Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dzwonila mila pani z dzialu utrzymania dostałem co chcialem c+optimum 57 zł i pvr 0 zl na 15 miesiecy - rabat kwotowy czyli jak bedzie zmiana to bedzie mnie obowiazywala podwyzka ( wczoraj i dzis 2 emaile i 2 telefony z mojej strony najpierw c+optimum 78 zł i pvr 10 potem cos taniej oferowali ale nie bylo niby szans i ze bajki opowiadam ze ktos dostał c+optimum 57 zł i pvr za 0 zl ). W email powolalem sie ze jestem juz pare lat i ze place w terminie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwonila mila pani z dzialu utrzymania dostałem co chcialem c+optimum 57 zł i pvr 0 zl na 15 miesiecy - rabat kwotowy czyli jak bedzie zmiana to bedzie mnie obowiazywala podwyzka ( wczoraj i dzis 2 emaile i 2 telefony z mojej strony najpierw c+optimum 78 zł i pvr 10 potem cos taniej oferowali ale nie bylo niby szans i ze bajki opowiadam ze ktos dostał c+optimum 57 zł i pvr za 0 zl ). W email powolalem sie ze jestem juz pare lat i ze place w terminie .

czy Ty masz Optimum C+hd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do osób przedłużających umowę na prestiżowy za 149,90zł.. umowę mam do końca stycznia, wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem. mam dekoder hd na bezpłatne udostepnienie. dzisiaj dzwoniłem na infolinię i zaproponowali ten sam pakiet i dekoder (pvr mnie nie interesuje) za 124zł. przez cały okres umowy (19 miesięcy). w sumie cena nie jest zła, ale czy istnieje możliwość aby umowa była krótsza? ewentualnie może darmowy multiroom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham Cyfrę+ za ich podejście do klienta

 

a więc tak w piątek 18.11.11 dzwoniłem ja do Cyfry+ z zapytaniem odnośnie umowy. Dostałem takie propozycje (jeszcze nie zaakceptowano rezygnacji z powodu aneksu mimo że pismo wysłałem)

 

1) Kompakt + Canal+ za 62 zł

2) Optimum + Canal+ za 78 zł

 

podziękowałem.

 

Dziś przed 5 minutami rozmawiałem z konsultantem (już zaakceptowali umowa zostaje rozwiązana z dniem 31.12.11) i dostałem 3 propozycję.

 

1) Kompakt + Canal+ za 54 zł

2) Optimum + Cana+ za 69zł

 

UWAGA! TRZECIA OFERTA BYŁA TAKA NIE KŁAMIE

 

1) Opcja Full za 129,00 zł + Pace 500 za 0zł/miesięcznie! (konsultant powiedział żer to za 3 staż)

a więc PVR można mieć za darmo!!! ludzie nie rezygnujcie.

z ciężkim bólem podziękowałem

Odmówiłem bo nie mam TV-HD :(

 

Czekam na Optimum + Canal + za 57 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu widzę złe podejście bo piszesz że w grudniu już koniec umowy - ja uważam że nie juz a dopiero :)

I w zasadzie ..... to im zależy żeby mnie przytrzymać bo to ja im płacę od 12 lat systematycznie i wedle życzenia, a wcale nie jest powiedziane ze będę 13....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ... jestem w stanie po tych 12 latach przejść do P2C - maja wszytko oprócz C+ i Ale Kino - do niedawna przy cyfrze trzymało mnie dodatkowo minimini ... ale czas płynie niema juz tego targetu u mnie w domu :), maja przewagę jaką jest Polsat Sport - w którym są Siatkówka i F1 które mnie jedynie ze sportu interesują (dla F1 dawno temu" wszedłem " w C+) reszta praktycznie to samo jakość znacznie się poprawiła w stosunku do zamierzchłych czasów ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...