Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@cardinale

Dzięki za info. Widzę różnice między regulaminem a stroną. Także z tego co widzę to każda nowa umowa powinna zawierać w umowie rabat na C+OPTIMUM z kwocie 21 zł. Ciekawo jak wygląda umowa jeżeli tak faktycznie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.cardinale:) dobra wiadomosc no zawsze wiem ze canal+ hd byl od pakietu kompakt jak dobrze pamietam i wlasnie przy starcie nie mozna bylo brac canal+hd ale widze ze sie zmienilo to moge juz zadzwonic i przeduzyc umowe chyba nie musze nic pisac i im wysylac jak koncem stycznia umowa sie kaczy jak to jest i juz bede wiedzial wszytsko pozdro..:)

 

 

JAK MYSLISZ ILE PO RABACIE BYM MIAL JAK WIDZE ZE TO CO CHCE JEST ZA 43ZL.CZY DO 37ZL BYM SIE SMIESCIL HEH DAJ ZNAKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wyslac wypowiedzenie. Inaczej przejdzie na czas nieokreslony a wtedy wypowiedzenie jest trzymiesieczne.

Dzisiaj odrecznie napisz, odreczny podpis i jutro poleconym priorytetowym wysylasz.

 

Napisz ze nie zamierzasz kontynuowac umowy konczacej sie ... albo rezygnujesz z uslug Canal+ Cyfrowy z dniem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

"dręczy" moich rodziców ciągle infolinia C+, proponują Canal+HBO Superpremium na 19miesięcy wraz z wynajmem Pace PVR HD za 99zł+10zł, czyli tak jak na stronie Cyfry najnowsza promocja z "lemurem-arturem szycem".

Powiedzcie mi proszę, czy mam brać (żeby dali spokój), czy da się coś ugrać? Domyślam się, że ten wynajem to jak dla starego klienta, to uda się zbić do 0zł, a co z resztą ?

Będę wdzięczny za wskazówki, bo jutro obiecali, że znów zadzwonią żeby znów pomęczyć.

 

Pzdr

Qlex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah tylko ja jeszcze mam za grudzien zaplacony jutro dzwonie do nich to ta oferta co podales dotyczy tylko nowych abonentow starych co chca przeduzyc nie :( bezsensu a jak bede wytpowiedzenie pisal tak jak pisales to z karta mam wyslac czy jak ? no grudzien mam oplacony wiec narazie odpada chyba ze sam list bez karty heh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz oplacic okres minimalny czyli jak masz umowe do konca stycznia to w styczniu tez za ten miesiac placisz.

 

Karta zostaje u ciebie i caly czas chodzi.

 

Abys mogl negocjowac przedluzenie umowy musi byc w systemie twoje wypowiedzenie. Pisz i wysylaj.

Zarejestruja, zadzwonisz, powiesz ze chcesz C+ Start za 37 PLN na 15 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonentem cyfry jestem od ponad 10 lat. Obecnie mam pakiet optimum z canal + zstalo cena 78,80 -umowa przedluzona na 19 miesiecy wygasa w lutym .Wiem ,ze teraz mozna juz dzwonic i pytac o nowa promocje wiec zadzwonilem i oto co mi zaproponowali. Za pakiet optimum plus dodatkowo 9 kanalow w HD ,CANAL + i MULTIROOM 93zl za pakiet plus 15 zl za MR i co smiech na sali i to chyba jakis zart kur...a , za 108 zl po ponad 10 latch nie to u mnie nie przejdzie juz wypisalem i wydrukowalem rezygnacje i chyba wezme UPC bo jedyny powod dla,ktorego trzymalem cyfre to taki ,ze do niedawna mieli monopol na canal plus ale teraz to sie zmienilo a jak wiadomo canal plus to duuuzo sportu przede wszystkim pilka i zuzel i dobre filmy moim zdaniem lepsze jak w HBO takze panie i panowie nie dajcie sie tym gnoj..m z cyfry i walczcie z nimi .

pozdro dla wytrwalych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czyli dopiero jak skaczy sie umowa koncem stycznia to dopiero na nowych warunkach bede placil wtedy od lutego :)te jak sie uda 37zl.to dopiero jak beda miec moje wypowiedzenie, no jutro sie okaze bo dokladnie nie pamietam kiedy sie kaczy jutro zadzwonie i sie spytam za duzo tego wysylac tak jak by nie moglo byc normalnie ze chce na nowych zasadach placic jak sie ta stara skaczy i po problemie by bylo to na adres ten co sie placi wyslac wypowiedzenie i tylko tyle wystarczy jak napisales czy cos wiecej :) chyba recznie moge to wszytsko napisac tylko skad bede wiedzial ze im to doszlo i maja mnie zarejestrowanego :) zebym mogl dzwonic pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale słowotok, aż ciężko czytać.

