Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Wysyłasz wypowiedzenie umowy, a gdy ono dotrze do Cyfrowego Polsatu i zostanie przyjęte to po pewnym czasie dostajesz od nich pismo, gdzie masz odesłać sprzęt. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Czy z HD5000 był w komplecie jakiś kabel HDMI czy scart?

Był dodawany kabel HDMI.

 

Okres rozliczeniowy mam do 7 każdego miesiąca. List priorytetowy idzie 2-3 dni, więc przed 7.06 raczej dojdzie. Pisać w wypowiedzeniu, że rozwiązuję umowę z dniem 7.06 czy nic nie pisać o dacie rozwiązania umowy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jak będzie miał dowód dostarczenia listu przed 7. to jak się będą upierać wystarczy iść do rzecznika praw konsumenta bo powiadomił ich o rozwiązaniu umowy we właściwym terminie zgodnie z prawem żeby się zmieścić w okresie rozliczeniowym a kiedy oni zarejestrują to już ich problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli poleconym z potw.odbioru wypowiedzenia a np. dzień później kurierem dekoder może na wszelki wypadek z tym samym wypowiedzeniem jesszcze raz jakby pierwsze "zagubili"?

 

A co Ty kolego do wrzątku wpadłeś :shock::?: jak Ci umowę rozwiążą to Ci dokładnie w piśmie wytłumaczą gdzie i kiedy masz wysłać dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam korzystać z ich dekoderów bo mam już N więc co stoi na przeszkodzie żeby odesłać im te dekodery? I tak będę musiał to zrobić. W regulaminie masz już wyjaśnione gdzie i kiedy masz wysłać więc w czym problem...

A rzeczniki to takie mądre ludzie, ze hej. Potrafią byka strzelić w oficjalnym piśmie do Cyfrowego Polsatu :D

Ale o co ci chodzi?? Może rozwiniesz myśl bo chyba tylko ty ją rozumiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj z tą wysyłką dekoderów jak zatwierdzą wypowiedzenie.

Wytłumacz mi proszę jak mogą nie zatwierdzić?? Przecież zgodnie z prawem ją wypowiadam więc nie mają nic do powiedzenia jeżeli tylko dotrze do nich pismo jak zacytowałem wcześniej na 30 dni od zmian więc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli poleconym z potw.odbioru wypowiedzenia a np. dzień później kurierem dekoder może na wszelki wypadek z tym samym wypowiedzeniem jesszcze raz jakby pierwsze "zagubili"?

 

Wysyłasz wypowiedzenie poleconym priorytetem (priorytety rzadziej ginął na poczcie). Na stronie www.sledzenie.poczta-polska.pl sprawdzasz dzień, dwa dni później czy list doszedł. Jak doszedł, to nic cię już nie interesuje - wypowiedzenie dostarczyłeś. Dekoder odsyłasz dopiero jak przyjdzie list z CP z potwierdzeniem i poleceniem odesłania dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli muszę go oddać? :( Ktoś mi mówił, że dysk przy oddawaniu dekodera przechodzi na własność.

 

Tutaj zdjęcie rachunku: http://i.imgur.com/i3Lcv.jpg

Ja też mam fakture na dysk i też zapłaciłem 1zł ale według mnie musimy oddać dysk bo na fakturze pisze;

''JEDNORAZOWE UDOSTĘPNIENIE DYSKU WYMIENNEGO'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LewyZąb, jak wygląda procedura wypowiadania umowy? Napisałem pismo, wysyłam jak najszybciej poleconym priorytetem i potem mam czekać z wysłaniem im dekodera do czasu, aż potwierdzą mi pisemnie, że przyjęli i wtedy podadzą mi adres na który mam wysłać im dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowicze.

Dzięki Wam mogę się pożegnać z CP- co za ulga.

Przy okazji.

Rozwiązanie umowy, o którym ostatnio wiele piszecie to czynnosć jednostronna.

Oswiadczasz , że rozwiązujesz umowę podajesz , że z powodu PF .

Trzeba podać swoje dane i zidentyfikować umowę , którą rozwiązujesz.

Trzeba to zrobić w terminie 30 dni od wiadomo czego.

CP nie ma nic do "przyjmowania" , "zatwierdzania" ,"rejestrowania" lub "odrzucania" .

Umowa jest rozwiązana w momencie dostarczenia pisma do CP ze skutkiem zgodnie z umową na koniec bieżącego okresu rozliczeniowego.

Pie......ć CP. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry, jestem kolejnym ktory chce rozwiazac umowe ale mam pewien problem, mianowicie nie wiem jaki numer umowy wpisac. Dodam ze pierwsza umowe podpisalem i jej numer byl taki (zmienie kilka cyfr) : s2009/12/2008/4354148 , po roku wyslalem wypowiedzenie, byl to okres kiedy usuneli programy z paczki BBC. Zadzwonila do mnie konsultantka i zaproponowala nowe warunki i podpisanie aneksu, na aneksie pisze potwierdzenie zmiany warunków umowy (id: 114214139). Jaki numer umowy wpisac na wypowiedzeniu ?? Z gory dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...