Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze jedno pytanie do zorientowanych:

 

przy negocjacjach z konsultantem uslyszalem ze moge do multiroomu dokupic sobie philipsa 6201 w cenie 200zl. Przy odczytywaniu umowy nie bylo nic na ten temat, wiec czy w dowolnym momencie bedac abonentem cyfry moge isc do punktu i taki dekoder za 200 zl mi sprzedadza? wydaje sie to dosc dobrym interesem skoro na allegro mozna taki sprzet za 300 sprzedac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis kilka minut po 17 telefon z cyfry i umowa przedluzona:

 

canal+kompakt 53zl

multiroom 10zl

dekoder HD wynajem 0zl

umowa 15msc

 

Kolego to lepiej wziasc jako nowy. 2 marca masz marzec za free i potem kwiecien i maj. 10 placisz po 68 czyli 680 i 13 miesiecy MR to wychodzi 130 w sumie 680+130= 810/13= 62 ( znajac zycie w wakacje bedzie nowa oferta bo polacza kanaly z N-ka xD wiec za free 3miechy ) bo potem moze byc aneks wiec bardziej taka oferta sie oplaca :) pozdro ale i tak niezle 53 + 10 MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można w tej chwili coś ugrać na Superpremium?

Pamiętam że pojawiały się jakieś informacje o 99zł, ale raczej niepotwierdzone.

Teoretycznie mógłbym wziąć C+ Optimum HD, do tego dużą paczkę HD, HBO włączane co 2 miesiące, ale jakoś nie chce mi się bawić w to włączanie, wyłączanie itd.

Do tego w zestawie chciałbym zatrzymać Pace'a którego do tej pory miałem za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem dziś w sprawie superpremium. Pani przedstawiła ofertę przygotowaną specjalnie dla mnie: 108 + 10 MR + 10 dekoder. Odpowiedziałem, że to jest to samo jak po podwyżce, dlatego wypowiedziałem umowę a ona na to, że promocja dla mnie polega na tym, że jak wycofam wypowiedzenie to utrzymam zniżki jakie miałem wcześniej czyli np. 10zł za MR ale podwyżka i tak mnie obejmuje. Zmartwiłem się tą rozmową bo już 21 luty a ofert ciekawych brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem dziś w sprawie superpremium. Pani przedstawiła ofertę przygotowaną specjalnie dla mnie: 108 + 10 MR + 10 dekoder. Odpowiedziałem, że to jest to samo jak po podwyżce, dlatego wypowiedziałem umowę a ona na to, że promocja dla mnie polega na tym, że jak wycofam wypowiedzenie to utrzymam zniżki jakie miałem wcześniej czyli np. 10zł za MR ale podwyżka i tak mnie obejmuje. Zmartwiłem się tą rozmową bo już 21 luty a ofert ciekawych brak...

 

walcz. mi już dwa tygodnie temu proponowali 108+10+0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie nie rozumiem o co tu walczyć, przecież te oferty podtrzymaniowe to jakaś kpina. Przeliczcie sobie ile was będzie kosztował pakiet jako nowy klient podpisując umowę na początku miesiąca np. 2 marca.

Propozycja działu podtrzymania klienta:

Optimum HD 86zł + MULTI 40 zł + HD-Optimum Promo 8 zł + MR 10 zł = 144 zł x 13m-cy = 1872 zł

Ten sam pakiet jako nowy klient:

144 zł x 10 m-cy + 3 m-ce gratis + 30 zł za MR w okresie m-cy bezpłatnych= 1470 zł / średnio wychodzi 113 zł/mc.

Różnica 402 zł na korzyść nowego abonenta.OK minus 3x40=120

402-120=282 w kieszeni

 

Gdzie tu logika jakiejkolwiek przepychanki z mądralami z działu PK ? Po co się napinać, jak nie chcą prowizji za utrzymanie klienta to niech się wypchają, lepiej dać zarobić na prowizji lokalnemu dystrybutorowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

a ja miałem dzisiaj pierwszy raz styczność z niemiła konsultantką :) ale od początku, ponieważ dzwonili do mnie z lipnymi ofertami to wysłałem do Cyfry swoją propozycję:

Optimum C+ za 65 zł, MR 10 zł, PVR za 0 zł, drugi dekoder Philips HD na własność za 149 zł, umowa na 12-13 m-cy. Na emaila oddzwoniła konsultantka i zaproponowała: Optimum C+ za 86 zł, MR 10 zł, PVR za 0 zł, drugi dekoder Philips HD na własność za 149 zł, umowa na 12 m-cy w tym 2 m-ce gratis. Ponieważ musiałem rozważyć propozycję do dała mi czas do namysłu do jutra, i jutro jak zadzwoni mam powiedzieć czy przyjmuję tą ofertę.

