Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

bratu kończy się umowa i chciałbym wiedzieć ile aktualnie da się utargować za pakiet KOMPAKT (sam - bez canal+, bez żadnych tam hd pakietów i hbo)? Dla nowych jest za 38 z 3 miechami za 0 (biorąc 2 stycznia wychodzi 28,5 zł/miesiąc)ale jak się skończy jego umowa w lutym to pewnie już nie będzie tej promocji dla nowych. Możnaby oczywiście wziąć ją teraz i mieć przez miesiąc dwa abo na raz. Ale problem w czym innym. Brat mieszka za granicą, w Polsce będzie najwcześniej w lipcu i musiałby odsyłać aktualną kartę a ja musiałbym wziąć umowę na siebie i wysłać mu nową - a jeszcze ta nasza kochana poczta lubi coś zgubić. Lepiej więc byłoby wynegocjować przedłużenie na podobnych lub trochę gorszych warunkach. Jest dużo informacji na temat wyższych pakietów, a o tym trudno coś znaleźć(przeszuakłem wątek w miarę dokładnie). Jeśli ktoś ostatnio negocjował ten pakiet to proszę o informację...

 

P.S. Życzę wszystkiego naj,naj,naj w nowym roku. Świetne forum - zastanawiałem się nad wypowiedzeniem umowy i tu się ostatecznie zdecydowałem. Korzystając z doświadczeń innych załatwiłem sobie c+optimum za 57 zamiast 94 jakie płaciłbym przez ostatnie 5 miesiący umowy i sagemcoma za 0 zł...

 

Przedłużając umowę,otrzymałem pakiet Kompakt za 38 zł na 19 miesięcy,nawet się specjalnie nie targowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

bratu kończy się umowa i chciałbym wiedzieć ile aktualnie da się utargować za pakiet KOMPAKT (sam - bez canal+, bez żadnych tam hd pakietów i hbo)? Dla nowych jest za 38 z 3 miechami za 0 (biorąc 2 stycznia wychodzi 28,5 zł/miesiąc)ale jak się skończy jego umowa w lutym to pewnie już nie będzie tej promocji dla nowych. Możnaby oczywiście wziąć ją teraz i mieć przez miesiąc dwa abo na raz. Ale problem w czym innym. Brat mieszka za granicą, w Polsce będzie najwcześniej w lipcu i musiałby odsyłać aktualną kartę a ja musiałbym wziąć umowę na siebie i wysłać mu nową - a jeszcze ta nasza kochana poczta lubi coś zgubić. Lepiej więc byłoby wynegocjować przedłużenie na podobnych lub trochę gorszych warunkach. Jest dużo informacji na temat wyższych pakietów, a o tym trudno coś znaleźć(przeszuakłem wątek w miarę dokładnie). Jeśli ktoś ostatnio negocjował ten pakiet to proszę o informację...

 

Sam Kompakt jest za 38 zł i ani grosza mniej. Z kilkoma konsultantami próbowałem i nikt nie chciał zejść z ceny. Próbowałem z wyższym pakietem i podobnie. I tak według nich jest już promocyjna. Jedynie multiroom za 5 zł. Według mnie po prawie 4 latach mogliby coś opuścić ale skoro im nie zależy... Czekam teraz aż pocztą na dniach będę miał dekoder z Nki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ze swojej winy mam teraz komplikacje z Cyfrą. Kończy dziś mi się umowa. Dopiero dziś wysłałem wypowiedzenie. Za styczeń zapłacę 200zł...

Dzwoniłem dziś żeby negocjować szczegóły przedłużenia umowy. Tak jak większość tu chciałem Optimum za 57zł + HBOHD + PVR + MR. Gość mnie zlał, prawie wyśmiał - zaproponował 116zł za to wszystko, przy umowie na 19 mcy. Sytuacja patowa. Co zrobić?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za spam, bo zadawałem to pytanie już dwa dni temu, ale nikt mi nie odpowiedział. Dlatego ponawiam :)

 

Umowe przedłużałem już miesiąc temu na C+Optimum za 57zł/mies. i wykup sagemcoma za 129zł. Do tej pory go nie wykupiłem. Czy jest możliwość wzięcia go na bezpłatne użytkowanie (bo teraz jest nawet bez aktywacji) zamiast kupowania, jeśli już doszedł mi ten papier ze zniżką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ze swojej winy mam teraz komplikacje z Cyfrą. Kończy dziś mi się umowa. Dopiero dziś wysłałem wypowiedzenie. Za styczeń zapłacę 200zł...

Dzwoniłem dziś żeby negocjować szczegóły przedłużenia umowy. Tak jak większość tu chciałem Optimum za 57zł + HBOHD + PVR + MR. Gość mnie zlał, prawie wyśmiał - zaproponował 116zł za to wszystko, przy umowie na 19 mcy. Sytuacja patowa. Co zrobić?

Pzdr

 

Dzwoń jeszcze dziś, może trafisz na kogoś bardziej wyrozumiałego, a jak nie to musisz "zmęczyć" tą opłatę za styczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ze swojej winy mam teraz komplikacje z Cyfrą. Kończy dziś mi się umowa. Dopiero dziś wysłałem wypowiedzenie. Za styczeń zapłacę 200zł...

Dzwoniłem dziś żeby negocjować szczegóły przedłużenia umowy. Tak jak większość tu chciałem Optimum za 57zł + HBOHD + PVR + MR. Gość mnie zlał, prawie wyśmiał - zaproponował 116zł za to wszystko, przy umowie na 19 mcy. Sytuacja patowa. Co zrobić?

