Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie wypowiadalem umowy,poprosilem tylko o info jak bede placil od marca i przyszlo mi to:

odpowiadając na e-mail, informuję, że w związku ze zmianą cen, od marca 2012 roku będzie Pan płacił:

 

- 10 zł za usługę MULTIROOM (standardowa stawka 20 zł miesięcznie),

- 65 zł za Zestaw Promocyjny CANAL+ OPTIMUM (standardowa stawka 107 zł miesiecznie),

- opcja dodatkowa HD OPTIMUM PROMO za 8 zł miesięcznie.

 

Po tych zmianach opłata abonamentowa za marzec 2012 roku wyniesie 83 zł.

nadmieniam,ze rabat mam max,czyli te 42zl,hd promo bez promocji,czyli 8zl...a czytajac te posty jak wam proponuja c+optimum za 65 to pytam sie po co te wypowiedzenia skoro daja standart po podwyzce?a napewno nie dadza hd,multiroomu w promocji za free bo wtedy warto byloby wypowiadac,a tak szkoda tych 6 zeta na poczte polska:)pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiedzenie zarejstrowane i w zwiazku z tym mam pytanie, wyslac im meila ze swoja propozycja czy czekac na telefon?

Czekaj na telefon, bo wyjdzie na to, że ci zależy :curious:

Litości... ja zawsze dostawałem warunki z forum po SWOIM telefonie do Cyfry...

Dostał ktoś dzisiaj (poza 777) ofertę 53/65?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 zł rabatu na optimum C+ to zniżka obowiązująca do 31 stycznia br. narazie nie ma nic lepszego niż 21 zł rabatu na ten pakiet, sugestia konsultanta że może będzie coś lepszego w połowie miesiąca;) moja zniżka to 15 zł na optimum i MR gratis czyli -20 zł, chyba uzbroję się w cierpliwość i poczekam na coś lepszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

222200191 to nr.do dzialu utrzymania klienta naszej kochanej platformy:),a od czego zalezy rabat?od humoru osoby po drugiej stronie sluchawki,gosc z ktorym ustalalem przedluzenie w grudniu zgadzal sie na wszystko co bylo do dostania w grudniu 2011:) i nie robil mi problemow,bo wiedzial ze i tak od marca 2012r.zaplace 13zl wiecej:)))a moj staz?moze3 a nie wiecej jak 4 latka:) i tak na marginesie to nikt nie szanuje starego abonamentowca,liczy sie nowy wynik z ulicy i statystyka pozyskania nowego czlowieczka,troche to bezduszne..pozdrowki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po rozmowie z konsultantką nie dostałem jeszcze propozycji (wypowiedzenie zarejestrowane ale w systemie jeszcze nie przeszło), w trakcie rozmowy powiedziałem że za pakiet C+OPT + MR + HDOPT PROMO mogę płacić max 80 pln. konsultantka na to że musi coś sprawdzić, chwila ciszy i słychać w głosie szkoda ale jeszcze nie mogę Panu zaprezentować oferty. Sam jestem na słuchafonach w największej sieci kom w PL na tzw Hot Line, więc z czystym sumieniem stwierdzam na dziś można wytargować więcej niż 80 pln za takie zestawienie. Uważam że watro poczekać, jeszcze dzwonić, pisać, pytać, itp, itd, robić listę kontaktów ze statusem przyjacielski w SMS i targować ile wlezie. Można mniej niż 80 pln... Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To co podales to 65+10+8=83 PLN.

Dla osob majacych maksymalny rabat to bylo/jest(?) dostepne od reki.

 

Raczej cena pakietu nie zejdzie ponizej 65 PLN ale licze ze dorzuca gratis paczke HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pakiet KOMPAKT oraz C+ i płacę 70 zł . umowa kończy mi się pod koniec lutego . Cyfre mam juz kilka lat . I tu pytanie chciałbym zostać przy KOMPAKT i C+ tym razem juz z Canal HD . Promocja teraz wygląda tak : 62 zł i 3 miechy darmo . Co doradzicie jako stały klient jeszcze spróbować wynegocjować ? Może dekoder z dyskiem ? poradźcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do nich napisałem z propozycją wycofania wypowiedzenia i zobaczymy co odpowiedzą:

Witam. Jestem w trakcie wypowiedzenia umowy w związku z podwyżką cen. Jestem w stanie wycofać wypowiedzenie umowy jeśli dostanę następującą ofertę:

- Pakiet Canal+ Kompakt w cenie 47zł przez cały okres umowy

- Dekoder Pace PVR HD z 20zł rabatem na cały okres minimalny,

- Opcja HD Kompakt z rabatem 11zł przez cały okres umowy(Uprzejmie oznajmiam, że u konkurencji kanały HD są w pakietach i nie trzeba ich dokupować jako opcję dodatkową)

- Bez opcji multiroom z której chcę zrezygnować. Proszę o kontakt, jeżeli moja propozycja zostanie spełniona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...