Dzisiaj natomiast zadzwoniła z zastrzeżonego jakaś konsultantka, i dała mi "super" ofertę: Optimum C+ za 86 zł, MR 10 zł, PVR 10 zł, umowa na 15 lub 19 m-cy (nie pamiętam :)) a i "super tylko dla mnie, daje mi od siebie" HBO na 3 m-ce. Jak grzecznie jej odpowiedziałem, że dostałem już od nich lepszą ofertę, i jutro konsultantka ma do mnie dzwonić jaka jest moja decyzja, to nagle konsultantka oznajmiła że takiej oferty nie mogło być, bo PVR taniej jak 10 zł nie można mieć, i ta oferta którą mi teraz daje to jest taka super. Wmawiała, że pewnie źle zrozumiałem i konsultant mi oferował zwykły dekoder HD. "Kopać" się z nią nie zamierzałem. Powiedziałem jej tylko, ze taką ofertę dostałem po wysłaniu do nich emailem swojej propozycji. Jak to usłyszała to nagle zmiękła i powiedziała, że pójdzie "naradzić się z przełożonym i żebym chwilę zaczekał". Po "naradzie" zaproponowała umowę na 15 m-cy, w sumie za Optimum C+, MR i PVR miałbym płacić 90 zł, tylko bez gratisowych miesięcy. Oczywiście podziękowałem za tą propozycję, to już ostatecznie "rozjuszyło" konsultantkę, pytała dlaczego nie chcę przedłużyć. Jak powiedziałem, że cena, to powiedziała że za darmo nie będę oglądać, i stanowczym tonem spytała na koniec czy przyjmuję propozycję, otrzymawszy negatywną odpowiedź rozłączyła się. :)

Zobaczymy jutro jaką propozycję da mi konsultantka, bo jednak nie przyjmę tej oferty jeszcze. Jakoś nie zależy mi na przedłużeniu umowy, no ale zobaczymy może dostane jakaś "super ofertę" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie nie rozumiem o co tu walczyć, przecież te oferty podtrzymaniowe to jakaś kpina. Przeliczcie sobie ile was będzie kosztował pakiet jako nowy klient podpisując umowę na początku miesiąca np. 2 marca.

Propozycja działu podtrzymania klienta:

Optimum HD 86zł + MULTI 40 zł + HD-Optimum Promo 8 zł + MR 10 zł = 144 zł x 13m-cy = 1872 zł

Ten sam pakiet jako nowy klient:

144 zł x 10 m-cy + 3 m-ce gratis + 30 zł za MR w okresie m-cy bezpłatnych= 1470 zł / średnio wychodzi 113 zł/mc.

Różnica 402 zł na korzyść nowego abonenta.

 

Gdzie tu logika jakiejkolwiek przepychanki z mądralami z działu PK ? Po co się napinać, jak nie chcą prowizji za utrzymanie klienta to niech się wypchają, lepiej dać zarobić na prowizji lokalnemu dystrybutorowi

 

Jedno ale. A jak 02.03.12 Ta promocja nie będzie dostępna? Ja ryzykuję i czekam, w razie czego telewizja to nie chleb bez którego nie można się obejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie nie rozumiem o co tu walczyć, przecież te oferty podtrzymaniowe to jakaś kpina. Przeliczcie sobie ile was będzie kosztował pakiet jako nowy klient podpisując umowę na początku miesiąca np. 2 marca.

Propozycja działu podtrzymania klienta:

Optimum HD 86zł + MULTI 40 zł + HD-Optimum Promo 8 zł + MR 10 zł = 144 zł x 13m-cy = 1872 zł

Ten sam pakiet jako nowy klient:

144 zł x 10 m-cy + 3 m-ce gratis + 30 zł za MR w okresie m-cy bezpłatnych= 1470 zł / średnio wychodzi 113 zł/mc.

Różnica 402 zł na korzyść nowego abonenta.

 

Gdzie tu logika jakiejkolwiek przepychanki z mądralami z działu PK ? Po co się napinać, jak nie chcą prowizji za utrzymanie klienta to niech się wypchają, lepiej dać zarobić na prowizji lokalnemu dystrybutorowi