Pzdr

 

Z racji późnego wysłania rezygnacji,twoja pozycja negocjacyjna jest na obecną chwilę słaba,chyba,że rzeczywiście jeszcze dziś zadzwonisz i coś uzyskasz,a jeżeli nie,to jak napisał ktoś wyżej,musisz zapłacić za styczeń pełną sumę.Prawdopodobnie firma chce wyegzekwować tę dużą kwotę,zresztą zgodnie z prawem.Powiedz konsultantowi,że w wypadku nie uzyskania lepszych warunków,rezygnujesz z operatora po rozwiązaniu umowy.Może to coś da,jak nie, to musisz zadecydować co zrobić ostatecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością zaproponują lepsze warunki,mam jednak pewną radę...przemyśl sobie dobrze co najczęściej oglądasz,a tym samym za co warto płacić.Do prawie końca listopada miałem prawie wszystkie opcje,następnie zszedłem na zwykły kompakt plus mezzo.Jak tak się zastanowię ile przedtem wydałem niepotrzebnej kasy,to włos się jeży.Ile i co my tak naprawdę oglądamy.Mam splitter,który obsługuje bardzo sprawnie od dłuższego czasu trzy tv i to wystarcza.Platformy jak warunki polskie są drogie,stąd moje wynurzenia do zastanowienia się,chyba,że ktoś ma kasę i dużo ogląda...wtedy oszczędności nie mają znaczenia.Pozdrawiam w Nowym Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem juz po 5 rozmowach telefonicznych (4x oni dzwonili, raz ja), a ja jak mantre powtarzalem "Chce HBO Superpremium (za 99zl) oraz PVR i Multiroom za 0zl", odpowiedz za kazdym razem taka sama "Nie ma takiej oferty (...)"

 

W tym temacie było wielokrotnie wałkowane, że oferta, której oczekujesz jest absolutnie nieosiągalna, więc nie wiem co Cię tak zbulwersowało? Po prostu nie mają takiej oferty i tyle... No chyba, że mają zrobić taką promocję, bo jeden klient sobie tego życzy - dziecinada...

Wystarczy trochę pokombinować i można dostać takie warunki jak chciałeś, tylko pod inną nazwą. Ja np wynegocjowałem:

C+Optimum - 57zł

HBO HD - 27zł

PVR - 10zł

Multiroom - 5zł

HD Optimum - 0zł

Plus Filmbox na 4 miesiące za darmo

Czyli dokładnie to samo, co chciałeś (plus Filmbox!) za dokładnie tyle ile chciałeś tyle, że pod inną nazwą. Można?

Co do dekodera racja - sprzęt "enki" śmiga aż miło. Miejmy nadzieję, że w ramach fuzji wcześniej czy później i abonentom Cyfry będzie dane dysponować takim sprzętem.

 

Jaka dziecinada? Jedni radza upierac sie przy swoim nawet jak nie ma takiej oferty, inni to nazywaja j/w - no sorry....

 

Nie pisalem juz o tym, ale to byla jedna z rzeczy co chcialem, potem juz pytalem o C+Optimum i max co mi dawali to oferta na 15miesiecy i do tego 1zl drozej niz w opcji HBO Supermium, smiech na sali ta cyfra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do@sierra76

Śmiech na sali to mnie ogarnia jak czytam takie wypowiedzi :jupi:

Za pakiet C+Superpreminum jako nowy byś zapłacił: 99 pln za pakiet+ 10 PVR i 5 multiroom= 114 pln

kolega Mr.Hankey za to samo + Filboxy (4 m-ce) zapłaci 99 pln

Czyli dokładnie tyle ile chciałeś ( superprem 99 +PVR za 0 i multiroom za 0=99pln)

Radze nauczyć się liczyć i czytać ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego, teraz gdy mój ojciec przedłużył umowę, mamy pakiet optimum, optimum hd i dekoder pace pvr, w sumie płacimy 74 zł lub coś koło tej sumy i wszystkie canal plusy nie działają, a konsultantka powiedziała, że to ponad 100 zł, jeżeli chcemy jeszcze c+. Ktoś zrobił w jajo mojego ojca czy on coś s[beep]ył. Dziwna sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego, teraz gdy mój ojciec przedłużył umowę, mamy pakiet optimum, optimum hd i dekoder pace pvr, w sumie płacimy 74 zł lub coś koło tej sumy i wszystkie canal plusy nie działają, a konsultantka powiedziała, że to ponad 100 zł, jeżeli chcemy jeszcze c+. Ktoś zrobił w jajo mojego ojca czy on coś [beep]. Dziwna sytuacja.

Bo masz pakiet Optimum a nie C+ Optimum Teraz trzeba dokupić CANAL+ HD za 30 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojcu wyraźnie tłumaczyłem co ma wziąć, ale wiadomo, canal plus optimum, a optimum, mógł powiedzieć tak czy inaczej, gościu od nich też może jakiś cwany. Teraz, po telefonie do nich, mam pakiet canal+optimum i w płatnościach 77zł. Rozumiem, że zaraz mi podskoczy rachunek o 30 zł. Ile kosztuje zerwanie umowy? Też promocje zrobili wieloletniemu klientowi. A wydzwaniali kilka razy i ojciec przedstawiał ofertę, jaką oczekuje i dopiero po konsultacjach się zgodzili. Nie rozumiem tego. Za coś, co i właściwie mocno przepłacam, tyle cyrku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...