Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Zgadza się. Źle to napisałem. :)

Ile razy można to samo wałkować? Zmiana nazwy jakiegoś kanału, jego "rebranding" nie jest zmianą oferty, nie przysługuje bezkarne zerwanie umowy.

To się jeszcze okaże. Mam w umowie wymienione jak wół Zone Romantica, a nie CBS Action. :) Umowa nie gwarantuje mi zawartości programowej lecz kanał z nazwy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pytanie bardziej do UOKiK. W końcu w familijnym stracę lifestylowy (Club TV) i dadzą mi zamiast tego jakiś z serialami obyczajowymi pod zupełnie inną marką i zupełnie inną treścią. Tak samo jest w pakiecie Extra HD. Zamiast kanału z telenowelami (Zone Romantica) dają zupełnie nowy kanał akcji.

W tym wypadku zmienia się całkowicie marka.

Mimo wszystko z wypowiedzeniem bym się wstrzymał i sprawdził na spokojnie, bo może się okazać CP weźmie na poważnie nasze wypowiedzenia i naliczy kary umowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że jednak da się ich wykopcić, ale na to trzeba będzie "nieco" poczekać bo jak ten fragment mówi:

Po przeprowadzeniu postępowania antymonopolowego prezes UOKiK uznała, że koncentracja nie doprowadzi do istotnego ograniczenia konkurencji na terenie Polski. Decyzje wyrażające zgodę na dokonanie koncentracji wygasają, jeżeli połączenie nie zostanie dokonane w terminie 2 lat od ich wydania.

Fakt tyle czasu mają ale mimo wszystko trzeba będzie poczekać.

 

Tak poza tym to bardziej zgadzam się z argumentacją @Wikinga niż @pitera ponieważ są to dość poważne zmiany a nie tylko zmiana loga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logo nikogo nie interesuje jeśli w umowie mam zagwarantowany kanał o określonej nazwie (i w jego skład wchodzi określona ramowka) a na jego miejscu pojawia się inna oferta programowa - o innej nazwie i zmienionej ramówce to wzorem wcześniejszych historii bedzie to stanowiło podstawę do rozwiazania umowy ze słoneczną platformą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...