Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to, ze do konca lutego podobno trzeba bylo go odebrac (Phil HD) to jak to mozna bylo zrobic podpisujac umowe np. 29.02 w godz. wieczornych....

 

Konsultanci kreca i mowia co chcemy uslyszec lub sa niedoinformowani.

 

 

Jak jest z zakonczonymi umowami mozna je przedluzac po czasie czy juz tylkon nowa umowa i nowe warunki jak dla nowych ????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jśli pracownik CTA wpisał Wam kupon do systemu w akcji DEKP (czyli Dekoder Powrót) na zakup dekodera HD za 129 lub 149 zł to jedynym ograniczeniem w otrzymaniu słynnego Philipsa 6201 będzie jego dostępnośc w punkcie, bo system umożliwi sprzedanie go w tej akcji sprzedażowej :D

 

Natomiast jeśli chodziło mu zakup dekodera HD do Multiroomu za 149 zł (a nie DEKP) to nawet jak w punkcie będzie Philips 6201 to dystrybutor go nie sprzeda, ponieważ w akcji sprzedażowej do Multiroomu te dekodery zostały wycofane :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do dekodera do multiroomu to taki lekki strzał w nogę .

 

Miałem dać rodzicom, ale chyba nic z tego nie wyjdzie.

 

Drążąc temat dalej zadzwoniłem na infolinie utrzymaniową a tam przełączono mnie gdzie indziej. Gdzie to nie wiem ale oto co się dowiedziałem. Może to być hit w kitowaniu konsultantów CTA a może i prawda - wówczas zwrócę honor (choć sceptycznie do tego podchodzą). Oto co się dowiedziałem:

Pani A.D. powiedziała że w takim przypadku pracownik APS ma zadzwonić do nich aby się dowiedzieć szczegółów i wygląda to tak, że ... posiadany PVR (którego od dzisiaj mam za free) mam wziąc pod pache i ... oddać. Tym sposobem bedzie mozliwość sprzedazy mi tego Philipsa HD, po czym za 3 dni mogę sobie spowrotem wydzierżawić PVR i ... tutaj hit :brawo: nie stracę zniżek jakie otrzymałem na niego przy przedluzeniu umowy na 15 miesiecy. 3 x sie pytalem kobietki, czy jest PEWNA ze znizek nie stracę na tego PVRa jak oddam i zgodnie z jej radą wezmę za 3 dni i powiedziała ze tak jest. Powiedzialem jej ze w razie czego powołam się na rozmowe z nią, która jest nagrywana to powiedziała ze nie ma problemu. Jest tak jak ona mowi. I komu to wierzyc ...

 

Najprosciej to chyba daruje sobie tego Philipsa albo jak dostane to magiczne pismo poczta to bede reklamowal jak dalej sie nie bedzie dalo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przez słowo KUPON miałem na myśli specjalny wpis elektroniczny w systemie w akcji DEKP umożliwiający sprzedanie tego dekodera :-)

 

I to by sie zgadzalo, bo pomimo ze w punkcie on byl to nie moglem go kupic. Dzwonilem to niby bede mogl go kupic jak otrzymam fizycznie KUPON poczta w co wierzyc mi sie nie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

re: rozmowa sprzed 5 minut: canal+optimum hd + philips dsr 6201 w użytkowanie (bezpłatne) - zaproponowano 86 pln na 12 m-cy w tym 2 miesiące gratis; co daje 72 na 12 m-cy - odmówiłem. Nie ukrywam, że wczoraj bym raczej to wziął - ale od dziś mam nową fakturę (99pln mam hbo z promocji) i trochę ciśnienie podnieśli - wczoraj mieli dzwonić i nie dzwonili. haha. Umowę mam do końca kwietnia ( ale w kwietniu oplata już 120 więc nie mogę ich przetrzymać). Co o tym sądzicie? Brać czy nie? :) pls help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@selko wydaje mi się będziesz mógł bo to co zrobiłeś z dekoderem po zakupie to Twoja sprawa a pvr zawsze płacisz wiec powinno sie dac .

 

@kakalaka nic lepszego teraz nie dostaniesz jak konczy Ci sie umowa z końcem kwietnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To musiałeś na kogoś nowego trafić w takim . a co do ICA był problem wiec moze juz go naprawili

napewno jest ta promocja 3 miesiace gratis na hd optimum promo?

dzwonilem 2 razy i mnie przekonywali ze nie ma

a w ica nie moge wlaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...