Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Parę postó wcześniej pisałem o tym co wytargowałem z cyfrą...miedzy innymi był tez multiroom za 0 zł.Wczoraj odbierałem darmowego pacea i okazało sie ze w systemie nie ma wzmianki o multi....a tym bardziej o drugim dekoderze tanszym niz 20zł za mies. Kartę oczywiście wziąłem i czekam na pierwszy rachunek.Znając życie bedzie naliczona opłata 20zł.....ale zawsze po przedłużeniu umowy mam z nimi jakies niedomówienia......oczywiście wszystko później sie wyjaśnia bo rozmowy są nagrywane a i zawsze coś gratis w zamian dostaję za ich błędy. To tylko tak dla wiadomości....sprawdzajcie czy wszystko sie zgadza....jak nie-----reklamacja z żądaniem np paru filmów gratis vod...jak mają bałagan to niech płacą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta I, bez HBO

- CANAL+ Optimum HD -> 62,00 zł,

- HD Optimum Promo -> 0,00 zł,

- PVR PACE 500 GB -> 0,00 zł

- Multiroom -> 0,00 zł

 

Taką ofertę podobno dostał KAJ (post jest o kilka wyżej).Jeśli się nie pomylił co do okresu na 12 miesięcy i było HD Optimum Promo a nie zwykłe HD Promo to dałem się wczoraj zrobić trochę w bambuko.Chodzi mi głównie że nie mam HD Animal Planet, bo dłuższa umowa i 8 zeta więcej już mnie nie boli- dostałem HBO na 7 miesięcy zresztą.

 

HD optimum promo i hd promo to jedno i to samo, jakbyś chciał mieć Animal Planet musiałbyś mieć Pakiet HD optimum a tego nigdy za darmo nie dostaniesz tylko za 11 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że warto czytać na bieżąco forum i czekać na dobre oferty, które pojawią się 2-3 tygodnie przed końcem umowy.

Powodzenia w negocjacjach :)

 

 

Nie do końca prawda. Umowę mam do 31.03, wypowiedzenie wysłałem, a już praktycznie dobiliśmy do tego co mnie interesuje. Jeszcze ze dwa telefony i będzie jak chcę. Wcześniej też na dwa miesiące przed końcem podpisywałem umowy. Zależy od szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do nich przed chwilą i przedstawiają mi takie warunki (umowa na 18m):

 

Canal+OptimumHD 77zł

Hd Promo - gratis

HBO,CInemaź,Filmbox -6msc gratis

-Multiroom -? nie spytałem czy coś trzeba dopłacić

 

RAZEM 77zł + ewentualny multiroom jeśli byłby dodatkowo płatny

 

OptimumHD - 56zł

HD Promo - gratis

HBO,CInemaź,Filmbox -5msc gratis

Multiroom - 10zł

 

RAZEM 66zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do nich przed chwilą i przedstawiają mi takie warunki (umowa na 18m):

 

Canal+OptimumHD 77zł

Hd Promo - gratis

HBO,CInemaź,Filmbox -6msc gratis

-Multiroom -? nie spytałem czy coś trzeba dopłacić

 

RAZEM 77zł + ewentualny multiroom jeśli byłby dodatkowo płatny

 

 

Standardowe warunki , jakie daje Cyfra dla nowych abonentów MR także jest za 0zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałem takie same warunki poprzez ICA

 

Oferta, bez HBO

- CANAL+ Optimum HD -> 62,00 zł,

- HD Optimum Promo -> 0,00 zł,

- PVR PACE 500 GB -> 0,00 zł

- Multiroom -> 0,00 zł

 

 

Jeszcze nie wysłałem wypowiedzenia, jednak powiedziałem że jest już w drodze.

 

Czekam zobaczę co powiedzą.

