Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam optimum z c+ i multi, wypowiedzenie wysłane, umowa do końca miesiąca. Ostatnie miesiące płaciłem ponad 130 zł. Dzwonili przed wypowiedzeniem, proponowali ponad 100 zł, teraz zero kontaktu, więc zadzwoniłem jaką mają ofertę. Wyliczyli 92 zł, więc nie wiem czy to, że teraz tyle płacę nie będzie przeszkodą, żeby mi zaproponowali naprawdę coś korzystniejszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do 31.01 2013. Wypowiedzenie wysłałem 28 grudnia. Do tej pory miałem C+Optimum HD za 64 zł. bez Multiroom. Dzisiaj po drugim telefonie od Cyfry w odstępie trzech dni (sam nigdy nie dzwonię). Dostałem:

C+Optimum HD

HD Promo 0 zł

Moduł CI+ 0 zł (bo tak chciałem)

MULTIROOM 0 zł

HBO HD 7 pełnych mies. za 0 zł po tym okresie 19,90 lub możliwość rezygnacji

Cinemax i Filmbox 7 pełnych miesięcy za 0 zł.

Umowa na 18 miesięcy.

Wszystko za 65 zł./mies. Promocja nazywa się "Powrót"

 

Przy pierwszym telefonie multiroom był za 10 zł. A dzisiaj pani powiedziała że ma dosłownie dwie promocje za 0 zł. Więc warto poczekać jeśli jest czas i nie być w gorącej wodzie kąpanym :chair:

W grudniu minęło 10 lat jak jestem z Cyfrą. Ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pakiet to C+Kompakt do tej pory 54zł na 13 miesięcy. W zupełności mi wystarczał. Umowa kończy się z dn.31.01.2013

 

Wypowiedzenia nie wysłałem.Mój błąd-niestety.

 

Dzwonią sami z różnych numerów to z widocznego numeru to z zastrzezonego(z początku odrzucałem zastrzeżony) już od ok.10.12.2012 mniej więcej co 1/2tygodnie.

 

Moje negocjacje:

 

Pierwszy telefon, pakiet C+Kompakt

Rozmowa trwała krótko gdyż nie miałem wolnej chwili

 

65zł umowa na 18 miesięcy,

sagemcom za 0

Pace 5 zł miesiecznie

Multiroom 10 zł miesiecznie

HBO, Cinemax Filmbox przez 6 miesięcy 0 zł potem HBO 19,90

 

lub

 

71zł umowa na 13 miesięcy,

sagemcom za 0

Pace 5 zł miesiecznie

Multiroom 10 zł miesiecznie

HBO, Cinemax Filmbox przez 4 miesiące 0 zł potem HBO 19,90

 

 

Drugi telefon, C+Kompakt

 

55 zł na 18 miesięcy

sagemcom za 0

Pace 5 zł miesiecznie

Multiroom 10 zł miesiecznie

HBO, Cinemax Filmobox przez 6 miesięcy 0 zł potem HBO 19,90

 

lub

 

62 zł na 12 miesięcy

sagemcom za 0

Pace 5 zł miesiecznie

Multiroom 10 zł miesiecznie

HBO, Cinemax Filmobox przez 4 miesiące 0 zł potem HBO 19,90

 

Pakiet C+Optimum HD

 

71 na 12 miesięcy

HD promo 0zł

Pace PVR 500 5 zł

Multiroom 10 zł

HBO, Cinemax Filmobox 4 miesiące 0 zł potem HBO 19,90

 

 

lub

C+Optimum HD

65zł na 18 miesięcy

HD promo 0zł

Pace PVR 500 5 zł

Multiroom 1 0zł

HBO, Cinemax Filmobox 6 miesięcy 0 zł potem HBO 19,90

 

Trzecia rozmowa (w poniedziałek) z miłą panią konsultant

 

C+Optimum HD 65zł na 12miesięcy

HD promo 0zł

Pace PVR 500 5 zł

Multiroom 10 zł

HBO, Cinemax Filmobox 4 miesiące 0 zł potem HBO 19,90

 

 

lub

C+Optimum HD 62zł na 18 miesięcy

HD promo 0zł

Pace PVR 500 5 zł

Multiroom 10zł

HBO, Cinemax Filmobox 6 miesięcy 0 zł potem HBO 19,90

 

