Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chce zrezygnowac z usłyg cyfry jelsi nie uznaja mi pisma o zmianie regulaminu ( dzownilem do nich prosilem o wyslalnie ponowane ale znowu nie wyslali ) to rezygnacje nastapi z dniem kiedy otrzymaja pisma i zapalce 300 zl czy wyglada to inaczej ?

Ja miałem podobnie. Nie otrzymałem nowego regulaminu i zadzwoniłem do nich i ich o tym poinformowałem. Powiedzieli, żeby napisać do nich pismo z reklamacją, że nie otrzymałem nowego regulaminu. Powiedziałem, że nie będę tracił czasu i znaczka pocztowego. Napisałem wypowiedzenie, a w nim zawarłem skąd dowiedziałem się o zmianie regulaminu (internet), gdyż chcieli, aby była taka adnotacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wczoraj przedłużyłem umowę

Canal+Optimum na 15 miesięcy za 57 zł

Wcześniej 3 rozmowy telefoniczne i ten sam pakiet zawsze był proponowany za 69 zł

Wczoraj policzyłem z konsultantem ile kosztowałby mnie ten pakiet przy podpisaniu nowej umowy.

Wyszło niewiele więcej nie te 57zł wiec z przedłużeniem nie było już problemów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ich propozycja i co telefon to coraz lepsza.W sumie to na Canal+ mi nie zależy tylko na samym Optimum.Sam Optimum bez plusa to koszt 54pln.Podobno taniej się nie da.Kwota taka sama jak przy zawieraniu nowych umów.Ale w sumie na to samo wychodzi bo przy gołym Optimum multiroom jest w cenie 15pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+Kompakt tylko 10 zł taniej (47) ale do niego nie dostaniesz już HD Optimum tylko HD Kompakt. Do C+start (37) już chyba żadnego HD nie dobierzesz poza tym co w samym pakiecie.

 

ps. cardinale ma rację, nie marudź tylko bierz co dają bo to najlepsza oferta. Ostatecznie tego HD Optimum nie musisz brać przy przedłużaniu, możesz dobrać później (podobnie jak inne opcje). Bo możesz mieć pecha i drugi raz tej samej oferty nie powtórzą (były już takie przypadki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny telefon z Cyfry+.

Canal+ Optimum 57pln

HD Optimum 11pln

MR 5pln

PVR 0pln

Umowa na 15 miesięcy.

To chyba jest max jaki można z nich wycisnąć :/

No cóż czekam dalej...

 

Jako pracownik desabo z ciekawosci zapytam jaka oferte chciałbys otrzymac? co Ci nie pasuje w tej ofercie? bo to co dostales to jest max i jezeli liczysz na cos wiecej to poki co mozesz walic glowa w mur a i tak nic nie osiagniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...