 

pytanie do jedenzero

 

nie masz animal planet HD a masz zwykły animal planet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta I, bez HBO

- CANAL+ Optimum HD -> 62,00 zł,

- HD Optimum Promo -> 0,00 zł,

- PVR PACE 500 GB -> 0,00 zł

- Multiroom -> 0,00 zł

 

Taką ofertę podobno dostał KAJ (post jest o kilka wyżej). Jeśli się nie pomylił co do okresu na 12 miesięcy i było HD Optimum Promo a nie zwykłe HD Promo to dałem się wczoraj zrobić trochę w bambuko. Chodzi mi głównie że nie mam HD Animal Planet, bo dłuższa umowa i 8 zeta więcej już mnie nie boli- dostałem HBO na 7 miesięcy zresztą.

 

Przedłużałem umowa na kolejne 12 miesięcy.

Według strony cyfry:

HD OPTIMUM - 12 KANAŁÓW - 11,00 zł, w tym jest HD Animal Planet

HD OPTIMUM PROMO - 11 KANAŁÓW - 0,00 zł

Ja przedłużyłem - HD Optimum Promo -> 0,00 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli za 62 zł to miałeś tak rozumiem.

a jaką umowę miałeś wcześniej i jaki pakiet i ile płaciłeś ? dekoder, multi był ?

 

ja za to ofertę dostalem propozycje 107 zł (2 miesiace gratir) dekoder 10 zł dzierżawy, multi 15 zł masakra

 

co daje mi na miesiąc 113 zł na miesiąc przesadzili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja złożyłam dzisiaj reklamację. Przedłużając umowę zgodziłam się na inne warunki, a dzisiaj dowiedziałam się, że mam w systemie inne. Aneksu jeszcze nie otrzymałam,a był wysłany podobno 8 stycznia. Poprosiłam również o przysłanie mi nagrania rozmowy, którą prowadziłam z konsultantką. Na odpowiedz mają 30 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli za 62 zł to miałeś tak rozumiem.

a jaką umowę miałeś wcześniej i jaki pakiet i ile płaciłeś ? dekoder, multi był ?

 

ja za to ofertę dostalem propozycje 107 zł (2 miesiace gratir) dekoder 10 zł dzierżawy, multi 15 zł masakra

 

co daje mi na miesiąc 113 zł na miesiąc przesadzili...

 

Jak jeszcze tego nie doczytałeś to pierwsze co musisz zrobić to wysłać wypowiedzenie, potem czekasz na telefony z ich strony. Realna cena jest 62 zł za c+optimum na 12 miesięcy lub 65 na 18 miesięcy. Do tego za darmo dodają kanały hd czyli pakiet HD optimum promo. Jeśli potrzebujesz walcz o pace 500GB za 0 zł i jak potrzebujesz to możesz dostać multiroom za 0 zł. Mało tego, do umowy na 18 miesięcy możesz dostac 7 miesięcy HBO za free, więc jest o co walczyć.

 

To ile masz z nimi umowę, czy miałeś dekoder, multiroom wcześniej nie ma kompletnie znaczenia. Warto poczytać 10-15 stron wstecz, stracisz 15 min a będziesz wiedział wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to w poniedziałek wysyłam wypowiedzenie mam umowę do marca więc miesiąc przed powinno do nich dojść...

 

przeczytałem wcześniejsze oferty i trzeba ostro walczyć o swoje

 

jak się nie zgodzą na moje warunki to trudno chodzi mi o sport a oferta all jazzera sport imho jest obecnie lepsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużenie umowy dzisiaj podpisane na:

- CANAL+ Optimum HD -> 65,00 zł,

- HD Optimum Promo -> 0,00 zł,

- PVR PACE 500 GB -> 10,00 zł

- Multiroom -> 0,00 zł

- Sagecom 0 zł

Umowa na 18 m-cy z darmowymi HBO,Cinemax,Filmobx na 7 m-cy.

Przed wypowiedzeniem propozycje z Cyfry najpierw 103 zł, potem 93 zł, po wypowiedzeniu 83 zł i teraz dogadane na 75 (cały czas ten sam zestaw). Umowa była do końca stycznia. Kontakt zawsze z ich strony, żadnych maili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...