Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie dzwonili dzisiaj do mnie abym zostal z Cyfra. I cos mi tu nie pasuje, ale gostek ma dzwonic kolo 15 bo złapał mnie w sklepie.

Do tej pory mialem: Optimum HD za 65zł (to HD to wlacznie z tą opcja gdzie sa wszystkie HD a nie to co teraz zrobili), MR za 1zł i PVR za 5zł. Łacznie 71zł. Po podwyżce mialbym placic 79zł.

 

Gostek dzwoni i mowi ze umowa na 13 miesiecy (aktualnej pozostalo mi 10 pełnych miesiecy) i wszystko co mialem zostaje i mowi ze teraz za to wszystki 62zł. Mozliwe to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem smsa o następującej treści :D Drogi Abonencie, zależy nam, byś pozostał z CYFRĄ+. Przedłuż umowę i skorzystaj z wyjątkowej oferty: umowa na 13mcy, pakiet od 24 zł. Tel(22)2200191 Tia, już widzę wyjątkową ofertę jak dla nowych i jeszcze zapewne bez gratisowych miesięcy :chair:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie obecnie mam pakiet optimum hd c+ w cenie 57 zł ( od 01.03 65zl) wypowiedzenie wysłane, czy mogę ugrać multiroom w cenie 0 zł czyli od 01.03 cena mojego pakiety i mr wynosiła by 65 zl :D ??

No tak jak napisałem wyżej czekam do 29 lutego czyli do ostatniego dnia i będzie darmowy MR :brawo:

A jak nie to pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zaproponowali za kompakt + hd, kanały hd, multiroom i pvr 87 zł, po podwyżce płaciłbym 84 zł, czyli zaproponowali mi droższą opcję. Gdybym chciał wycofać wypowiedzenie to doliczają mi 5 zł dodatkowo do multiroomu nie wiem dlaczego i płaciłbym 89 zł. Na razie im podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko dla zorientowanych:

możliwe, żeby opcja za C+Optimum + MR 65+10 była już niedostępna i żeby ta oferta była wycofana?

 

Pan konsultant w trakcie 3 rozmowy próbował usilnie mi wmówić, że taka opcja jest już niedostępna i mam dwie ewentualności: albo wycofanie wypowiedzenia za kwotę taką jak przed wysłaniem albo nowa umowa na 12 miesięcy z 2 gratis za pakiet (tylko za MR 10 zł) a następne płatne po 96 zł.

 

Nie zgodziłem się bo usilnie czeka na tą propozycję 65+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak czekałem w czerwcu i się nie doczekałem, nawet ostatniego dnia umowy zadzwoniłem, że w takim razie pojutrze biorę jako nowy abonent bo mnie taniej wyjdzie, na co konsultant stwierdził... że mam rację. Ponoć ta opcja jest dla tych co mieli dotychczas maksymalny rabat, czyli 57 za Canal+Optimum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak czekałem w czerwcu i się nie doczekałem, nawet ostatniego dnia umowy zadzwoniłem, że w takim razie pojutrze biorę jako nowy abonent bo mnie taniej wyjdzie, na co konsultant stwierdził... że mam rację. Ponoć ta opcja jest dla tych co mieli dotychczas maksymalny rabat, czyli 57 za Canal+Optimum...

Nie wierz w takie bajki. Jak będą chcieć to dadzą bez problemu 65zł nawet jak nie miałeś 57. Tak samo jak wcześniej dawali 57 mimo że nic nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie wypisuje jeden konsultant maile. Już drugi raz "w dniu dzisiejszym próbowałem się z panem skontaktować, lecz bezskutecznie i proszę o kontakt itd." Najśmieszniejsze że nie mam żadnej informacji o czyimś telefonie.Oni naprawdę mają nas za ciołków którzy nie umieją sprawdzić w komórce połączeń, nie mówiąc już o ofertach które proponują (gorsze niż dla nowych) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...