Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piszcie co udało wam się wynegocjować. U mnie 6lat z C+ Do tej pory optimumC+ i HBO za 84zł. Teraz po wypowiedzeniu umowy (koniec z końcem stycznia) dzwoni konsultant i proponuje OPT C+ za 64zł + HBO 27zł czyli 91zł. Mówię że to śmieszne jest a gość mi mówi że to tylko 1.6zł gorzej niż nowi klienci i oferta jet super (;0)) nawet dodatkowa paczka multi nic nie wnosi. Cena standard 64 + 40= 104 na 15 mieszków. A jak tam wasze negocjacje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Wczoraj pisałem maila do cyfry w związku z rozwiązaniem umowy przez nowe ceny, oczywiście Pan ubolewał, że chce zrezygnować - ale uprzedził, że mogę wysłać pismo i zrezygnuję z usług Cyfry.

Bardziej interesuje mnie wypowiedzenie umowy i podpisanie nowej na "lepszych" warunkach.

Interesuje mnie:

Kompakt Canal+ (ew. OptimumC+ za 57zł)

Multiroom (jest opcja dostać za 5zł m/c - na cały okres?)

 

Jest szansa takie coś dostać, z Cyfrą jestem dość długo, warto próbować?

Proszę o pomoc! Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś nastala ta niepokomna chwila : oto takie warunki dostalem a 2 dni temu za nic nie było dla mnei takeigo czegos

canal+opticum 57zł

hd premium 8zł

multirum 5 zł

wynajm tunera hd(sagemcom) --wynajm 0 zł

70 zł calość a po 1 marca 83 zł eh

Zrypałeś. Trzeba było walczyć o PVR za free i nie brać opcji HD do pakietu w umowie. Uruchamiałbyś opcję przez ICA i za 2 miesiące, płaciłbyś jak za jeden, czyli jeden miesiąc miałbyś zawsze za free przy włączeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

W listopadzie 2011 przedłużyłem umowę na następujących warunkach: canal+optimum-99,-zł, opcja multi-10,-zł, hd optimum-100% rabatu, multiroom -15,-zł, pvr-5,-zł (niedziałający moduł v11). Wcześniej miałem prestiż hd+ z tv, wypowiedzenia nie wysyłałem. W związku z aneksem od marca 2012 miałbym płacić o 13,-zł więcej (8,- za pakiet oraz 5,- za multiroom).

Moje pytanie brzmi następująco. Jakiej ceny za tą samą ofertę można spodziewać się po wysłaniu wypowiedzenia, najlepiej z gwarantowaną ceną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam pytanie dotyczące możliwości wypowiedzenia umowy ze względu na rzekoma zmianę cen od marca 2012. W listopadzie ojciec mój dostał informację o zmianie regulaminu w którym nie było jakiegoś tam kanału ale on nie zwrócił na to w ogóle uwagi.

Czy jest jeszcze możliwość wypowiedzenia lub czy będzie taka możliwość po wprowadzeniu zmiany cen w marcu czy o zmianach cen mówił juz wczesniej wyslany do ojca regulamin i teraz to juz po zawodach?

Obecnie ma Optimum (bez hd) z MR. Przedłużał jakoś latem umowę telefonicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spieraj się ze mną, bo wiem lepiej.
Jakby Ciebie słuchali to by w zimie w sandałach chodzili.

Nie ma żadnego zobowiązania przy opcji HD Optimum promo, przy przedłużaniu umowy..

Kolego piszesz bzdury. Czytałeś co napisałem? Przecież ja doradziłem, że mógł kolega wziąć opcję HD Optimum za 11 i włączając ją co 2 miesiąc płaciłby 5.5zł a nie 8zł za wybrakowany pakiet (bez Animal Planet HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...