Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na pierwszy kontakt spodziewałem się słabej oferty, ale ta tutaj to trochę żenada:

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że aktualnie mogę zaproponować przedłużenie Umowy na 19-miesięczny Okres Minimalny. W ramach oferty otrzyma Pan:

- 10 zł zniżki na zestaw promocyjny Optimum przez 19 miesięcy (standardowa cena 69 zł),
- 27 zł miesięcznie za opcję HBO HD,
- 11 zł miesięcznie za opcję HD Optimum,
- 5 zł zniżki na wynajem terminalu HD PVR przez 19 miesięcy.

 

wolę umowę na 15 miesięcy, optimum ~50 zł, 23 zł za HBO z zobowiązaniem, MR za 15,- i PVR za 0zł. da się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka opcja. Konsultant zaproponował mi dekoder za 129zł przy przedłużeniu, a jak wezmę Multiroom to za 149zł. Nie chodzi o cenę, mam na myśli co innego. Jak wezmę od nich ten ze 129zł przy umowie, a zaraz po pójdę po Multiroom do punktu u wykupie go za 149zł to będę mógł wziąć też ten za 129zł? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie może kiedy można odebrać dekoder po przedłużeniu umowy? Tzn czy jak telefonicznie się zgodzę to dekoder mogę odebrać od razu po rozmowie, czy muszę czekać na pismo z Cyfry? Kurde, na czasie mi zależy... :>

Tak po dekoder możesz iść już nawet dzisiaj zniżka będzie przyznana przez specjalistę po odebraniu.

Wszystkie informacje o przedłużeniu są zapisane w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy poprzedniej takiej sytuacji "ZMIANA REGULAMINU"

ktoś założył fajną stronę gdzie można było wpisywać to co zaoferowała cyfra

 

ma ktoś może jeszcze na nią namiary pewnie paru osobom by się sprzedała

ankieta:

https://spreadsheets.google.com/spreads ... TlhODE&ifq

 

wyniki:

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... 14MH#gid=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, ja dziś dostałem telefon.

 

Na rezygnacji napisałem, że chcę Optimum + za 57zł i konsultant bez żadnych negocjacji zaproponował mi to bez problemu. Do tego moge kupic dekoder HD za 129 wiadomo i PVR dawał za 15 zł ale nie targowałem się nie chciałem tego.

 

Warto pisac maila lub pismo i czekać na tel, szkoda nerwów na telefony na pierwsza linię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja walka z Cyfrą chyba zakończy się fiaskiem. Dają mi C+ Optimum 57zł 15 miesięcy multiroom 15zł. Ale sagemcoma za 0zł miesięcznie już nie chcą.

 

A tak sobie teraz policzyłem że jak poszełbym do nich z rachunkiem innej telewizji (w moim przypadku TP) i wziął C+Optimum z multiroomem to by mi wyszło po uśrednieniu 72,82zł

(23*5 + 20*78)/23

i dekoder na wypozyczenie i do kupienia.

 

Oferta przedluzeniowa: 57+15= 72zł

 

I ja się pytam co to jest za biznes? Wejdę praktycznie z ulicy i dostanę to samo tylko z dekoderami. No może krótsza umowa ale akurat na tym mi tak bardzo nie zależy. Bo 23 miesiące to wypadną też gdzieś mniej więcej w okres przedświąteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja umowe przedłużyłem na takich warunkach:C+Optimum 57,HD Optimum 11 i PVR Pace 10zl.Wielkich problemów nie miałem pan najpierw powiedział co może mi zaproponować ale ja powiedziałem czym ja bym był zainteresowany i jakoś problemów mi nie stwarzał.Chciałem jeszcze MR ale był tylko za 15 zl, chciałem za 5zl ale się nie dało a może jeszcze w grudniu będzie oferta dla stałych abonentów za 5zł bo coś tak przebąkiwał konsultant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że umowa przedłużająca była dla mnie niesatysfakcjonująca, brak możliwości wymiany na Pace 500 i MR na dwie karty, cena jak dla nowych /PVR gratis a superpremium 109PLN/

Wczoraj podpisałem nową umowę dla OFERTA DLA ABONENTÓW INNYCH TELEWIZJI. Wybrałem C+ HBO Superpremium. Umowę podpisalem u dystrybutora ponieważ jak ktoś pisał "daj zarobić dystrybutorowi" no i wyszła korzystniej:

Abo 99pln od kwietnia

MR 5pln w ICA 15pln

Tuner PACE 500GB 10pln

Aktywacja 0 pln w ICA 49pln

Jedyny problem był z dekoderem, gdyż system nie chciał go przepuścić, oferował Pace 250GB lub Sagema. Po moich narzekaniach dystrybutor spróbował z Pace 500 bez DVB-t i ten przeszedł, a akurat na tym mi nie zależało, gdyż mam w tv

Ogólnie do promocji z tv 2009r to rewelacji nie ma,ale jak powiedziała konsultantka "to se ne wrati"

Na dzień dzisiejszy lepszej oferty nie spotkałem i zamiast walczyć o nowe warunki przedłużeniowe, jednak korzystniej jest wziąść nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj otrzymałem CANAL+START i MR za 5 zł. jako ofertę przedłużeniową pomimo tego że poprzedni konsultant (30 minut wcześniej) zapewniał mnie ze to tylko dla nowych klientów. Na tą chwilkę jestem bardzo zadowolony. Grunt to MR za 5 zł. :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem maila do Cyfry 3 dni temu ,że interesuje mnie C+Optimum i dekoder Sagemcom do wynajęcia i dzisiaj dostałem telefon. Zaskoczony byłem bo jak tutaj widzę za pierwszym razem takiej oferty się raczej nie dostanie a tymczasem 57 zł (rabat, gdy wzrośnie cena można wypowiedzieć umowę) i Sagemcom za 0 zł wynajem! Wziąłęm bez zastanowienia! Gdybym chciał z multiroomem to 57 zł , Mr 15 zł, jeden Sagemcom wynajem 0 zł a drugi 149zł. Kobieta ,która do mnie dzwoniłą wyjaśniła mi ,że chce mi dać taką dobrą ofertę ponieważ zawsze płacę w terminie. Jako ,że płaciłem dotychczas 69 zł za optimum bez hd i ze swoim starym dekoderem SD to jestem zadowolony. 12 złotych mniej i zdecydowanie wyższa jakość. Takie pytanko nie w temacie... duża jest różnica jeśli chodzi o mecze na Canale między Sd a Hd? pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...