Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję aby pomogli nam moderatorzy forum i twórcy Sat Kuriera nie to ,że biezrzemy umowę bezmyślnie i potem szukamy ucieczki ale chcemy sprawiedliwości mamy prawo nie zaakceptować wycofania kanałów i CP nie może tak bezkarnie oszukiwać klientów i wmawiać ,że listy doszły za późno bo moim zdaniem to nie prawda ! Ja jeszcze docieknę cosię stało z pierwszym listem ale tak jak czarny2807 jest mnóstwo osób drogi Sat Kurierze ZAINTERWENIUJ proszę kto ma rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku list z wypowiedzeniem (polecony priorytet za potwierdzeniem odbioru) został wysłany 22 lutego przed 15:00. W piątek 4 marca dzwonili z polsatu z zapytaniem o przyczynę rezygnacji, oczywiście kusili propozycjami i proponowali, żebym oddał dekoder i kartę komuś z rodziny lub znajomym;). Moje wypowiedzenie zostało u nich zarejestrowane 28 lutego. Po moich żalach na usunięcie programów BBC dostałem odpowiedź, że przyjmują wypowiedzenie i mam teraz czekać na pismo o zwrocie dekodera. No to już mam spokój z polsatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem 2 lutego. Nie mogłem się doczekać, więc 15 lutego jak byłem służbowo w W-wie to dostarczyłem osobiście. Dopiero 22 lutego przyszło potwierdzenie że dostarczono 9 lutego. Na razie żadnego odzewu ze strony CP. Dalej oglądam kanały, choć ostatnio dostałem komunikat na dekoder, żebym zapłacił zaległy abonament. Okres rozliczeniowy kończyłem 27-go. Napisałem dziś do CP maila jak mam zwrócić dekoder załączając ksero podstemplowanego wypowiedzenia. Ciekawe kiedy się odezwą? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem się dzisiaj dowiedzieć czy moje wypowiedzenie doszło w terminie i czy muszę jeszcze ewentualnie zapłacić jakąś kwotę. Po dodzwonieniu się do TeleCentrum rozmawiałem z Panem, który najpierw prosił o moje dane itd. Później prosił o czekanie, żeby mógł sprawdzić stan umowy. Po 15 minutach oczekiwania na Pana z CP zdenerwowałem się i rozłączyłem. Miałem wrażenie, że olewa sprawę. To możliwe, żeby tyle czasu sprawdzał stan umowy i płatności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może taka jedna osoba (podobna do tych setek) niech sprawdzi na poczcie (jeżeli jest tak możliwość) kiedy list został odebrany przez CP. Przecież odebranie każdego listu poleconego jest kwitowane datą i podpisem.

 

@adamisek10: Może trafiłeś na świerzynkę na PartyLine :D albo może jakiś problem z systemem wtedy był i konsultant nie mógł sprawdzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się dzisiaj dowiedziałem, że moje wypowiedzenie wysłane 22.02 jest zarejestrowane w CP.... tak, tak proszę Państwa 3.03, czyli dzień po terminie.

Co dziwniejsze wysłałem polecony za potwierdzeniem, a potwierdzenia nie mam do dziś.

Wychodzi więc na to, że CP zachowuje się jak wiele osób, które nie chcą otrzymać poleconego. Po prostu nie odbierali listów przez powiedzmy tydzień.

Jedyne co w takim przypadku może zrobić listonosz to zostawić awizo. A 3.03 ktoś z CP spokojnie wszystkie te listy odebrał, potwierdził itd.

Jutro biegnę na pocztę złożyć reklamację, że 2 tygodnie po wysłaniu nie otrzymałem potwierdzenia doręczenia, a przy okazji zobaczę jak się ma ich śledzenie przesyłek i ile mój list przeleżał się na mojej poczcie, a ile w Warszawie i dlaczego. Jeśli będzie wzmianka o awizo nie popuszczę i idę do miejskiego rzecznika. Przecież nie mogło ich "nie być w domu" kiedy przyszedł listonosz, więc opóźnienie będzie ich celowym działaniem.

Oczywiście jest jeszcze możliwość, że to Poczta Polska jest winna, ale coś tu na forum za dużo przesyłek dostarczonych 3.03 do CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wypowiedzenie wysłałem też 22.02 i jak się przed chwilą dowiedziałem zostało zarejestrowane 4.03! Mam umowę na czas nieokreślony i zależało mi na tym żeby pismo wpłynęło do końca lutego. Efekt jest taki, że muszę płacić za dodatkowy miesiąc. CP ewidentnie poleciał sobie w kulki. Jak widać nie tylko ze mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAkze proszę o pomoc Sat kurier i dziennikarzy zajmujących się techniką satelitarną o wszczęcie dochodzenia bardzo ciekawy wątek aby nagłośnić jak CYFROWY POLSAT OSZUKUJE W ŻYWE OCZY !! (I proszę moderatora Pittera nie ganiać mnie za wykrzykniki bo to poważna sprawa:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale historę dostarczenia można sprawdzić na stronie poczty polskiej, jesli np. 1 marca bylo w dostarczeniu a następnego dnia było w dostarczeniu to znaczy że poczta nie została odebrana, wystawione zostało awizo i ktoś odebrał pocztę dopiero 3 marca. To działania jest typowe dla klientów oczekujących windykacji :) Jeśli CP cos takiego stosuje to jest to niestety oszustwo klientów. W przypadku urzędów państwowych jeśli coś takiego by się zdarzyło (awaria prądu, powódź czy coś) termin wpłynięcia zostaje przesunięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wypowiedzenie wysłałem też 22.02 i jak się przed chwilą dowiedziałem zostało zarejestrowane 4.03! Mam umowę na czas nieokreślony i zależało mi na tym żeby pismo wpłynęło do końca lutego. Efekt jest taki, że muszę płacić za dodatkowy miesiąc. CP ewidentnie poleciał sobie w kulki. Jak widać nie tylko ze mną.

 

Ja wysłałam 17.02 a okres rozliczeniowy mam 28.02 i tez mi każą płacic.Pismo mają wprowadzone do systemu 1.03.11:)Specjalnie pod tą datą.

Dzisiaj tam dzwoniłam i sie dowiedziałam ze liczy sie data odebrania listu a nie data wprowadzenia do systemu.Wieć już byłam na poczcie i złożyłam reklamację(wysyłałam list poleconym+potw.odbioru)

Albo poczta to zapłaci albo nie ma oczym mowic.Bo ja napewno nie.

Reklamacje mozna przesyłac na maila polsatowskiego lub na ICOK.

Dziecinna zagrywka Polsatu,klient odchodzi to niech jeszcze za kare zapłaci jeden miesiac do przodu...

Do wszystkich byłych klientów polsatu-składajcie reklamacje na poczcie.

 

Nie dajcie sie robic w balona.

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trudno sprawy załatwić samemu tylko wymagać od kogos załatwienia sprawy za mnie. Do tego wielka hipokryzja. Typowe zachowanie Polaka. Ja oszukiwać mogę, ale mnie nie ważcie się oszukiwać.

Jeśli chcesz "dochodzenia" dziennikarskiego to musisz mieć dowody. Zacznij od poczty i śledzenia przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadrga, głupoty piszesz, w taki sposób tylko da się coś załatwić, wystarczy pooglądać Uwagę, czasami są odcinki typu, kilka lat domagamy się kanalizacji, a wystarczyła interwencja TVNu aby zaczęli budowę kanalizacji. Albo, od kilku miesięcy nie wypłacają mi pełnych pensji, ale dzięki wam dostaliśmy co do nas należy.

{Podobnie może być i tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...