Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko jestem ciekaw czy ktos uwzglednil w tych planach ze skoro tuz przed koncem umowy podpisal nowa nawert z tym 30 dniowym okresem karencyjnym oslabia tylko swoja pozycje w negocjacjach, bo pewnie wczesniej wyslane wypowiedzenie stracilo moc, Jeszcze jak ktos nie zaakceptuje lepszej, o ile wogole taka bedzie bo konsultanci pewnie nic lepszego niz to co bedzie oficjalnie ogloszone dla nowych klinetow nie dadza, a mial umowe mial np. do konca grudnia nie bedzie mial mozliwosci wyslac ponownie wypowiedzenie i zlapie sie jeszcze na 3 miesiecznie wypowiedzenie :P Wiec nie wiem czy ta mozliwosc 30 dni rezygnacji to jakis rarytas, ale to tylko takie moje spekulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że takie pytania najprościej było zadać konsultantowi podczas telefonicznego przedłużania umowy. Jeśli tego nie zrobiłeś to proponuję zadzwonić teraz do CTA CYFRY+ i poprosić o przybliżenie działania tego mechanizmu w przypadku skorzystania z możliwości rezygnacji w ciągu 30 dni od zaaneksowania Twojej umowy. Istnieje spora szansa, że trafisz na kompetentnego pracownika infolinii i uzyskasz odpowiedź na nurtujące Cię pytania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego marioking to zależy czy ktoś właśnie chce zrezygnować z cyfry czy nie. Ja tak i tak przedłużyłbym dwie umowy, nie interesują mnie beznadziejne umowy cyfrowego polsatu i n'ki. Tym bardziej, że korzystam ze splittera. Nie wysyłałem wypowiedzenia. Jeśli w grudniu będzie nowa promocja to będzie spoko a jak nie wprowadzą niczego to też nie będę żałować. Przestańmy już narzekać na wszystko. Tylko potrafimy płakać, ktoś napisał kiedyś, że najlepiej dostać:

 

1. Umowę na 13 miesięcy,

2. 12 miesięcy zniżki 50% na pakiet

3. Opcja HBO i Canal+ gratis

4. Telewizor led za 1zł

5. Pace PVR 500GB za 0zł

 

Niestety rzeczywistość jest inna, chcesz oglądać to płać. Zawsze można mieć TVP1, TVP2, POLSAT, TVN i TV4 z analogu za free. Wybór należy do każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jestem ciekaw czy ktos uwzglednil w tych planach ze skoro tuz przed koncem umowy podpisal nowa nawert z tym 30 dniowym okresem karencyjnym oslabia tylko swoja pozycje w negocjacjach, bo pewnie wczesniej wyslane wypowiedzenie stracilo moc, Jeszcze jak ktos nie zaakceptuje lepszej, o ile wogole taka bedzie bo konsultanci pewnie nic lepszego niz to co bedzie oficjalnie ogloszone dla nowych klinetow nie dadza, a mial umowe mial np. do konca grudnia nie bedzie mial mozliwosci wyslac ponownie wypowiedzenie i zlapie sie jeszcze na 3 miesiecznie wypowiedzenie :P Wiec nie wiem czy ta mozliwosc 30 dni rezygnacji to jakis rarytas, ale to tylko takie moje spekulacje.

Ja przedluzalem umowe o 13 miesiecy pod koniec Pazdziernika (Optimum, rabat 40% przez 10 miesiecy), oryginalna umowa miala sie konczyc koncem Listopada. Tak wiec przedluzenie umowy zaczyna mi sie dopiero w Grudniu, do konca Graudnia mam mozliwosc wypowiedzenia umowy przez telefon (C+ potwierdzilo to przez email).

 

Tak wiec nie widze dlaczego mam byc w gorszej pozycji?

 

 

GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golfbravo masz rację , ja miałem umowę do końca pażdziernika i przedłużyłem z możliwością rezygnacji w ciągu 30dni, dzisiaj zadzwonilem zapytać jak to jest z tą rezygnacją i gościu powiedział że mogę zrezygnować (w ciągu 30dni) i nie będę miał żadnego okresu wypowiedzenia tylko z końcem listopada wypowiadam i koniec umowy, mam czas do końca grudnia na oddanie dekodera. Także uważam że nie jesteśmy w gorszej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło ze sie okazalo ze okres wypowiedzenia w najgorszym wypadku nie przepada i dobrze ze jestescie zadowoloeni z obecnych warunkow, bo na lepsze niz te co macie juz zbytnio nie mozecie liczyc. Chyba ze poszaleja ze swiateczna oferta dla nowych co obecnie jest malo prawdopodobne, Wkoncu by dostac najlepsza oferte trzeba wyrwac ja konsultantowi, a po tym obecnym aneksiku raczej zadnego nie przekonacie ze straca klienta skoro raz poszliscie na kompromis i zadowoliliscie sie jakimis posrednimi warunkami, chocby pod pozorem tymczasowosci. To po prostu sztuka negocjacji w ktorej polegliscie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od złożenie wypowiedzenia konsultanci chyba się uwzięli-wydzwaniają po 2-3 razy dziennie. Nie odbieram telefonów bo to co oferują to nic ciekawego czyli jak dla nowych optimum + strong na 9 miesięcy z 50% rabat potem norma 10 -pełna stawka. Umowa wygasa pod koniec listopada , jeszcze nie wiem czy przedłużę cyfrę , ale na pewno, nie na takich warunkach max to 13 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przedłużający ma takie warunki jak nowy identyczne a staż nie jest brany pod uwagę :woot:

