Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przypomnę wszystkim niedowiarkom, że nie ma możliwości uzyskania taniej pakietów niż to jest widoczne na stronie internetowej C+. Owszem można liczyć na jakieś gratisy różnego rodzaju i w przeróżnych konfiguracjach, ale z ceny pakietu nikt nie zejdzie, więc każdy post, że dali mi C+Optimum taniej niż 86pln jest bzdurą.

Piszesz bzdury i tyle Ci powiem. Wczoraj wykonałem telefon do Cyfry i zaoferowali mi C+ Optimum za 65zł (obecnie płacę 57zł), MR za 10zł i PVR początkowo za 15zł później za 10zł. Umowa na 13 miechów! Chciałem PVR za free, to kazali mi przedzwonić pod koniec miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę wszystkim niedowiarkom, że nie ma możliwości uzyskania taniej pakietów niż to jest widoczne na stronie internetowej C+. Owszem można liczyć na jakieś gratisy różnego rodzaju i w przeróżnych konfiguracjach, ale z ceny pakietu nikt nie zejdzie, więc każdy post, że dali mi C+Optimum taniej niż 86pln jest bzdurą.

Piszesz bzdury i tyle Ci powiem. Wczoraj wykonałem telefon do Cyfry i zaoferowali mi C+ Optimum za 65zł (obecnie płacę 57zł), MR za 10zł i PVR początkowo za 15zł później za 10zł. Umowa na 13 miechów! Chciałem PVR za free, to kazali mi przedzwonić pod koniec miesiąca.

 

 

Kolega ''RIGIDIGI" już 2 dni temu mi nie wierzył.Dali mi oferte SUPERPREMIUM 95zł na 6 mieś+108 na kolejne 6 mieś.Starego Philipsa PVR za 10 zł.Mam umowe do końca kwietnia 2012 wiec teraz juz moge negocjować.Na razie czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blueman to juz sam powinieneś sobie odpowiedziec dlaczego zaproponowali Ci taka cenę.

Masz obecnie maksymalny rabat(42zł) i tylko dla takich osób jest dostepna oferta przedłużeniowa C+Optimum za 65zł.

Dla reszty klientów ta oferta nie istnieje!

 

Natomiast co do Rigidigi to uważam, iż jest to jedna z bardziej wiarygodnych osób na tym forum,

nie natomiast jak fałszywy prorok, głosiciel metnych informacji -777!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zgodziłem się jeszcze w styczniu na C+ Optimum + Optimum HD (z AP HD) + *Pace PVR 500 za wszystko razem 83zł od marca.

Dodatkowo mogę dokupić MR za 10zł/m

 

* Pace PVR 500 mam od 2009 roku (ten sam cały czas :jupi: ) za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum jest tylko tak że nie to nie możliwe, na pewno tego nie dostałeś...

 

Dwa posty niżej, a nie to taką ofertę mogłeś dostać bo masz maksymalny rabat, ale nikt inny jej nie dostanie.

 

W cyfrze macie cały dział który pisze w tym temacie, robicie to na nadgodzinach, premie za to wypłacają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

87zł w tym Canal+ Optimum za 57zł obecnie, a biorąc ofertę z wczoraj płaciłbym 85zł, ale chcę powalczyć o darmowego PVR'a. Nie wiem czy z tym darmowym dekoderem mi się uda, ale spróbuję.

 

blueman w zeszłym roku przedłużyłem umowę w ostatnim dniu jej trwania, a chodziło oczywiście o darmowego PVR-a Philipsa. 9 razy szanowni konsultanci dzwonili i kiedy dopytywałem o PVR-a to niestety nie dało rady. Przedostatni telefon informował mnie o stuprocentowym rabacie na Philipsa przez 12 miesięcy przy 13-to miesięcznej umowie.Odmówiłem, ponieważ nie chciałem płacić ani złotówki za coś, co wcześniej miałem bez kosztów. W ostatnim dniu konsultant zadzwonił i poinformował mnie,że jednak będzie dla mnie "pudło" przez 13 miesięcy za darmo. W ostatnim dniu powtarzam, może warto więc poczekać-pozdrawiam.

 

umowa do końca lutego,dzisiaj dzwonili pierwszy raz, przesunąłem ich na wieczór-zobaczymy z czym wyskoczą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz 5891 a jaki pvr ci zaproponowali ? jak pace to biore tez takie cos.

Janie kluczyk wcale nie jest prawda,ze te 42zl upustu na canal+optimum jest dla tych co juz wczesniej takowy mieli mam na mysli maksymalny bo ja mialem 19,10 znizki na optimum i 12zl znizki na canal+ na umowie wygasajacej z koncem lutego a lacznie placilem 78,70 a teraz mi zlozyli tez ze znizka 42zl na optimum-canal+ takze mysle ,ze to zalezy od konsultanta i od szczescia i od naszego podejscia do negocjacji a jesli chodzi o opcje superpremium z PVR i MR za darmo to sie oplaca bo zauwazmy ,ze w opcji superpremium jest juz HBO i paczka 12 kanalow HD a do tego MR jeszcze trzeba doliczyc i PVR a jak by ktos wzial to osobno nawet przy maksymalnym rabacie 42zl na canal +optimum plus HBO za27zl plus MR za 10zl plus PVR nawet za free i plus paczka 12kanalow HDza11zl to wyszloby niech policze 65+27+11+10+0=113zl czyli w sumie niewiele 5 zl roznicy i darmowy PVR dobrze by bylo jakby dali pace 500gb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem email do i się okazało że jak wycofam wypowiedzenie to będę płacić 83zł za Optimum C+, MR, Pakiet HD Promo (teraz 70zł)

A jak nie wycofam bo dziś znów dzwonili to będę miał ofertę za ponad 100zł jako super promocje za to samo.

Czegoś tutaj nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj jeszcze raz ZE ZROZUMIENIEM to co napisałem - chodzi mi o Zdzisława140 i o tych co

piszą że jak ktoś wie cos innego niż oni to od razu musi to być pracownik Cyfry, który klepie na forum

po godzinach. Opanujcie sie ludzie!!

 

Wpadasz tu jak alfa i omega i walisz tekst że ktoś czegoś nie może, a jak może to i tak nikt inny tego nie dostanie, budujesz faze brać co dają i nie pytać, wiem że jak pracujesz na przedłużeniach to chciałbyś mieć samych klientów gdzie dzwonisz, dajesz to z czego jeszcze wpada prowizja dziękuje i dobranoc.

 

Ja po swoich przejściach z przedłużeniem rok temu, po reklamacji, bo jedno ustalam, drugie dostaje zapisane w aneksie, po drugiej reklamacji, gdy uznana gwarancja w zeszłym roku miała nie być uwzględniona w tym itd, mam do cyfry podejście jak do jeża. Ma swoje plusy które mnie zachęcają ale nie zamierzam wam ułatwiać życia żebyś na infolinii miał łatwą i przyjemną dniówkę z super przedłużeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...