Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie wczoraj dzwonił konsultant c+hbo superpremium w starej cenie tj. 114 zł ( podpisałem umowę w listopadzie 99+15 multiroom).Na 108 + 0 multiroom nie chciał się zgodzić. Jak nie to nie. płakał nie będę poczekam do końca lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką najlepszą ofertę można teraz uzyskać na zestaw:

 

Canal+ Optimum HD

HBO HD

HD Optimum 12 kanałów (tak, zależy mi na Animal Planet HD)

Multiroom

PVR HD Pace

 

W tej chwili mam Prestiż HD, wypowiedzenie wysłane i był już pierwszy telefon od konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wczoraj dzwonił konsultant c+hbo superpremium w starej cenie tj. 114 zł ( podpisałem umowę w listopadzie 99+15 multiroom).Na 108 + 0 multiroom nie chciał się zgodzić. Jak nie to nie. płakał nie będę poczekam do końca lutego.

 

myślę że się doczekasz. ja dostałem to na takich warunkach jak piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilkunastu telefonach z ich strony w końcu dało radę ale z duża łaską.

Canal+ Optimum za 65zł

MR za 10zł

Optimum HD Promo za 0zł

Umowa na 13 miesięcy.

o widzę że już Cyfra pomału wymięka, C+Opt za 65 + HD promo za 0 :brawo:

na taki układ to ja już mogę walczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłuzona na pakiet KOMPAKT od marca za 38 zł na 13 miesięcy do tego 3 m-ce free opcja HD kompakt bez konieczności przedłużania. Ogólnie straciłem miesiąc gratis - poprzednią umowe podpisywałem w grudniu, ale podwyżka zminimalizowana do ok. 3 zl miesięcznie plus opcje gratis na 3 mies. Oczywiście dekoder HD za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy telefon ze stron C+:

 

1. C+ Optimum HD - 72 PLN

2. Multiroom - 15 PLN

3. dekoder HD PHILIPS DSR 6201 przystosowany do odbioru NTC - w bezpłatną dzierżawą

4. HD Promo 3 za 0 PLN + 10 miesięcy za 8 PLN

Umowa na 13 miesięcy.

 

Trochę dziwny konsultant - nie słuchał co do niego mówiłem - i oczywiście SUPER PROMOCJA - lepszej nie będzie. powiedziałem aby poprawili ofertę i zadzwonili za parę dni lub umowę całkowicie rozwiążę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dzwońcie nigdy jako pierwsi bo zawsze się tak kończy :censored:

Nie wiem czy zawsze .

W moim przypadku było tak ; zadzwoniłem pod koniec stycznia zapytać czy dotarło moje wypowierdzenia i czy jest zarejestroweane w systemie . Konsultant powiedział mi że

wypowiedzsenier dotarło [wysłane listem zwykłym] i jest zarejestrowane .

Zapytałem go za ile mi zaproponuje canal+optimum tak bym wycofał wypowiedzenie .

Odpowiedział że mogę mieć ten pakiet za 72 zł od marca.

Powiedziałem konsultantowi prawdę że jestem inwalidą II grupy , żyję tylko z renty ,

cyfrowa tv jest dla mnie oprócz komputera jedną z niewielu rozrywek w codziennym życiu .

I powiedziałem konsultantowi że na forum satkuriera inni piszą że dostali ten sam pakiet za 57 zł.Konsultant chwilę pomyślał i odrzekł ; noo to panu dam ten pakiet za 57 zł w lutym a od marca bedzie po 65 ... Więc wydaje mi się że w tej cyfrze to jest jakaś loteria i bałagan :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robertino póki co nikt nie dostał propozycji niższej niż dla nowych czyli 62 PLN

Tym razem ja wykonałem telefon do Cyferki.

Propozycja Optimum HD bez C+ 54pln.Czyli jestem pierwszy z taką propozycją :brawo:

Na C+ mi nie zależy.

Oczywiście jeszcze do tego HD Promo przez pierwsze trzy miesiące 0pln.Później możliwość rezygnacji z tej opcji.

Chyba się skuszę na tą propozycję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja za pakiet Canal+Optimum + Multiroom będę płacił w 2012roku ŚREDNIO 59zł/miesiąc!

I oczywiście prosze powstrzymac komentarze w stylu "chyba z sąsiadem na pół" bo szkoda

mi czasu na czytanie takich bredni.

Aby mieć taką ŚREDNIĄ cenę wystarczy tylko mądrze pokalkulować i mądrze korzystać

z aktualnych promocji.

I uważam że niema sensu płaszczyć się przed konsultantami, prosząc o kilka złotych więcej rabatu.

Tak jak napisałem wystraczy tylko mądrze koszystać z aktualnych promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...