Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro raczej będę do nich pisał pierwszego maila w sprawie przedłużenia umowy. Jak myślicie najpierw ich zapytać co mi mają do zaoferowania w związku z kończącą się umową, czy od razu jasno napisać, że chciałbym C+Optimum za 57zł/mies.? :)

Z tego co zuważyłem to jak napiszecie do nich konkterną oferte i dopiszecie że jak się zgadzają na takie warunki to niech oddzwonią i przedłużycie umowe to powinno się udać.Ja 4 razy pisałem do nich i wkońcu jak napisałem że że jak się zgadzają na takie warunki to niech oddzwonią to przedłużycie i po godzince zadzwonili.

Nie sondujcie tylko piszcie co chcecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem od kobiety centrum telefonicznego, że się "nie da" taniej niż 78 za Optimum+. Mówiłem, że inni dostają oferty za 57 to się dowiedziałem, że 78zł to jest "promocja" i "najlepsza oferta". Jak sądzicie dzwonić jeszcze kiedyś i liczyć, że trafię na kogoś normalnego, czy czekać na ich ruch? Umowę zerwałem z powodu zmiany regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę przedłużyłem w lipcu . Teraz chciałbym wziąść tego PVR na wynajem za 15 pln czy oni się zgodzą jak mam od nich dwa Sagemcoomy na własność pozdrawiam

 

w trakcie trwania umowy jak dobierzesz pvr bedziesz mial prawdopodobnie stawke cennikowa- 20 PLN. chyba ze skorzystasz z jakiejs oferty upgrade w takim wypadku czasem sa jakies rabaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem od kobiety centrum telefonicznego, że się "nie da" taniej niż 78 za Optimum+. Mówiłem, że inni dostają oferty za 57 to się dowiedziałem, że 78zł to jest "promocja" i "najlepsza oferta". Jak sądzicie dzwonić jeszcze kiedyś i liczyć, że trafię na kogoś normalnego, czy czekać na ich ruch? Umowę zerwałem z powodu zmiany regulaminu.

Ile płaciłeś do tej pory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaciłem niecałe 60 zł za Optimum, z c+ i multiroom bo miałem rabat 50%, umowę wymówiłem bo się rabat kończy a była okazja przez zmianę regulaminu. Babka z infolinii to ogólnie ciekawy okaz, najpierw mi wmawiała, że jak zerwałem przez zmianę regulaminu to nie da się nic przedłużyć, ale jak jej wytłumaczyłem, że dostałem ofertę na maila to coś tam sprawdziła i nagle się okazało, że się jednak da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

optimum jest do ugrania za 57 pln, a kompakt za ile sie da wyrwać?

 

najlepsza oferta jaka mamy teraz do dyspozycji na ckomp jest 47/15 mcy

czy da sie wyrwac do tego (47pln) dekoder pvr za 0 pln i czy w tym pakicie sa C+ i inne w hd? nie mówię tu o np.tvp hd czy eurosportach, ale np. o minimini hd. moze byc nawet na 19 mcy, tylko czy to realne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

optimum jest do ugrania za 57 pln, a kompakt za ile sie da wyrwać?

 

najlepsza oferta jaka mamy teraz do dyspozycji na ckomp jest 47/15 mcy

czy da sie wyrwac do tego (47pln) dekoder pvr za 0 pln i czy w tym pakicie sa C+ i inne w hd? nie mówię tu o np.tvp hd czy eurosportach, ale np. o minimini hd. moze byc nawet na 19 mcy, tylko czy to realne?

przy tej ofercie pvr kosztuje 15 PLN nie mamy rabatow 100%. w pakiecie sa kanaly hd produkcji c+ czyli planete+ alekino+ minimini+ teletoon+ kuchnia+ domo+ hyper+ no i caly pakiet c+ w hd

 

zapomniałbym, jeszcze tvnhd i tvn7 hd ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...