Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj rano zadzwonili do mnie z C+. Wczoraj otrzymali nasze wymowienie ktore wyslalismy w poprzedni Piatek. Nasza umowa konczy sie 30 Listopada.

 

Po krotkiej rozmowie na temat powodu dla ktorego zlozylismy wymowenie umowy zaproponowano nam Optimum (teraz mamy Optimum i Canal+) na 18 miesiecy ze znizka do 49.90 przez 15 miesiecy, oraz Canal+ lub Canal+ i HBO za 50% ceny przez caly okres umowy, lub Prestiz HD+ na 18 miesiecy za 118.00 przez 15 miesiecy.

 

Ale, facet ktory zadzwonil nie za bardzo sie wysilal aby nam sprzedac te nowa umowe na 18 miesiecy juz dzisiaj, bardziej tylko chcial sie dowiedzec co zamierzamy zrobic za miesiac i czy moga nas meczyc telefonami z nowymi propozycjami w przyszlym miesiacu.

 

Tak wiec czekam na ich dalsze propozycje.

 

GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre 30%... swoja droga to ciekawe czy jakby tutaj jeden z drugim mial swoja duza firme, to czy tak chetnie by sprzedawal swoje produkty za polowe wartosci... i to najlepiej caly czas. Mozna sie domyslic ze dlugo byscie na tym nie pociagneli

Ale to jest wlasnie polityka cenowa C+ i nie ma sie co nad nimi rozczulac, z torbami napewno nie pojda (w zeszlym roku mieli zysk przed podatkiem prawie 250 mln).

 

Caly czas wymyslaja nowe pakiety i "znizki", ale niczego za darmo nie rozdaja, na swoje zawsze wyjda. Dla nich liczy sie tylko kasa, czyli ilosc abonamentow i srednio ile na kazdym moga zarobic kazdego miesiaca, oraz zysk w skali roku. Nic wiecej ich nie obchodzi. To czy dadza komus 30% czy 50% znizki tez ich nie interesuje za bardzo - liczy sie tylko ile w sumie zarobia. Dla C+ jest lepiej zarobic na mnie 10 zlotych przy roznych znizkach niz nie zarobic nic.

 

Ich celem jest wyciagniecie odemnie jak najwiecej kasy, a moim celem jest wyciagniecie od nich jak najwiecej kanalow za jak najmniej kasy - i nie nabieram sie na zadne 20/30/50/70% znizki, liczy si tylko ile kasy mam w sumie wydac na ogladanie TV co miesiac/rok/cala umowe, a nie wielkosc % znizki (to jest tyko chwyt reklamowy).

 

I tak sie juz bawimy w kotka i myszke od trzech lat.

 

GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cidik

Jak będziesz miał firmę i wywalisz ceny z nieba, to albo pójdziesz z torbami albo wykorzystasz to jako formę promocji swojej marki.Czyli tak jak to robi Cyfra.Stąd wynikają te promocje procentowe i negocjacje.Niektóre osoby wytrzymują te rozmowy i ustalają ceny zbliżone do swoich wymagań inne podpisują zbyt wcześnie i są z siebie niezadowolone a jeszcze inni płacą zgodnie z cennikiem bo ich na to stać.Cyfra jak każda firma robi to tak aby zarobić na każdej umowie po trochu aby był zysk.Na tym forum dyskutujemy jak wycisnąć tzw maxa na umowie i nie ma co się dziwić że każdy chce mieć najlepiej 80% zniżki :lol2:Nie myl wartości produktu z marżą sprzedawcy bo on patrzy na to z innej strony.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GolfBravo i Darbo - dzięki za jasne opisanie sytuacji. Te posty powinny być zawsze wskazywane w momencie pojawiajacych się co jakiś czas pojękiwań przedstawicieli Cyfry na forum i ich znajomych, biadolących, że ludzie wypowiadaja umowy bo jest okazja jak kanały znikają, jak się okresy minimalne kończą, że 50 % rabatu to i tak za dużo, itp. Platformy umieją liczyć.. bez obaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki jest standardowo okres wypowiedzenia w promocyjnych umowach Cyfry+ (np. tych z wielkich promocji zimą rok temu) ?

 

czy tylko 1 miesiąc czy aż 3 miesiace jak w CP ?

