 dni od dokonania zmiany.

"

To treść mojego wypowiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ostatnich kilkunastu stronach masz odp. CP zamiane Club na CBS traktuje jako "odświeżona wersja kanału" tak więc w ich mniemaniu wypowiedzenie jest bezzasadne a kara umowna jak najbardziej słuszna.... Platforma trzyma taka linię i jeśli jesteś zdeterminowany to swych racji szukaj w sądzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...