 

dobrze myślę :?:

 

Tak, albo jeszcze gorszą - typu nie można pozbyć się wynajmowanego dekodera, bo to dodatkowa kasiurka dla Cyfry. Nowi klienci mogą kupić sobie przykładowo Philipsa HD, co wychodzi taniej od wynajmowanego Philipsa PVR HD czy dekodera Pace. Philips PVR jak dla mnie jest to porażka, brak możliwości programowania nagrywania, dysk buczy, a dekoder włącza się 5 minut, wolałbym bez dysku, bo jest mi on niepotrzebny gdyż nagrań i tak nie można archiwizować. Niestety nie mogę kupić, więc muszę zrezygnować... dodatkowo opcja multiroom jest w stałej cenie 15 zł/m-c, a dla nowych klientów jest w promocji za 50% ceny przez pewien okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest obecnie, nikt nie wie, jak będzie za tydzień, dwa, miesiąc. W ostatnich 12 miesiącach tendencja była taka, że przedłużający mieli lepsze warunki.

np,

W sierpniu mieli zdecydowanie lepsze warunki niz nowi

 

kompakt

umowa 18 miesieczna gdzie przez caly okres mieli rabat i mogli placic nawet 29.90 wiec nie placzcie ze nowi maja lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie odnośnie oferty CYFRY+ dla obecnych abonentów.

Istnieje teraz możliwość zakupu przez abonenta dekodera PHILIPS HD na własność, oddając tym samym swój wynajmowany dekoder.

Proszę o taką informację, czy można w jednym dniu wykupić ten dekoder na własność zdając ten dotychczas wynajmowany i z powrotem po wykupieniu PHILIPSA HD wziąć PVR na wynajem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co marioking ma na myśli mówiąc o jakiejś sztuce negocjacji. Umów 13-to miesięcznych już na przedłużenie nie ma i nikt tego nie zmieni. Są takie oferty jak w punkcie i o dodatkowe rabaty kłócić się nie można, bo ich nie ma. Także nie wiem, o co za bardzo chodzi.

 

Hmm... to jakie długości umów są? 19? 24?

W sumie ta druga byłaby do przełknięcia (grr... dlaczego zawsze muszą mieć jakieś dziwaczne okresy, 13, 19, 29 ?! O_x), do tego aktualny komfortowy bez bajerów z 50% na jak najdłuższy czas (przynajmniej 3/4 kontraktu) i bez dekodera i można przedłużyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mialem telefon z cyfry .Wszystko po staremu czyli wielki nic umowa na 19 miesiecy .Rabat 50 % na 12 miesiecy potem normalna cena .9 miesicy oplaty za pvr w cenie 15 zl potem 20 zl.Jesli beda takie promocje to zamiast zyskac klientow jak to bywalo w okresie swiatecznym to ich straca.Polityka wzgledem starych klientow w cyfrze lezy.Priorytetem jest zawsze utrzymanie obecnej bazy i pozykanie dodatkowych a tutaj totalna zlewa.Mowie milej Pani ze nawet po tej promocji w telewizji n mam 48 zl wiec taniej .Poczekamy do grudnia a potem sie najwyzej pozegnamy bo nie wyobrazam sobie placic za ten wrak philips pvr 20 zl!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze ponownie kończy mi się umowa w lutym na pakiet kompakt i canal + .Chciałbym mieć większy pakiet i canal + może i hd to na jaką kasę muszę liczyć czy dostane tak za koło 48zł jak w ence.

 

umowę będziesz mógł przedłużyć dopiero w grudniu (na 3 miesiące przed końcem), może będą lepsze oferty niż teraz. w tej chwili za 48zł (średnio) możesz mieć OPTIMUM bez żadnej dodatkowej opcji:(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 16 dostałem smsa z Cyfry o super promocji dla mnie zadzwoniłem pod jakis dziwny numer no Pani mi zaproponowała umowę na 18 miesięcy w tym przez 8 miechów Optimum z C+ i HBO za 57 z groszami 9 miesiąc ze zniżkami a następne 9 za 115 aaa i dekoder PRV za 15 zł hehehe Uśmiałem się w duchu...dla mnie to żadna oferta aaa i oczywiście proponowała mi żeby może skorzystał z ich oferty i ewentualnie wypowiedział po miesiącu jak mi się nie spodoba :D Wypowiedzenie kończy mi się z końcem Listopada. PAPA C+ nie będę płakał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...