Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widze, że niektórzy na tym forum są w gorącej wodzie kąpani, piszą, że mają umowę do końca stycznia 2011r.a cyfra do nich nie dzwoni i co to będzie. Ja też mam umowę do końca stycznia i nie zależy mi na razie na telefonie z cyfry, dlaczego, bo co mi niby ta cyfra ma zaproponować, wiadomo, że nic więcej od oferty jak dla nowych abonentów nie dostanę, więc czekam cierpliwie na lepszą promocję ze strony cyfra dla nowych. Jak nowi dostaną lepszą to i ja będę miał podstawy do dobrych negocjacji, bo zawsze można wypowiedzieć umowę i dalej negocjować. Cyfra w tym roku przyjęła inną strategię, zresztą co roku jest inna, np. w zeszłym roku w listopadzie dała bardzo dobrą promocję, a w grudniu już nie była taka dobra. W tym roku myślę, że wzięli przykład z CP, który daje długie umowy a i tak ma ponad 3 mln abonentów, więc cyfra pomyślała, że i ona tak spróbuje. Wytworzyli atmosferę, że to już świąteczna promocje i umowy tylko na 19 m-c, to wszystko jeszcze podgrzewają niektórzy sprzedawcy cyfry na tym forum, a być może nawet ważniejsi w cyfrze, przecież też przeglądają forum. Kto miał umowę do końca października lub listopada, to rzeczywiście , parafrazując przegrał życie ;-) hehe. Listopadowa promocja moim zdaniem jest słaba, ale panikarze i Ci, którzy muszą , z niej skorzystają, Ci którzy mają stalowe nerwy poczekają do grudnia a być może i stycznia. To jest walka psychologiczna, ja się nie napinam, czekam, a jeśliby się nawet okazało, że już nie będzie lepszej promocji (w co nie wierzę) to bez cyfry i w ogóle tv można żyć :-). Ci którzy piszą, ze nie będzie lepszej promocji, mogą równie dobrze napisać, że zima za rok będzie ostra, tylko że jest to wróżenie z fusów. Podejrzewam to, że jaka będzie promocja wie tylko ścisłe szefostwo i to w odpowiedzi na ofertę konkurencji. Reasumując czekać i obserwować Ci, którzy mają jeszcze ważne umowy do stycznia 2011r. Zawsze można ją wypowiedzieć i wziąć nową, jeśli negocjacje nic nie przyniosą. pzd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można kupić przy przedłużeniu Philipsa HD za 198zł (czyli tak jak dla nowych 99 + 99 aktywacja), warunkiem oczywiście jest pakiet HD lub opcja HD.

 

A czy można otrzymac go dalej w darmowej dzierżawie do końca następnej umowy (dla tych co go juz dzierżawią)? Bo jak nie to ten zakup jest calkiem rozsądny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem wypowiedzenie i czekam spokojnie.

Pani dzwoniła jeszcze przed tym zanim wysłałem wypowiedzenie - ale podziękowałem za taką OFERTĘ.

 

Jestem juz raczej zdecydowany - jeżeli nie dadzą mi mi optimum HD z canalem za 78 zł( w promocji i za 68 ) - to mam ich gdzieś i idę do N-ki - tam w opcji mini full mam prawie to samo z HBO.

 

A i ilość wytwórni z nowościami mi się zwiększy - bo będę maił i n-film i HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto miał umowę do końca października lub listopada, to rzeczywiście , parafrazując przegrał życie ;-) hehe. Listopadowa promocja moim zdaniem jest słaba, ale panikarze i Ci, którzy muszą , z niej skorzystają, Ci którzy mają stalowe nerwy poczekają do grudnia a być może i stycznia. To jest walka psychologiczna, ja się nie napinam, czekam, a jeśliby się nawet okazało, że już nie będzie lepszej promocji (w co nie wierzę) to bez cyfry i w ogóle tv można żyć :-). Ci którzy piszą, ze nie będzie lepszej promocji, mogą równie dobrze napisać, że zima za rok będzie ostra, tylko że jest to wróżenie z fusów. Podejrzewam to, że jaka będzie promocja wie tylko ścisłe szefostwo i to w odpowiedzi na ofertę konkurencji. Reasumując czekać i obserwować Ci, którzy mają jeszcze ważne umowy do stycznia 2011r. Zawsze można ją wypowiedzieć i wziąć nową, jeśli negocjacje nic nie przyniosą. pzd.

 

Daj Ci Panie Boże umowę na 12 msc za 1 zł i najwyższy pakiet.

 

Ja uważam że nic nie przegrałem umowę miałem do końca października płaciłem prestiż HD 99 zł z dzierżawą w tym roku podpisałem umowę na 13 msc Prestiż HD niestety podrożało na 131,23 wynajem dekodera 0 zł i nie uważam tej oferty za najgorszą choć oczywiście mogło być lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy to promocję nalicza się od promocji? Jeśli chciałbyś mieć prestiżhd+ za 84zł tylko dlatego, że tak miałeś albo bo masz taki staż, to Cię z góry rozczaruję.

Nie zrozumiałeś kolego, to nie jest żadne "naliczanie" od czegokolwiek tylko prosty fakt że za tą sama usługę musisz zapłacić z roku na rok 40% więcej kasy i tyle i to będąc zmuszonym do zawarcia umowy na znacznie dłuższy okres czasu. Mniej więcej takie same relacje cenowe występują też przy innych pakietach C+. Zastanów się, czy łatwo byłoby ci zaakceptować takie podwyżki zafundowane przez dostawców internetu, telefonii komórkowej itp.?

Tak więc nie musisz mnie rozczarowywać bo doskonale robi to za ciebie Cyfra+ a czytając posty innych myślę że nie jest to tylko moje zdanie.

I jeszcze jedno, chciałbym mieć prestiżHD+ za cenę do 100zł tylko dlatego że tyle jest poprostu dla mnie warty. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Od lat przedłużam z UPC na takich warunkach co roku jak nowi abonenci, ew. jakieś Wi-Fi bezpłatnie. Tylko w Cyfrze jest udziwniona taka praktyka, że jak ktoś jest tyle i tyle lat, to jeszcze trzeba mu wręcz dopłacać. Za 99 reszta Ci daje full pakiety, ale ze znacznie uboższą ofertą, więc skala porównawcza jest zupełnie inna. Tu Ci wychodzi średnio 120zł i masz najszerszą ofertę pakietów tematycznych. Jest dla Ciebie tyle wart, bo masz taką promocję, jakbyś jej nie miał, to myślałbyś inaczej. Poza tym takiej promocji że do 100zł za prestiżhd+ to nigdy nie było. Nie mówię o wyjątkach 50% na 11 mies., umowa na 13., albo ktoś wygrał jakiś konkurs w C+, albo komuś się nałożyły rabaty ze starej umowy na nową i wskutek błędu systemu miał poniżej 100zł. Mówię o ofertach, które dostępne były dla nowych i na przedłużenie. Więc do 100zł prestiżhd+ na pewno nie dostaniesz. To nie jest podwyżka, tylko inna promocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...