Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No faktycznie namieszales, u dystrybutora cyfry mozesz wziasc antene i jesli bedziesz chcial to ci ja zamontuja(oczywiscie odplatnie), jedno wyjscie z konwertera(single) tzn. ze mozesz podlaczyc tylko jeden tuner natomiast chcac ogladac dany program a nagrywac inny musisz miec konwerter TWIN(dwa wyjscia) i tuner PVR wiec niewiem po co ci modul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam umowę z Cyfrą do 31.12.2012. Obecnie za pakiet CANAL+ Optimum z opcją HD Optimum płacę 80PLN/mies. Postanowiłem zadzwonić do Cyfry zasugerować, że zamierzam nie przedłużać umowy i usłyszeć ich ofertę. Oto co zaproponowano:

Opcja 1:

za 80 PLN - C+Optimum HD / dekoder SAGEM (który juz posiadam) 0 zł lub PVR 250 za 5 zeta lub 500 za 10/ pakiet HBO gratis na pół roku a po tym okresie stawka podstawowa, lub możliwość rezygnacji / umowa na 12 miesięcy

 

Opcja 2 (bez HBO):

za 71PLN - C+Optimum HD / dekoder SAGEM (który juz posiadam) 0 zł lub PVR 250 za 5 zeta lub 500 za 10 / umowa na 12 miesięcy

 

Opcja 3 (zejście pakiet niżej):

za 59PLN - C+Kompakt HD / dekoder SAGEM (który juz posiadam) 0 zł lub PVR 250 za 5 zeta lub 500 za 10/ umowa na 18 miesięcy

 

No oferta mnie delikatnie mówiąc nie powaliła. Co sugerujecie - wysyłać wypowiedzenie już teraz, czy też poczekać do końca listopada licząc na lepsze oferty przed świętami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do anteny to polecam udać się do punktu Orange tam czystą antene bez loga w roz. 80cm z konwerterem na jedno wyjście kupisz za 29zł.

nawet kupuąc iny konwerter i tak się opłaca.

Sprzedają każdemu nie ważne czy jesteś abo czy nie. Ja już tak kupowałem znajomym 5 szt

 

Nie wiem skąd ta promocja ale właśnie dzwoniłem do salonu orange i mają zestaw ale za prawie 70zl i musisz być ich abo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście umieścić tutaj taki krótki poradnik/turtorial pt: "Jak negocjować z Cyfrą?" ?

Moja umowa kończy się za 3 miesiące i kilka dni. Co powinno się zrobić? Słać maila? Przed wysłaniem wypowiedzenie, po wysłaniu wypowiedzenia? Kiedy najbardziej optymalnie jest to wypowiedzenie wysłać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtas12 masz umowę do końca stycznia, to tak jak ja.

Wysłać wypowiedzenie możesz w każdej chwili, byle nie później niż do końca roku. Ja wysyłam dzisiaj. Proponuję wysłać wypowiedzenie i cierpliwie czekać. Dobrą ofertę dadzą prawdopodobnie dopiero w styczniu. Zerknij ile trzeba płacić za pakiet jaki Cię interesuje i nie zgadzaj się na inne warunki. W razie czego zawsze możesz do nich napisać lub zadzwonić do działu utrzymania klienta, ale przed styczniem to raczej nie ma sensu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobię. Wyślę wymówienie i poczekam. A w styczniu przedstawię swoje warunki. Mi zależy na C+Optimum+MR za 62-67zł.

Czy wiadomo kiedy cyfra połączy się z nką?

 

btw: czy w opcji C+Optimum+MR za 62 + PVR za 5zł, mogę nie brać tego dekodera PVR za 5zł? Bo ja mam swój własny dekoder i drugiego nie potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze popatrzyłem na n i widzę że to jest niezłe: umowa na 6 m za 59zł + 4m w prezencie n premium HD.

Akurat czas na to, żeby przeczekać aż się połączą i wprowadzą nowe tańsze (może) pakiety i inne promocje.

Albo CP Falilijny HD + Sport HD za 49,9 na 15m umowa a przez 3 m bez opłat i mają też Ekstraklasę jak C+.

Dziś wysyłam rezygnacje z C+ bo mi się kończy umowa z końcem listopada. Może zaproponują w listopadzie coś lepszego.

Zobaczymy. Zeszli z ceny na pakiety i super. Zobaczyli, że konkurencja ma lepsze warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus masz rację, ale jak dla mnie najbardziej zależy mi na piłce nożnej. A w CP mają, natomiast N ma taki plus, że bardzo krótka umowa. Co prawda można brać C+ Start za 39zł i jest piłka, ale za samą piłkę uważam, że to za dużo. W sumie za 39zł CP familijny tez ma sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no już po połączeniu na bank powinni rozdzielić sport z filmami :!: , wtedy każdy będzie zadowolony - ja np. sportu w ogóle nie oglądam :wink: , wolę filmy, ale jest też wielu co ma odwrotnie i teraz niepotrzebnie płacimy w połowie za coś co nas nie interesuje :smile: . Jeśli tak zrobią to cyfra będzie miała u mnie dużego i zasłużonego + :brawo: , wtedy będę o niej mówił cyfra + 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D popatrzyłem na program tych kanałów n premium i moim zdaniem wcale to takie "premium" nie jest, na C+ nowsze filmy lecą :D

Rozumiem że według Ciebie propozycje listopadowe n to starocie ?

Zmierzch: Przed świtem,

"Bez tchu"

"Mission: Impossible 4 - Ghost Protocol",

"Immortals. Bogowie i Herosi"

"Dziewczyna z tatuażem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie szybkie pytanko mam:

czy dekoder PVR HD, który dostałem w darmową dzierżawę może odebrać ktoś z rodziny?

Jakoś w czerwcu ktoś pisał, że można napisać upoważnienie z numerem abonenta i peselem, ale chciałbym się upewnić czy na pewno tylko to wystarczy i nie będzie problemu z wydaniem sprzętu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...