Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się po bojach udało przedłużyć warunki na takich jakie chciałem (a chciałem jak najtaniej, bez większych potrzeb):

 

Canal+Optimum za 57zł + 10zł za PACE PVR, umowa 15 miesięcy. Wychodzi 67zł za całość, podczas gdy teraz płaciłem 88 za to samo.

 

ps: telefonicznie nie szło tego załatwić, ale e-mail do nich, 2 dni oczekiwania i sprawa załatwiona w ciągu 5 minut rozmowy. Dodam że nie wysyłałem żadnego wypowiedzenia w związku ze zmianami w regulaminie, po prostu kończyła mi się umowa w styczniu, okres minimalny to koniec stycznia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po drugim telefonie z Cyfry.Nic ciekawego nie proponują.Interesuje mnie pakiet Canal+HBO Superpremium.Zaproponowano mi go za 99pln z umową na 19 miesięcy :lol2:

Śmiechu warte!!! Czekam na dalsze propozycje.

Taniej napewno nie dostaniesz.Teraz tylko walcz o PVR za 0 zł Albo przenieś się do N i wykup N Premium za 35 zł i oglądaj powtórki na 4 kanałach. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo1974 w Twoim przypadku podejrzewam że skoro chcesz MR za 5 zł to PVR zaoferuja Ci za 10 zł.
Nie ma żadnych zależności w cenach MR->PVR. Nie twórzcie kolejnych mitów..
Właśnie jestem po drugim telefonie z Cyfry.Nic ciekawego nie proponują.Interesuje mnie pakiet Canal+HBO Superpremium.Zaproponowano mi go za 99pln z umową na 19 miesięcy :lol2:

Śmiechu warte!!! Czekam na dalsze propozycje.

Śmiechu warta to jest Twoja postawa.. Chcesz się posępić na 4pln to sobie weź C+Opt + HDOptimum + HBO. Będziesz miał 95pln i umowę na 15 miesięcy.

Naprawdę ta Wasza walka o każdą złotówkę jest czasem niepoważna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto walczyć o Canal+ HBO superpremium- 99, PVR 0 oraz multiroom 5zl, 19msc. jest to jak najbardziej osiągalne. Ja właśnie takie warunki wynegocjowałem- pisałem o tym parę stron wcześniej- i na początku usłyszałem, że warunki wzięte z kosmosu- ładnie podziękowałem i się rozłączyłem a po paru dniach przy następnej rozmowie nie było problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa dni temu przez tel wzialem

canal optimum 57zl

mr 5zl

pvr 15zl

razem 77

 

zdaje sie ze moglem wycisnac pvr za 10 bo przy tej kwocie to nie ma za 0 ale te 5zl jakos przezyje tym bardziej, ze 20zl za mr+pvr jest dobra cena

szkoda tylko ze na 15 m-cy, najchetniej bym podpisal na 24 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda - nie zmienia. Zwłaszcza w mojej sytuacji, w której do tego 56 zł, dział utrzymania nie chciał zejść z multiroomu poniżej 15 zł i opcji eXXXtra na oczekiwaną kwotę 6 zł, więc oferta w sumie gorsza niż dla nowych. Propozycję zatem odrzuciłem, ale warto zauważyć, że operator robi się bardziej elastyczny :) Może na święta jednak lekko zmodyfikują ofertę utrzymaniową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale w mojej sytuacji korzystniejsza jest na dzień dzisiejszy nowa umowa. Dotychczas mam C+kompakt za 47 zł, więc 57 zł za C+optimum należy mi się już "z automatu", a do tego walczę o opcje dodatkowe przynajmniej jak dla nowych: multiroom za 5 zł, eXXXtra za 6 zł, optimum HD promo za 8 zł. Jako nowy klient miałbym te opcje w podanych cenach bez łaski, C+optimum w średniomiesięcznej cenie 58,50 zł, pierwszą płatność (w wypadku podpisania umowy np 2 stycznia) dopiero w maju i możliwość dobrania 2 nowych dekoderów, które w sytuacji, gdy korzystam ze swoich od razu można spieniężyć. Pomijam fakt, iż pewnie przed upływem tych 15u m-cy nowej umowy nadarzy się jakiś powód do rozwiązania umowy bez konsekwencji, więc średniomiesięczna cena pakietu głównego zrobi się jeszcze atrakcyjniejsza... A takie moje przemyślenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...