Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,czy jest ktos tutaj kto może mi pomóc bo nie mam już sił do CP.Mam umowe z polsatem już 4 lata 19 kwietnia 2011 roku przedłuzyłem aneks na pakiet Familijny HD,SportHD oraz Extra HD,dzwoniąć na infolinie dowiedzialem sie od dwoch konsulantow ze moge zerwac umowe z powodu usuniecia kanalu TVN HD+1 bez ponoszenia kary,zadzwonilem jeszcze raz i mila pani poinformowala mnie ze nie ma zadnych szans moge rozwiazac umowe ale bede placil kare,wiec sie pytam was czy tam pracuja ludzie nie majacy pojecie o niczym czy jak.... bo sam sie juz pogubilem co dzwonie to kazdy mowi cos innego i komu tu wierzyc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze spróbować wprowadzić w zycie argumenty zawarte w tej analizie prawnej http://media2.pl/tag/Kancelaria-Chabasiewicz-Kowalska-i-Partnerzy gdzie prawnicy twierdza coś innego, ale na CP nie wywrze to żadnego wrażenia. Możesz to jedynie wykorzystać w sądzie i to z dobrym adwokatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kolego okres rozliczeniowy w Cyfrowym Polsacie nie pokrywa się z miesiącem kalendarzowym. Jeżeli na przykład umowę podpisałeś 16 kwietnia to kolejny okres kończy się/rozpoczyna 16 maja. Zakładając, że Twoim okresem rozliczeniowym jest 16 dzień każdego miesiąca to w przypadku wysłania wypowiedzenia umowy dnia dzisiejszego umowa zostanie rozwiązana 16 lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że sprawdzają się informacje o zakończeniu emisji Polsat Futbol w Maju.

Czy w takim razie wypowiedzenie z tego powodu można składać dopiero jak to się stanie (w czerwcu?)

https://satkurier.pl/news/72291/polsat-s ... rotce.html

Ponadto, w maju zgodnie z planem zakończona zostanie emisja kanału Polsat Futbol, który został uruchomiony w 2009 roku m.in. w związku z nabyciem przez Polsat praw do pokazywania Ligi Europy UEFA. Kanał zakończy swoją działalność wraz z końcem koncesji i zakończeniem nadawania w naszej stacji Ligi Europy UEFA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że sprawdzają się informacje o zakończeniu emisji Polsat Futbol w Maju.

Czy w takim razie wypowiedzenie z tego powodu można składać dopiero jak to się stanie (w czerwcu?)

https://satkurier.pl/news/72291/polsat-s ... rotce.html

Wypowiedzenie wysyłamy dopiero po usunięciu kanału z oferty.Od daty wyłączenia kanału,mamy 1 miesiąc na wysłanie wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest możliwość rozpoczęcia negocjacji związanych z usunięciem kanału, po oficjalnej informacji o planach jego zamknięcia?

nie mam tu na myśli wysyłania wypowiedzenia, tylko po informacji o usunięciu kanału, kontakt z CP i rozmowa o jakimś aneksie? Czy negocjacje będą dopiero możliwe po zamknięciu kanału i wysłaniu wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A o aneksie to kolego zawsze możesz porozmawiać, ale nie z powodu komunikatu o planowanym końcu nadawania Polsatu Futbol.

Jeśli chcesz rozwiązać umowę całkowicie albo dla lepszych warunków z powodu wycofania z oferty Polsatu Futbol to musisz poczekać, aż kanał zakończy nadawanie. Następnie wysyłasz wypowiedzenie i czekasz na telefon ze strony Cyfrowego Polsatu. Zadzwoni do Ciebie konsultant z działu utrzymania klienta i zaproponuję jakąś ofertę "specjalną dla Ciebie". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No straszna lipa z tą likwidacją kanału Futbol:( Ja przesiadłem się z N-ki na Polsat z powodu Ligii Europejskiej a teraz okazuje się że ona przejdzie do N-ki i C+ ??? Zastanawiam się dlatego czy nie wrócić do N-ki tylko problemem jest że ja jestem w trakcie 6-miesięcznego okresu promocyjnego który trwa do prawie końca czerwca więc mam teraz pakiet sport i familijny za 0 zł. Nie wiem więc czy będę mógł zrezygnować jak zlikwidują polsat futbol bo nastąpi to wtedy jak będę miał ten kanał w sumie za darmo :( Tylko z drugiej strony jak nie zrezygnuję to przez pozostałe 29 miesięcy będę musiał płacić dwie platformy żeby mieć to co chciałem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podpisaną umowę 22/12/2010 nazwa promocji Nowy Cyfrowy Polsat - Oferta Świąteczna 2010, dnia 03/06/2011 była zmiana warunków umowy polegająca na zrezygnowaniu z pakietów nie potrzebnych czy mogę rozwiązać umowę z powodu wyłączenia kanału TVN HD+1, w umowie nie mam żadnej kartki z programami zagwarantowanymi ani wyszczególnionych jakich kol wiek kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawo to transmisji Ligii Europejskiej UEFA w sezonach 12/13 13/14 i 14/15 posiadan wyłacznie N-ka Liga Mistrzów UEFA podzielona jest na N-kę i TVP analogicznie jak w obecnym sezonie pomiędzy Polsatem i N-ką.....;)

 

co do likwidacji PF jeśli ktoś ma go PWU to bedzie mógł wypowiedzieć umowę bez zachowania okresu wypowiedzenia analogicznie jak w przypadku TVN HD +1 ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...