 

skoro po wysłaniu wypowiedzenia dzwonią z lepszymi ofertami to każdy powinien tak robić, może sie obudzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje tylko Optimum plus Canal+ plus PVR za 50% ceny przez minimum 11 miesięcy, przy umowie na 13 miesięcy. (aktualnie mam taką ofertę {przedłużana w listopadzie 2009} i jestem z niej zadowolony). Choć oferta zeszłoroczna-Grudniowa 42 zł (za Optimum plus Canal+ plus dekoder SD na wynajem) była jeszcze lepsza (60% zniżki), ale jej wadą była długość umowy (18 miesięcy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 miesiąc, natomiast wypowiedzenie po okresie minimalnym(promocyjnym) 3 miesięczne.

właśnie tego do końca nie rozumiem

 

czyli np. jak mam umowe promocyjną do 31 grudnia, to mogę ją bez kary wypowiedzieć do 30 listopada tak ?

 

 

a jak już przejdzie na czas umowy nieokreślonej, po promocyjnym terminie, to wtedy musze aż 3 miesiące wcześniej wypowiadać umowę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje tylko Optimum plus Canal+ plus PVR za 50% ceny przez minimum 11 miesięcy, przy umowie na 13 miesięcy. (aktualnie mam taką ofertę {przedłużana w listopadzie 2009} i jestem z niej zadowolony). Choć oferta zeszłoroczna-Grudniowa 42 zł (za Optimum plus Canal+ plus dekoder SD na wynajem) była jeszcze lepsza (60% zniżki), ale jej wadą była długość umowy (18 miesięcy).

 

Nie wiem, czy czytałeś swojego posta, ale z taką postawą roszczeniową możesz się srogo zawieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje umowa na 13 miesięcy. Dają takie jeszcze?

 

W zeszłym roku 6 listopada, dostałem na 13 z czego 9 miesięcy za 50% + PVR i HD za darmo.

 

W tym też bym na to poszedł, chociaż zamiast PVRa mógłbym zejść do zwykłego Phila 6201 HD.

 

Wypowiedzenie wysyłam jutro z samego rana :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o CP, gdzie 6 miesięcy nie płacisz, a umowa na 29 miesięcy? Dobre. :D

Poza tym nie oszukujmy się, nawet jak przejdzie do konkurencji, to na przedłużenie za X miesięcy nic specjalnego mu nie zaproponują. Taka jest prawda. Po prostu ludzie się przyzwyczaili do 50% rabatów w Cyfrze i apetyt rośnie w miarę jedzenia, bo już kolega napisał MINIMUM 11 miesięcy 50% przy umowie na 13 - no to sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm po repakietyzacji to, co miałem na 13 miesięcy za średnio 70-80 zł miesięcznie (Komfortowy+, Canal+, 5xHD -> HDMix, Orange Sport, HD i PVR za darmo), teraz opychają za 124,90 zł (bez PVR) nominalnie, a z promocji póki co przez telefon zaproponowali 18 miesięcy z czego 11 miesięcy z upustem 30%. Więc trochę jaja. Mam nadzieję, że wniosek o rozwiązanie umowy ich trochę połechta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mario1980

Dlatego, że to promocja, a te mają to do siebie, że często się różnią. I co, jak Ci nie dadzą takiej, jaką sobie zażyczysz, to się obrazisz i pójdziesz do CP albo N, gdzie od cen normalnych nigdy nie ma żadnych upustów?

 

Nie. Tylko zrezygnuję z cyfry, a na mecz pójdę sobie do baru (wyjdzie jeszcze taniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiemy to, że albo źle zrozumiałeś, bo to cena za pakiet Start z Canal+ i OS, a do Start, jak wiadomo, PVR-a nie da się dołączyć, albo konsultant wprowadził Cię w błąd. Obstawiam to pierwsze, bo raczej ciężko się machnąć o 16zł, a taka różnica jest między Startem a Kompaktem.

 

 

Rozliczenie z ICA listopad 2010 107,80 -58,90 0,00 0,00 48,90

 

Oferta, z której aktualnie korzystasz:

KOMPAKT

ORANGE SPORT

CANAL +

 

+ oczywiscie dekoder philips PVR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dają teraz jakieś inne umowy niż te 18 miesięczne z 9 miesiącami za 50%? Jeżeli ktoś wynegocjował jakąś krótszą umowę, albo dłuższy okres zniżki to proszę o jej przedstawienie. Ja osobiście jestem zainteresowany pakietem Optimum HD z Canal+ HD i dekoderem PVR, ale jestem też ciekaw umów na inne pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...