 

Pakiet C+Kompakt

55zł zł na 12 miesięcy

sagemcom za 0

Pace 5 zł miesiecznie

Multiroom 10 zł miesięcznie

HBO, Cinemax Filmobox przez 4 miesiące 0 zł potem HBO 19,90

 

 

lub

 

50zł na 18 miesiecy

sagemcom za 0

Pace 5 zł miesiecznie

Multiroom 10 zł miesiecznie

HBO, Cinemax Filmobox przez 6 miesięcy 0 zł potem HBO 19,90

 

W wczoraj miała oddzwonić i ostatecznie porozmawiać czy jestem chętny czy nie ale umówiona godzina minęła i cisza.

Nie bardzo chcą zejść z Pace lub multiroom za 0zł, mówią że i tak jest już duży rabat udzielony. Widać nie działa wypowiedzenia bo im nie wysłałem echhh

 

Z racji, iż z każdym telefonem schodzą trochę z ceny nie śpieszy mi się z podpisaniem umowy. Ostatnia oferta podoba mi się cenowo i na okres 12mies. przypadnie z nowu w okres świąteczny (wtedy o wypowiedzeniu nie zapomnę jak coś).

 

 

Na koniec Pani konsultant powiedziała że oferta darmowych programów (HBO,Cinemax,Filmobox) nie wypływa na cene pakietów-chciałem z nich zrezygnować kontem Pace bądź Multiroom za 0zł i że obecna oferta świąteczna jest tylko do końca stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. Odmówiłem za pierwszym telefonem ten multiroom za 10 zł. Jeśli to można nazwać negocjowaniem. W ogóle rozmowa szczególnie ta druga była grzeczna i rzeczowa bez owijania w bawełnę. Pani zapytała co w zamian ? N-ka ? Powiedziałem, że wole zostać z Cyfrą, ale Cyfra niech pokaże, że chce zostać ze mną. Napomknąłem, że orientuję się jakie promocje ludzie dostają ostatnio i się orientuje że Pani się orientuje:) Pani za pierwszym telefonem powiedziała że jednego dnia są takie promocje a drugiego inne i zadzwoni jak będzie taka co mnie interesuje. No i zadzwoniła. Aha. HBO i resztę badziewia mam mieć włączone za godzinę. A drugą kartę i moduł CI+ mogę odebrać jutro w punkcie Cyfry.

P.S. HBO włączony.

Moduł wypożyczony na czas umowy. Z tego co wiem to nie jest parowany z kartą. Ale to opinie z innych Forum. CI+ ma pracować z główną kartą a z dodatkową Sagemcom DSI87.

Zanim zdecydowałem się na taką opcję zadałem pytanie do działu technicznego Cyfry:

" Czy multiroom będzie działał w takiej konfiguracji: TV1- LG 47LW570s w nim nowy moduł CI+ i karta podstawowa. TV2 Samsung LE40C650L z dekoderem Sagemcom DSI87 z drugą kartą."

Odpowiedź: Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że telewizor TV1- LG 47LW570s współpracuje z modułem CAMCI+.

Wyjaśniam, iż wspominana przez Pana konfiguracja będzie współpracować z opcją Multiroom.

Jak będzie w praniu to się okaże. W każdym razie na moje wątpliwości w tej sprawie Pani z Cyfry powiedziała, że jeżeli jednak nie będzie działał to wymienią mi na dekoder PVR, który z resztą mi proponowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam, i zastanawiam się, skąd u Was takie ceny, które macie obecnie... Wielu z Was podpisywało w tym samym czasie co ja umowę, na podobnych warunkach. Przecież na początku ub. roku była podwyżka i ja obecnie za C+ Optimum, HD i PVR płacę 91 zł. !

Ale OK. teraz celuję w to samo plus MR, ale max. 70 zł. Czy jest szansa na otrzymanie zwykłego dekodera HD na wynajem za 0 zł.?

