Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za błyskawiczną odpowiedź.

 

Pamiętam, że jeżeli chodzi o multiroom to na infolinii mówili mi właśnie o tym, że muszę zmienić na prestiżowy, a w punkcie, że niekoniecznie.Nie dam sobie jednak głowy ściąć czy nie dodał...... jeżeli przedłużę umowę.

 

Mam jeszcze jedno pytanie.co to znaczy, że odpowiedź zostanie udzielona w trybie regulaminowym.Jest to dość ważne, bo jak odpowiedzą mi negatywnie na moją prośbę to chcę mieć czas na wypowiedzenie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Multiroom (za 15 zł) jest dla nowych klientów do samego pakietu Komfortowego+ już od 2 miesięcy i w sierpniu nic się nie zmieniło, jest nadal 8)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie opcji HBO.Wczoraj,po kilku "natarczywych" telefonach ze strony konsultantów Cyfry+,zgodziłem się na 50% zniżkę przez okres 4 miesięcy.Tyle,że w całym tym zamieszaniu,nie dopytałem czy umowa na dostarczenie HBO trwa te promocyjne 4 miesiące czy 6 miesięcy.

 

Czy ktoś z Was odniósł podobne wrażenie,że obecna polityka pozyskania dodatkowych przychodów z tytułu zawierania umów na dodatkowe opcje,jest za OSTRA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodziłem się na 50% zniżkę przez okres 4 miesięcy

Zniżkę będziesz miał przez 4 miesiące, później normalna cena albo rezygnacja z pakietu.

 

Dziś postanowiłem uruchomić Canal+ za 17,45zł/4mies oraz HBO 19,90zł/6mies.

Umowę będę mógł przedłużyć pod koniec grudnia, będe się starał upolować jakąś dobrą promocję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich....

 

Wczoraj telefonów miałem mnóstwo .Kończy się okres wypowiedzenia i tylko do końca miesiąca się już męczę ..

Posiadam pakiet komfortowy + ,płacę 63,z groszami.Osobiście mogę przedłużyć umowę ,ale postawiłem warunki- komf + do tego C+ i Hbo, zaproponowali 89 zł na 18 m-cy....Czy warto???Proszę o opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się z końcem sierpnia,

 

Pierwszy telefon w dniu wczorajszym odnoście wysłanej rezygnacji, i tak:

posiadałem dotychczas komfortowy+ (56 zł),

interesuje mnie:

komfortowy +

canal + oraz canal+ HD

HD mix

- Pace HD

 

wstępnie pakiet wycenili na 81 zł / 18 miesięcy i dodatkowo dekoder płatny 20zł/mc

Z Cyfrą jestem związany od 2004 roku, jeszcze mam prawie cały miesiąc na negocjacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest obecnie jakaś promocja ze zniżką dla obecnych klientów - w lipcu dzwonił konsultant i zaproponował 10 zł zniżki na komfortowy+ na 6 miesięcy - ofertę przyjąłem zawsze 10 zł mniej. Spotkaliście się z tą ofertą - nazwa to chyba coś było "lato z ... " - tak myślę czytając forum, że może to zniżka na C+ :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to Cyfra oferuje abonentom promocje na opcje Canal+ i HBO z rabatem na 4 lub 6 miesięcy. Na 4 z rabatem 50%, a na 6 z rabatem 30%, czyli w przypadku C+ i HBO te 30% to właśnie 10 zł. Nikt na forum z abonentów Cyfry+ nie dostał rabatu na pakiet przez 6 miesięcy, przynajmniej nikt o tym nie pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i tak jej pierwsze "promocje" wyglądały tak że płacił bym więcej niż obecnie (42,32zł) oczywiście za podstawowy+

 

a tam, bzdura - a co jeszcze Ci dorzuciła, bo napewno nie był to saute podst+

 

Oraz wątpie czy ktoś Ci tu napisze najniższą aktualnie możliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...