To tak nie działa. Przez 3 miesiące gratis jest tylko pakiet, za opcje trzeba płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszecie tu Drodzy Forumowicze o cenie tych wyższych pakietów w swojej przygodzie z CYFRĄ +...moja aktualna przygoda zaczęła się 29.04.2009 roku pakietem POWITALNY + z opcją CANAL +...od początku otrzymałem rabat na CANAL + za który płacę cały czas 9.95 złotych...cena za wszystko ewoluowała od 19.95...potem podskoczyła na 29.80...w międzyczasie zmieniono nazwę ofert na START z opcją CANAL +...aktualna cena po delikatnej podwyżce jest 30.50 zł...gdy dowiedziałem się, że po 1 marca cena jak mi się wydawało wzrośnie na 36 złotych to złożyłem wypowiedzenie...zwłaszcza iż moja umowa i tak kończyła się 31 maja bieżącego roku...postanowiłem tym manewrem zgłosić się po dobre warunki...i co się okazało...pierwszy konsultant który zadzwonił stwierdził...że nie nie...ten abonament nie będzie wynosił 36 złotych po podwyżce...tylko rewelacyjne 48 złotych !!! i to jest super sprawa bo otrzymuję jeszcze rabat 6 złotowy w stosunku do nowych abonentów...a czas umowy to 19 miesięcy i rewelacyjny dekoder HD w super okazji w darmowym użytkowaniu...dodam, że zależy mi wyłącznie na programach Canal+ bo pozostałe już mam zakupione na odbiornikach Polsatu I telewizji N...twardo obstaję na pozycji, że cena którą do tej pory ponoszę jest maksymalnie adekwatna do wartości produktu i nie zamierzam płacić ani trochę więcej...w zamian co chwila otrzymuję telefony z jakimś pokrętnym marketingowym bełkotem, że lepiej jest płacić więcej bo to wszystko jest super...że inne platformy tak jak N za zbyt niską cenowo ofertę popadły w długi i dlatego zaraz zostaną połknięte przez Cyfrę...i w ogóle, że Cyfra + jest największym dobrodziejstwem i warto jest płacić za ten wspaniały produkt coraz coraz więcej...przyznacie, że to fantastyczne? jeszcze nigdy się nie spotkałem z formułą sprzedaży, w której przekonuje się, że podwyżka jest dla klienta najwspanialszym z możliwych rozwiązaniem...przypominam...z 19.95 skok na 48 złotych...wspaniałe dobrze ponad 100 % drożej...gdzie w użyciu jest ciągle dekoder SD...a dla porównania kilkukrotnie więcej programów z ponad 20 kanałami HD w telewizji N i 500 GB dyskiem kosztuje mnie 54 złote...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już sobie odpuściłemu jak jeszcze raz usłyszę kwotę 86zł za Canal+Optimum poproszę o nie dzwonienie do mnie. Szkoda mojego czasu na takie brednie jakie słyszę że opcja Canal+Optimum za 65zł już nie obowiązuje nie wspominając już o darmowym PVR.

Czas zmienić dostawcę telewizji na N-kę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w wyniku analizy ilości kanałów które my jako rodzina 4-osobowa będziemy oglądać zostajemy jednak przy Cyfrze z opcją C+OPT za 65 zl + karta z Viacess od ORANGE z kanałem NICKELODEON. Największy + dla Cyfry to Mini Mini i możliwość korzystania z własnego dekodera, dzięki któremu mogę "biegać" po orbicie. ŻADNA platforma włącznie z N nie daje takiej opcji. Poza tym posiadając dekoder 9600 Prima, obraz generowany przez procesor PRIMY (STi 7105 - taki sam jaki zastosowano w PACE PVR) miażdży wszystkie dekodery N (korzystają z procesora STi 7111 - taki sam jaki jest w SAGECOM), mnie nie interesuje możliwość nagrywania i jednoczesnego oglądania. W większości filmy / programy nagrywam po 23. Dla mnie najważniejsza jest jakość oglądanego kanału - nawet w v.SD

Najprawdopodobniej będzie jeszcze okazja do złożenia rezygnacji w Cyfrze - i może wtedy będą lepsze promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jak pisalem wczoraj dzisaj telefon do cyfry mila pani po wstepie przedstawila mi warunki takie same jak poprzedni czyli pelna opcja za 157 zl .

spytala czego oczekuje to ja na to ze mysle ze taka oferta to dobra dla nowych a ja jako weteran powinienem dostac jakis gratis ze nie oczekuje nie wiadomo czego ale chociac darmowego PVR i MR za 10 zl .

Pani stwierdzila ze rozumie moje podejscie ale w tym okresie nie ma nic lepszego mowi ze moze cos sie jeszcze pojawi czekamy dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzeciej rozmowie telefonicznej przechodzę z pakietu Superpremium na pakiet C+ Optimum 65zł + Promo HD 8 zł + MR 10zł + do wyboru PVR lub Sagecom za 0 zł umowa na 15 miesięcy.

Padła też propozycja paczki HBO za bodajże 19,90 z której na razie nie skorzystałem , gdyż będę włączał ją przemiennie co drugi miesiąc za 13,50zł

Łącznie za pakiet Superpremium + MR , który wcześniej płaciłem 104zł teraz po podwyżce abo.będę płacił 96,50 zł.

Powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...