Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie

 

Mam pytanie jak na dziś mogę najlepiej przedłuzyc umowe? Mam Kompakt HD plus na wynajm PVR i dodatkowe kanały HD. Na dziś płacę 83zł. Rezygnację mam wysłaną, umowę do końca marca. Narazie zadnego kontaktu nie miałem z nimi. Jak walczyć Pany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa zakończyła się 29.02 z powodu zmiany regulaminu. Dziś zgodziłem się na następujące warunki: umowa 15 mies. od kwietnia (marzec za darmo), C+Optimum HD 65zl, MR 10zł, Pace PVR 12 mies. bez opłat 3mies. 20zł. Na drugi dekoder do MR się nie zgodzili bo mam Stronga z umowy z grudnia.

 

Ty do nich dzwoniłeś czy oni sami się skontaktowali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
kompakt 36

pvr 10

hd 8

może pvr dostaniesz za free ale wątpię

 

ale dlaczego za ten pakiet płacisz 83 to nie umiem wykalkulować

 

Kompakt nie kosztuje 36 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi zaproponowali miesiac gratis pakietu który miałem-kompakt +hbo+cinemax+canal+hd a następnie 2 miesiące gratis za sam kompakt a potem po 44 zeta umowa do końca marca 2013 . multiroom za 10 zeta i philipsa hd za 149 na własnść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 marca sami zadzwonili.

W połowie lutego miałem głuche telefony od cyfry, a potem juz nic, więc pod koniec miesiąca napisałem email do cyfry z moimi propozycjami. Odpisali mi podając numer telefonu działu utrzymania. Nie dzwoniłem, bo planowałem wziąć nowa umowę, bo przy wcześniejszej umowie też mi nie dali maksymalnych rabatów, chociaż przez trzy lata byłem w cyfrze, a teraz nową umowę miałem od grudnia 2011 i taka niespodzianka. Sygnał mi 3.03 wyłączyli na karcie głównej a na MR 1.03.

Umowa zakończyła się 29.02 z powodu zmiany regulaminu. Dziś zgodziłem się na następujące warunki: umowa 15 mies. od kwietnia (marzec za darmo), C+Optimum HD 65zl, MR 10zł, Pace PVR 12 mies. bez opłat 3mies. 20zł. Na drugi dekoder do MR się nie zgodzili bo mam Stronga z umowy z grudnia.

 

Ty do nich dzwoniłeś czy oni sami się skontaktowali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra dawała dobre aneksy dla rezygnujących,polegające na umowie 12 miesięcznej z dwoma miesiącami gratis,co daje w sumie cenę niższą,niż przed podwyżką.Ja wysłałem wypowiedzenie praktycznie nie z powodu podwyżki,tylko by wycofać się z HBO,które wziąłem ze zobowiązaniem,w sumie osiągnąłem co chciałem, czyli niższa główna opłata,opcja HD trzy miesiące gratis..potem 3 zł,a HBO będzie brane na zmianę z C+,co da spore oszczędności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam piszę pierwszy raz, a zaglądam tu dość często.

Umowa kończy mi się z końcem marca, wypowiedzenie wysłane. Wczoraj dzwoniłem do cyfry, bo dostałem jakiś dziwny rachunek 111 zł za ostatni miesiąc a do tej pory miałem 77 zł za C+optimum przez 19 miesięcy. Coś tam kręcą, że umowę przedłużyłem wtedy wcześniej itp.

Do rzeczy dziś pierwszy telefon od nich o przedłużenie na 19 miesięcy za 86 zł + dekoder philips HD (mimo, że w Poznaniu w 2 punktach go nie ma i nie będzie ponoć) Śmieszne.

Wczoraj byłem w punkcie cyfry i jako nowy klient mam:

- 2 miesiace gratis i pozostałe 10 za 86 zł

- pace 500 GB za 10 zł (warto brać? w sklepie działał nawet przyzwoicie. Aktualnie mam Mediasata od 4 lat i nic nie mogę mu złego zarzucić:)

-HD optimum przez 3 misiące gratis, później mogę się rozmyśleć

Co wg was mogę ugrać? Pewnie będzie mi czekać do ostatniego dnia lub wezmę jako nowy klient. Czy mogę podpisać nową umowę mimo, że stara jeszcze trwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili własnie i zaproponowali mi coś takiego:

Umowa na 12 miesiecy, Kompkat Canal Plus HD, Paczka kanałów HD i wynajem dekodera PVR.

 

2 miesiące gratis.

3 miesiąc 68zł za wszystko

4-12 miesiąc 71 za całość.

 

Konsultantka dodała ze dekoder dostaje na darmowy wynajm.

Dobra cena czy nie? nie wiem kurcze ile ten Kompakt HD wtedy mi dają i te kanały dodatkowe HD.

 

 

 

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...