Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam pakiet Familijny HD. Przejrzałem dwukrotnie swoje PWU i nie znalazłem tam wzmianki o TVN HD+1 :( Pomimo tego kanał odbieram. W PWU nie ma też wzmianki np. o TVN HD, a kanał też odbieram. Także możliwość zerwania umowy w razie wyłączenia TVN HD+1 mi nie przysługuje, ale na stronie CP http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/kanaly-w-ofercie.cp po zaznaczeniu Pakiet Familijny HD kanał TVN HD+1 jest wymieniony. Będę więc mógł zerwać umowę czy nie? Czy ktoś jest mi wstanie pokazać (np. skan umowy) w której jest wymieniony kanał TVN HD+1? Dlaczego odbieram ten kanał skoro w PWU go nie mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkrety były już na tym forum przedstawiane wielokrotnie. Wycofanie kanału którego nie ma się w umowie (PWU) nie upoważnia do bezkarnego wypowiedzenia umowy. Są tacy co twierdzą inaczej, ale ich rozumowanie jest nielogiczne i niezgodne z prawdą.

 

-----------

I jeszcze pytanie do "rozumujących inaczej":

 

Co z tymi co dzisiaj pdpisują umowę? TVN HD+1 już nie ma w PWU, ale jest dla nich dostępny. Mogą wypowiedzieć umowę jak CP wyłączy ten kanał czy nie?

 

Jeżeli TAK, to po co Waszym zdaniem CP wycofał przedmiotowy kanał z PWU jak tylko dowiedział się o zamiarze wyłączenia tego kanału przez nadawcę? Przecież idąc Waszym tokiem rozumowania jak mam ten kanał w TV to PWU jest nieważne.

 

Jeżeli NIE, to czym obecne PWU różni się od tego np. z przed roku? W obu nie ma TVN HD+1, a jednak twierdzicie, że klient który podpisał umowę rok temu może, a ten który dzisiaj już nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dziabolek7

No właśnie, bo przynajmniej teoretycznie, ktoś, kto nie ma kanału w PWU, np. TVN HD+1, a ma do niego dostęp to jeszcze powinien się cieszyć, że może go oglądać :) No bo w zasadzie ma kanał więcej niż mieć powinien, bo czytając umowę i PWU wiedział jakie kanały będzie mógł odbierać, a więc skoro w PWU nie ma TVN HD+1 to ma kanał więcej :D Więc po co ma wypowiadać umowę z powodu wycofania kanału, którego nie powinien w ogóle mieć? ;) Oczywiście również według umowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic! Jutro zadzwonie i popytam. Przyznam jednak szczerze, ze dla mnie w Polsce "wywiniecie sie" z umowy i tak bardzo ulatwione jest. W umowie np. Sky Germany jest paragraf, ktory nie upowaznia klienta do zerwania umowy przy wylaczeniu kanalu, tym bardziej jezeli nie jest to z winy platformy.

 

No u mnie troche glupio wyszlo z ta umowa. Jak Satkurier dzis pisze CP wprowadza wreszcie 12 miesieczne umowy. To sie Polsat wreszcie postaral. Modem do internetu mi przyslugiwal ale gosc nawet nic nie wspomnial wtedy! :( No coz! Umowa, to umowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dziabolek7

No właśnie, bo przynajmniej teoretycznie, ktoś, kto nie ma kanału w PWU, np. TVN HD+1, a ma do niego dostęp to jeszcze powinien się cieszyć, że może go oglądać :) No bo w zasadzie ma kanał więcej niż mieć powinien, bo czytając umowę i PWU wiedział jakie kanały będzie mógł odbierać, a więc skoro w PWU nie ma TVN HD+1 to ma kanał więcej :D Więc po co ma wypowiadać umowę z powodu wycofania kanału, którego nie powinien w ogóle mieć? ;) Oczywiście również według umowy ;)

 

TVN HD+1 ma być jednak wycofany z oferty.https://satkurier.pl/news/72037/102-bbc- ... sacie.html

Niedługo się zacznie wałkowanie tematu: "można czy nie można wypowiedzieć umowę i co to jest PWU?" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale ja mam dwa dekodery jeden na pakiet familijny hd plus extra plus sport a drugi w promocji na mini . Można dekoder oddać w APS czy trzeba wysyłac poczta ?

Kiedy trzeba to pismo wysłać as kiedy oddać sprzęt skoro wiadomo że TVN =1 jest do konca miesiaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do cyfrowego polsatu umowę w związku z zaprzestaniem emisji TVN +1 możne wypowiedzieć każdy abonent jeśli podpisał umowę w okresie od 5 maja 2011 r do 13 października 2011 roku. Dekoder należy odesłać na Łubinową w apesie nie przyjmują sprzętu więc nie wprowadzaj w błąd kolego./

 

Akurat się łapię więc jest świetnie :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...