Dzięki i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do 31.01 2013. Wypowiedzenie wysłałem 28 grudnia. Do tej pory miałem C+Optimum HD za 64 zł. bez Multiroom. Dzisiaj po drugim telefonie od Cyfry w odstępie trzech dni (sam nigdy nie dzwonię). Dostałem:

C+Optimum HD

HD Promo 0 zł

Moduł CI+ 0 zł (bo tak chciałem)

MULTIROOM 0 zł

HBO HD 7 pełnych mies. za 0 zł po tym okresie 19,90 lub możliwość rezygnacji

Cinemax i Filmbox 7 pełnych miesięcy za 0 zł.

Umowa na 18 miesięcy.

Wszystko za 65 zł./mies. Promocja nazywa się "Powrót"

 

Przy pierwszym telefonie multiroom był za 10 zł. A dzisiaj pani powiedziała że ma dosłownie dwie promocje za 0 zł. Więc warto poczekać jeśli jest czas i nie być w gorącej wodzie kąpanym :chair:

W grudniu minęło 10 lat jak jestem z Cyfrą. Ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.

 

 

Panowie o co tu chodzi z tym "Moduł CI+ 0 zł" bo nie jestem w temacie..... ???

 

Od przyszłego tyg zaczynam walkę z c+ o przedłużenie umowy bo konczy mi sie w lutym do tej pory miałem jeden tel i pani proponowała mi tak

C+optimum ktory teraz mam za 65zl:

Za 79zł. Powiedziełem że bez rewelacji, to zaproponowała multiroom za darmo, ale jak zapytałem czy na caly okres umowy to powiedziała ze tak ale za 89zl.... :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po paru dniach umowa zostala przedłuzona nie wysylalem wypowiedzenia,obecnie C+START HD 42zl.umowa do konca marca,pare telefonow i maili poszlo dzis mily pan zadzwonil prawie sie obudzilem :smile: : i telefon wczesniej chcialem taka oferte. :smile:

Canal + Kompakt HD - 50 zł

Hd kompakt: 0 zł

HBO, Filmbox i Cinemax na 7 miesięcy - 0 zł

Umowa na 18 miesięcy

 

ale przystalem za takim czyms bo filmow nie ogladam glownie sport, a 12msc to dobry okres by w swieta po raz kolejny walczyc o swoje :) chcieli jeszcze dekoder dac i jest do odebrania ale nie skorzystam mam swoja ARIVE :jupi: a czy orange sport info.jeszcze mozna odbierac??prosze o info.jesli ktos cos wie :)przedluzylem tez glownie zeby miec juz spokoj z tym a chcialem to juz odbierac i w zupelnosci az nadto jest tych kanalow :lol2: takiej oferty jeszcze na tym forum nie widzialem a przegladam juz pare msc.ten dzial :jupi:

 

Canal + Kompakt HD - 51 zł

Hd kompakt: 0 zł

Umowa na 12 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda to, że dekodery philips pvr nie są już wydawane? Dzisiaj negocjowałem nowe warunki umowy i chciałem wziąć pace pvr + philips pvr za 5zł (do multiroomu), ale powiedziano mi że mogą wziąć drugiego pace pvr za 10zł bo philipsy zostały wstrzymane i nie są już wydawane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31.01.2013r. wypowiedzenie wysłane na początku grudnia, dzisiaj pierwszy telefon po wysłaniu wypowiedzenia

Ku mojem zdziwieniu :woot: konsultant od razu zaproponował:

 

Optimum HD - 51zł

HD promo - 0zł

multiroom - 0zł

Pace PVR 500GB - 5zł

HBO, Cinemax, Filmbox - 0zł przez 4 miesiące, później możliwość rezygnacji

opcjonalnie do końca lutego mogę dobrać do muliroom'u Pace PVR 500GB za 10zł/msc lub dekoder HD na własność za 149zł

umowa na 12 miesięcy

 

oczywiście zgodziłem się na te warunki :jupi:

 

Dodam tylko, że pod koniec listopada wysłałem do Cyfry e-mail z moimi propozycjami, które były zbliżone do otrzymanej dzisiaj propozycji i na drugi dzień miałem telefon od nich z warunkami gorszymi niż dla nowego, grzecznie podziękowałem i na początku grudnia wysłałem wypowiedzenie. Cierpliwie czekałem na ruch z ich strony, aż do dzisiaj. Jak widać cierpliwość się opłaca :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...