Ale z tego co zrozumiałem @cardinale wprowadza Cię w błąd.

Nie musisz wysyłać wypowiedzenia aby negocjować warunki przedłużenia, wystarczy Twoja chęć zgłoszona mailem lub telefonem najwcześniej 3 miesiące przed końcem umowy.

Po drugie - następny okres minimalny liczy się od miesiąca następującego po miesiącu w którym zaakceptowałeś nowe warunki przedłużenia. Ostatnie miesiące starego kontraktu (o ile takie były) odchodzą w niebyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no namieszane ale dokladnie tez tak mysle po co wysylac wypowiedzenie jak chce niby dalej byc z nimi tylko od nowej umowy tzn luty 2012 i placic te 40zl na nowych zasadach heh dzieki za zrozumienie no jutro zadzwonie i sie okaze teraz wyslalem ze niby chce nowa cyfre to moze zadzwonia oni sami jutro heh pozdro wszytskich cyfrowiczow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj zaproponowali w odpowiedzi na mojego maila z propozycją C+ Optimum za 57 zł, ale nie chcieli dodać do tego pakietu Mutli w cenie 40 zł, tylko wyższej :) Też mi obniżka. Dotego dochodzi Optimum HD w cenie 11 zł + Multi room 15 zł . Wychodzi łącznie za pakiet full ponad 140 zł. Definitywnie odmówiłem. Trzeba być twardym.

 

Jeśli się nie zgodzą to dobrze wychodzi podpisanie nowej umowy na pakiet HBO Superpremium w cenie 99 zł + Multiroom w cenie promocyjnej 5 zł dla nowych abonentów, łącznie 104 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowe zawarłem 11.01.2011 na okres 19 miesięcy, czyli do sierpnia 2012r. Kiedy najwcześniej mogę zacząć negocjować przedłużenie umowy? Czy można już w maju po opłaceniu majowego abonamentu? :P

Ja mam umowę do lipca 2012 i w sprawie nowej oferty konsultant kazał się kontaktować w maju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co zrozumiałem @cardinale wprowadza Cię w błąd.

 

Bzdura.

 

Wypowiedzenie wyslane listem jest pewne.

A ze trzeba informowac o nieprzedluzaniu umowy to tez pewne.

 

Zatem nikogo nie wprowadzam w blad. Jesli ktos to robi to ty, andyg

 

Artykuł 6. CZAS OBOWIĄZYWANIA UMOWY

§ 1. Umowę zawiera się na łączny okres będący sumą 12 kolejnych pełnych miesięcy (lub

innego okresu wynikającego z oferty promocyjnej) oraz dni, które upłynęły od daty zawarcia

Umowy do ostatniego dnia miesiąca, w którym Umowa została zawarta, w przypadku gdy

dzień zawarcia Umowy nie jest pierwszym dniem miesiąca kalendarzowego („Okres

Minimalny"). W wypadku gdy w Okresie Minimalnym, na który została zawarta Umowa,

Abonent nie zawiadomi Operatora Cyfra Plus na piśmie, listem poleconym, że nie zamierza

kontynuować Umowy, wówczas Umowę zawartą na Okres Minimalny uważa się za zawartą

na czas nieokreślony. W wypadku zawiadomienia o powyższym w ostatnim miesiącu Okresu

Minimalnego – Umowa ulega rozwiązaniu na koniec miesiąca kalendarzowego

następującego po ostatnim miesiącu Okresu Minimalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będe się starał o C+Optimum za 57zł (ale nie rabat 42zł od 99) i multiroom za 15zł raz dekoder HD na wynajem za 0 zł. Jeśli tego nie dostanę przechodzę do Polsatu. Interesuja mnie właściwie tylko kanały dla dzieci. Jesli Cyfra nie pójdzie na moje warunki, to wtedy właśnie Polsat ma dla mnie najlepszą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...